Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a célotok az életben? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a célotok az életben? Mit szeretnétek elérni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 8. 23:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
23%
Én egy gépész, vagy mechatronikai mérnöki témában akarnék doktorálni, aztán család stb... Valahogy mindig az élen akarok lenni, szerintem ez egy önigazolás lenne.
2015. jún. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
A világ minden nőjét végigcsókolni, milliárdosnak lenni. A többi dolgot elértem már az életben :P
2015. jún. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:

Én mindenek előtt sikeres szeretnék lenni abban amit csinálok.

31F

2015. júl. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek igazán céljaim.

Szeretnék gazdag lenni. Hogy annyi pénzem legyen, hogy sose fájjon a fejem, mindenem meglegyen, bármit megadhassak, azoknak, akiket szeretek és még másokon is segíteni tudjak. Nem költenék olyan sok mindent magamra.

Szeretnék szép lenni. Nem csak szép, hanem gyönyörű, olyan arccal és testtel rendelkezni, amivel csak akarok, hogy az emberek kívánjanak és irigykedjenek. Hogy szépnek tartsanak, "felnézzenek" rám ez miatt (is), szeressenek.

Szeretnék boldog lenni. Ha az előző kettő meglenne, akkor már ez sem okozna gondot, de önmagában is nagyon tudnék örülni annak, ha tudnék örülni. Boldognak, vidámnak, pozitívnak lenni, aki árasztja magából a jó energiákat, aki át tudja adni ezt másoknak. Megszabadulni örökre a rossztól, a szomorúságtól meg egyebektől. Olyannak lenni, aki a legnehezebb helyzetekben is tud nevetni és szeretni. Ott hagyni a nehéz helyzeteket.

Szeretném megváltoztatni a világot, de nem politikával, hanem szeretettel, boldogsággal. Kiűzni minden rosszat, utálatosat.

Szeretnék gyerekeket nevelni. Szeretném a világ összes gyerekét felnevelni. Szeretném, ha a társadalom megváltozna, mindenki szeretné és elfogadná a másikat, mindenkinek meglenne mindene. Senkinek se fájna semmi, nem lenne üres fej, üres has, üres szív. Egy boldog, bőséges világ létrejöttét segíteni, amilyen ez a Föld is lehetne.

Szeretnék tökéletes lenni. Vagy legalább jó. És szeretném, ha mindenki más és ez a hely is az lehetne.

Lehet, hogy sekélyesnek tűnök, de szerintem érthető, hogy mindenki arra vágyik, ami számára elérhetetlen.

Ha "földhözragadtabb", azaz beteljesíthető dolgokról van szó, akkor a mostani párommal összeköltözés, gyerekek és tevékeny élet egészen idős korunkig. (Y)

18/L

2015. júl. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
Uralni a világot a zombihadseregemmel.
2015. júl. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:

Sikeres ember legyek a szakmámban, és büszke legyen rám az az ember akivel együtt szeretnék lenni a későbbi időben:) (Most is együtt vagyunk, de valószínű hogy szétmegyünk mert máshol fog dolgozni, én pedig főiskolára megyek, de 1.2 éven belül látunk rá esélyt hogy ujra együtt legyünk..)

18L :)

2015. júl. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
Milliomos lenni(euroban)Vállalkozásokat inditani.1 kedves aranyos hölgyet feleségül venni akinek a szivében csak én létezem!És ne értsétek fére,nem azért szeretnék gazdag lenni,hogy felvágjak vele,meg luxusprostikkal,sportverdákkal vagánykodjak,hanem hogy a szereteimnek mindent megtudjak adni és tudjak segitenni annak akinek Nagy süksége van még ha nem is ismerem!Saját magamra igazábol nem költenék tetemes összegeket.
2015. júl. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
Milliomos lenni(euroban)Vállalkozásokat inditani.1 kedves aranyos hölgyet feleségül venni akinek a szivében csak én létezem!És ne értsétek fére,nem azért szeretnék gazdag lenni,hogy felvágjak vele,meg luxusprostikkal,sportverdákkal vagánykodjak,hanem hogy a szereteimnek mindent megtudjak adni és tudjak segitenni annak akinek Nagy süksége van még ha nem is ismerem!Saját magamra igazábol nem költenék tetemes összegeket.F/21
2015. júl. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 A kérdező kommentje:

vannak célok látom :)

és tesztek is ezért? vagy csak várjátok, hogy az öletekbe hulljon? tehát tényleges cél amiért tesztek, ami felé haladtok, vagy csak álmok amik vagy valóra válnak, vagy nem?


a zombi hadseregen kívül :)


akik gazdagságot akartok, ti tudjátok mekkora felelősség a pénz? az nem csak annyi, hogy orrba-szája szórod és élsz vidáman...tisztában vagyok a sok negatív dologgal amit a pénz hoz(hat)?


#43: ugye tudod, hogy számolnod kell pár ezerszer betegségekkel? :)


#46: egyedül akarsz uralkodni? mármint csak zombikat akarsz magad mellett?


Mindenkinek sok sikert a céljainak eléréséhez :)

2015. júl. 10. 07:48
 50/81 anonim ***** válasza:

#50: Lehet, hogy pár kedves ismerőst meghagyok eredeti formájában, ha esetleg egy kis beszélgetésre támad ingerenciám azon kívül, hogy "Agyaaaaaaaaaat, hrrrrrrrr!", a hatalmon viszont természetesen nem osztozom. Meg aztán az van az emberekkel, hogy nem élnek örökké, szóval idővel őket is kénytelen leszek zombisítani, ha nem akarok lemondani a társaságukról.

/46

2015. júl. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!