Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek 20 felett még barátnőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek 20 felett még barátnőjük sem volt. Azok mit akarnak kezdeni az életben magukkal?

Figyelt kérdés
Sok kérdésben látom az ilyen "férfiakat". Hogyan képzelitek el a jövőt? Hogy lesz így család? Hogy lesz így életetek?
2015. jún. 18. 23:23
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
77%
Elmúltam 20 bőven, és nő vagyok, de nem szeretem a nemi megkülönböztetést és a lenézést.
2015. jún. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

10-es te tudsz kulturáltan is beszélni?!

Amúgy ki mondta hogy 20 évesen legyen családjuk a kérdés így szólt: "Hogyan képzelitek el a jövőt? Hogy lesz így család? " Ha valakinek senkije nem volt még, akkor egyáltalán mikor hiszi majd azt hogy lesz valakije ha eddig nem volt??? Talán szeretne gyereket majd egyszer az is akinek nincs senkije most...

2015. jún. 18. 23:49
 13/33 A kérdező kommentje:
11-es akkor elnézést. További jó magányt és együttlétet ezen a szép estén!
2015. jún. 18. 23:50
 14/33 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre akkor kapnál pontos választ, ha az összes ilyen ember egyesével végigkérdeznéd. Pár ember válasza nem kollektív jövőkép.

Ennek a válasznak a hatására megelégedtél?

2015. jún. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
91%

Majd fognak magukkal valamit csinalni, ne aggodj.

Bar amugy sincs sok kozod ahhoz, hogy egy masik ember mihez kezd az eletevel, masreszt meg nem mindenkinek fontos a hazassag es a csalad.

Ha te meg ezt nem tudod megerteni, akkor ne haragudj, de akkor inkabb te gondolkozz el az eleteden...

2015. jún. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
74%
Egyedül vagyok, de nem vagyok magányos.
2015. jún. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, egy "nagyon picit" felszínes vagy, ahogy a kérdésedből kiderül, és "nagyon picit" lekezelő, lenéző is, és még te kéred kulturált társalgásra a többieket?

Nem a 20 felettiekkel kéne foglalkoznod, hanem magadban kéne rendet raknod először.

2015. jún. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
94%

Én nem tervezek semmit..



Egyedül csak annyit hogy lesz 1 tényleg nagyon kicsi lakásom amiben egyedül elvagyok...

2015. jún. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Az életben sok dolgot szeretnék véghez vinni attól függetlenül,hogy nő nem jut nekem soha.

Nem lesz családom,nem lesznek gyerekeim.Már tudom ezt egy pár éve,na és?

Nem törődöm ilyenekkel már,mert felesleges.Az esélytelenek nyugalmával elvagyok a mindennapokban,nekem ez jutott sajnos.

24/F

2015. jún. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
66%

Mindenki máshogy éli meg az életét, mindenkinek más fontos. Egyre kevesebb ember akar családot, hidd el.


De most mondok neked egy példát, ami talán egy fokkal jobban beleillik a te világképedbe, mert azt úgysem tudod elfogadni, hogy valaki lehet család nélkül is boldog, sőőt még olyan is van, aki pont ettől lesz boldog, hogy nem lesz családja. Szóval, a példám...


Srác jelenleg 23-24 éves, sosem volt még köze lányhoz. 100kg fölött van, azt nem tudom megsaccolni, hogy mennyivel, de bőven túl kövér. Rendes jólelkű srác, okos is, de nagyon kocka, pont emiatt, kevesen foglalkoznak vele, hasonlóakkal van. Viszont nincs valótlan önképe és önsajnálatba se süllyedt, úgy döntött, hogy feleslegesen nem próbálkozik. Most lett diplomája egy versenyképes szakon, úgy egy éve beszélgettem vele, akkor mondta, hogy az a terve, hogy lediplomázik, lesz jó állása és majd olyan huszonsok-harminc körül kezd el magának párt keresni, amikor már a nők is elkezdenek eljutni arra a szintre, hogy a külsőnél többet számít az egzisztencia és a megbízhatóság. Remélem majd talál valakit, aki bele is szeret és nem csak kihasználja majd. Szerintem reálisan látja a helyzetet, ha egy kicsit hajlandó lenne fogyni meg ugye jó fizu, lakás, kocsi, miért ne lehetne valakije harmincévesen? De teljesen igaza van, hogy most nem találna senkit.

2015. jún. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!