Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a célotok az életben? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a célotok az életben? Mit szeretnétek elérni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 8. 23:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:

Ha egy szóval kellene összefoglalnom: boldogság, ennyi a célom:)

Bővebben: Szeretnék jó lenni a választott szakmámban, később jó lenne egy magánrendelő és annyi pénz, hogy ne kelljen az anyagiak miatt aggódnom, néha elutazhassak akár különlegesebb helyekre is.

Természetesen szeretnék családot, legalább egy gyerekkel:)

2015. ápr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
Az, hogy megvalósítsam az álmom, és pszichoterapeuta legyek, plusz szerető társ, gyerekek :)
2015. ápr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
Úgy látom itt mindenki tudja mire született csak én nem.
2015. ápr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 A kérdező kommentje:

#34-és:

és te mit szeretsz csinálni? mi a hobbid?

2015. ápr. 27. 10:14
 35/81 anonim ***** válasza:
#35 Igyekszem sok mindent kipróbálni de engem valahogy semmi sem boldogít. Sok pénztől jobb lenne a közérzetem de boldog nem lennék; nagy karriert befutni talán megelégedettséggel töltene el de igazi boldogságot az se hozna el; egy tökéletes nőt a világ összes szeretetével irányomban sem tudnék viszont szeretni.
2015. ápr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 A kérdező kommentje:

A sok pénz annyira nem jó...felelősség, unalmasabb lenne minden, persze az elején élvezetes, de hosszútávon már nem annyira...


próbáld ki, hogy kijátszol egy játékot csalással és anélkül, kb a pénz is ilyen a valóéletben...ha gazdag vagy a mindennapi dolgok könnyebbek lehetnek, de ha nem tudsz bánni a pénzzel akkor csak nyűg az egész...főleg a felelősség, az álbarátok, a kuncsorgók meg mi egyéb ami még rádob egy lapáttal...


hát a tökéletes nő...ha létezik és boldogtalan lennél mellette akkor nem rá vártál...


még csak vegetálsz, de azért ne add fel! keresd a létezésed célját! keresd a mindennapi örömöt :)


a tudással, hogy állsz? az új ismeret felvillanyoz? szeretsz új dolgokat tanulni? sikerélmény ha valamit megtanulsz?

2015. ápr. 27. 10:32
 37/81 anonim ***** válasza:

#37 Gondolom tinédzserként osztasz életvezetési tanácsokat. Értékelem az igyekezeted de majd felnőtt értelmiségiként rájössz hogy nem ilyen egyszerűek ezek a dolgok.

Egyáltalán nem vegetálok, hanem tevékeny életet élek csak épp céljaim nincsenek. Kutató vagyok, érdekelnek az új dolgok és tisztában vagyok a korlátaimmal. Az én erős közepes képességeimmel igen valószínű hogy sose fogok olyan átütő sikert elérni amire igazán büszke lehetnék.

2015. ápr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok, voltunk lent, voltunk fent...anyagilag rólam annyit saját keresetem van és úgy, hogy mindent megvettem magamnak amire vágytam, ha épp csokit, kaját, könyvet.......vagy épp 170-ért TV-t, 350-ért laptopot azt is...és emellett még elég sok megspórolt pénzem van a fizetésemhez képest...igaz nem sokkal több mint 1.5 éve dolgozom csak főállásban...de 1.5 év után már majdnem megvolt az 1. millióm (csak félre tett pénz)...


és a hasonlat a játékbeli tapasztalatimból és a valós életben tapasztalt anyagi függőségből ered...


3 szakmám van, havi szinten több munka lehetőség kínálkozik...de én sem vagyok magammal elégedett, mert én olyanra szomjazom amit el kell érnem a saját erőmből, nem tudom a lottón nyerni...nekem nagy céljaim vannak, eddig szinte mindenben elértem amire vágytam mert akartam...és én úgy gondolom, hogy ha az ember akarja és tesz érte akkor elérheti a célját...


persze fiatal vagyok még és lehet rosszul látom a világot...de én JELENLEG így gondolkodom...az, hogy te így látod e az rajtad áll, nekem eddig bejött...


remélem neked meg bejön majd a saját világnézeted :)

2015. ápr. 27. 16:57
 39/81 anonim ***** válasza:
24%

#39 Ezek szerint még úgy is boldog vagy hogy szinte fulladozol a középszerűség mocsarában, mert elérhető dolog után vágyakozni szerintem ezt jelenti. Bár te nem érzékeled, de magadhoz kreálod a célt és nem a célhoz alakítod magadat.

Ne érts félre, sok sikert kívánok neked.

2015. ápr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 A kérdező kommentje:
a céljaim eléréshez sokat kell tanulnom...tehát ha úgy nézzük hozzáalakítom magam a magam által kijelölt célhoz...tudom mi a cél és az utat is látom nagyjából, de csak amikor járom akkor ismerem fel mi is rejlik az úton...milyen buktatók és szépségek...közben rengetegek fejlődök...
2015. ápr. 28. 07:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!