Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek 20 felett még barátnőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek 20 felett még barátnőjük sem volt. Azok mit akarnak kezdeni az életben magukkal?

Figyelt kérdés
Sok kérdésben látom az ilyen "férfiakat". Hogyan képzelitek el a jövőt? Hogy lesz így család? Hogy lesz így életetek?
2015. jún. 18. 23:23
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, arcból visszavehetnél.
2015. jún. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
91%
Szánalmas vagy kérdező.Mi a különbsèg ha valaki 20 évesen kezd vagy 14.Semmi,legfeljebb nem ég ki korán.A kapcsolat nem minde.Ha te kapcsolat függő vagy akkor legyél az.Senki mást nem érdekel.Jah és mit kezdenének?Dolgoznak,hobbikkal foglalkoznak.
2015. jún. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
56%
Nem attól lesz valakinek élete, hogy van e barátnője vagy sem. Nagyon túl van hypeolva ez az egész. A nők nem sokat értnek, de tény, hogy ehhez kell egy kor, hogy ezt megtanulja az ember.
2015. jún. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Tudom hogy ugyse erdekel a valasz csak probalsz kitunni valahogy, nem is veled osztanam meg amugy ;)
2015. jún. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
93%

Én kihasználom a szabadidőmet és sokat dolgozom. Az így megkeresett pénzt magamra költöm (hobbi, utazások). Sajnos egy jobb helyen többet is tudnék magamra költeni de Állam bá' az többek között az adómból finanszírozza az ilyen beállítottságú embereknek a hitelektől való megmentését.


"lesz jó állása és majd olyan huszonsok-harminc körül kezd el magának párt keresni, amikor már a nők is elkezdenek eljutni arra a szintre, hogy a külsőnél többet számít az egzisztencia és a megbízhatóság."


Na, én az ilyen nőket hajtom el a fenébe. Tipikus nincs ló jó a szamár is, magyarul a szőke herceget, az ideált nem érdekelte a nő de azért jó lenne valaki, aki eltartja, így megfelel a lúzer is.

2015. jún. 19. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
60%

Különbözőek az emberek, akár az ujjlenyomatuk. Van aki korán párkapcsolatban él és el sem tudja képzelni az életét egyedül. De van aki meg nagyon jól érzi magát egyedül.

Én is egyedül vagyok, több ismerősöm azt gondolta rólam hogy ez számomra sikertelenség. Nos nem az, társat találni és gyerekeket vállalni ahhoz nem kell ész és tehetség. De nem vagyunk kutyák. Az utcán a kutyáknak vagy más állatoknak tényleg az a beteljesülés ha összeragadnak. De mi emberek vagyunk. Nem mindegy hogy a házaspárnak és az utódoknak milyen sorsa lesz. Van aki beéri azzal hogy van állása, az sem számít ha betanított munkásként. Nem nézem le a betanított munkát mert magam is sokat dolgoztam és dolgozom falun és városon egyaránt. Viszont aki a szüleivel egy életet végigdolgozott, annak joggal van nagyobb igénye ahhoz hogy a "szamárlétra" magasabb fokán élhessen. Ezért nem mindegy a házastárs sem.

2015. jún. 19. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Költőnő? ***** válasza:
66%
Egy párkapcsolat csak hozzátesz az élethez, de nem alapja annak. Az alapja olyan boldogság, amit nem másból, hanem magunkból nyerünk. Ha vki egyedül van és emellé magányos is; az elég nagy baj.
2015. jún. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
92%
A kérdező hülye! Te a kapcsolattól abszolut boldogságot vársz pedig ez nincs a kőbe vésve. A család ellenére is végződik a kapcsolat válással és függetlenül attól hogy a férj gürcölt a lakasra/házravalóra a nő is megkapja részét a vagyonelosztasban. Sajnos hallottam már ilyet egy megkeseredett 50 éves kollégától.
2015. jún. 19. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Fel lehet ezt fogni tragédiaként meg nem is.


Ami nem hiányzik, az nem fáj?!

2015. jún. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Én élem az életemet, jól érzem magam, aztán lesz, ami lesz.
2015. jún. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!