Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek 20 felett még barátnőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek 20 felett még barátnőjük sem volt. Azok mit akarnak kezdeni az életben magukkal?

Figyelt kérdés
Sok kérdésben látom az ilyen "férfiakat". Hogyan képzelitek el a jövőt? Hogy lesz így család? Hogy lesz így életetek?
2015. jún. 18. 23:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%
Mintha csak a párkapcsolat lehetne az egyetlen cél.
2015. jún. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Párkapcsolat nélkül, se család, se boldogság!!!
2015. jún. 18. 23:29
 3/33 anonim ***** válasza:
85%

Kicsit lenézőnek érzem a kérdezőt. Mi van, ha valaki későnérőbb, vagy nem akar családot később? Az akassza fel magát?

Engem 20 éves korom alatt nem érdekelt az egész, azért nem volt senkim.

2015. jún. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Azoknak szól a kérdés akik csak siránkoznak hogy nincs senkijük! Nem az olyanoknak mint te aki valamiért nem akart senkit mert éppen olyanja volt...
2015. jún. 18. 23:31
 5/33 anonim ***** válasza:
97%
Párkapcsolat nélkül család nincs, de boldogság miért ne lehetne?
2015. jún. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Miért az boldogság ha nincs senkid? Akkor vagy boldog? :D Nem mikor van egy olyan aki átölel, és érezteti veled hogy szeret?
2015. jún. 18. 23:35
 7/33 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a teljességhez kell a szerelem, a gyerek. Szerencsére én nem siránkozok, így nincsenek ilyen gondjaim. :D
2015. jún. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
92%

Miért, szerinted mindenkinek ugyanaz a boldogság? Elég szar lenne az élet.


Nekem nincs senkim, és boldog vagyok. A párkapcsolat egy plusz, nem egy pótlék.

2015. jún. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
8-as akkor legyél boldog ahogy vagy, és hokizz tovább! Azért nem derült ki hány éves vagy és hogy volt-e valakid az életben eddig...
2015. jún. 18. 23:40
 10/33 anonim ***** válasza:
67%

ácsi ki a f***szom akarna családot 20as évei elején?

:,DD


amit te tanítasz itt nekik az egy f***szság,én azt mondom dugjanak éljenek

mert családdal meg hosszú párkapcsolattal csak elb***sszák az életük,ugyanott vannak mintha nem lenne senkijük.....semmire jóra nem vezet az ilyen fiatalon való,elköteleződés


te sz**rból sz**rba mártod őket gratulálok :,D

2015. jún. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!