Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a célotok az életben? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a célotok az életben? Mit szeretnétek elérni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 8. 23:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
egy saját házat szeretnék, puccosat, csak azt nem tudom, hogy hol és hogy használtat vegyek és újítsak, vagy inkább építsek...bár ennyi pénzem még nincs, a gyűjtés folyamatban. Pár évet kell még igáznom
2016. ápr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:
Egeszseges boldog csalad (benne kiegyensulyozott,vegig kitarto,boldog parkapcsolat),kielegito melo,nyugis kenyelmes szabadidovel teli elet es legalabb 3 idegennyelv anyanyelvi szintu hasznalata.
2016. jún. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim ***** válasza:
Szereto csalad,2 egeszseges gyerek.Nyugott korulmenyek.Normalis stabil munkahely mindkettonknek.Repulore nem ulne egyikunk sem,de ahova eltudunk utazni autoval oda eljutni az eletbe,pl Europaba szinte mindenhova:)
2016. jún. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 anonim ***** válasza:
Az élet értelme, hogy megélje az ember, tehát ha csak nem ölöm meg magam, akkor automatikusan teljesítődik az életcélom, ami mindenki életcélja.
2016. júl. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:
Nincsenek és nem is voltak kitűzött céljaim. Elért dolgoknak lehet örülni.
2016. júl. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:
Mindent. Ami persze lehetetlen, ezért a célom az, hogy minél közelebb kerülhek hozzá. Szóval amit csinálok, az lényegében tudás, képességek és pénz felhalmozása, tapasztalatok gyűjtése. Már rég rájöttem hogy semmi sem lehetek a legjobb, ezért megpróbálok a lehető legtöbb dologból jó lenni, talán ebből a szempontból én leszek a legjobb. Tudom hogy nem egy egzakt cél, de az egzakt célok nem férnénwk ki egy kommentben. :)
2016. júl. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:
76 a fogalmazásomon pl. Még lenne mit csiszolni. :D
2016. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:
A jelenlegi párommal család alapítás, saját ház, feljebb jutni a ranglétrán, jobb fizetés .
2016. aug. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim ***** válasza:

Nekem az a celom, hogy ugy tudjam biztositani a sajat megelhetesemet egy normalis szinten (tehat nem vagyok rengeteg penzre) hogy lehetoleg minnel tobb szabadidom maradjon es lehetoleg ne a 8 ora munkas mokuskerekbol alljon csak az eletem.

Csaladot, feleseget, gyereket nem tervezek, vagy a sajat eletemet akarom majd elni függetlenül, vagy en ezzel ugy vagyok, hogy szereznek kapcsolatban lenni, de komolyabb kozoskodest nem akarok, meg idovel ugyis raunnank egymasra akkor meg mar jobb ha osszejonnek egy masik novel.

Ezzel kapcsolatban meg celom, hogy barmikor kepes legyek not szerezni akar kalandra akar rovidebb kapcsolatra (amit fentebb is irtam).

2016. aug. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:
Hajó parancsnok, férj és családapa szeretnék lenni.
2017. márc. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!