Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek 20 felett még barátnőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek 20 felett még barátnőjük sem volt. Azok mit akarnak kezdeni az életben magukkal?

Figyelt kérdés
Sok kérdésben látom az ilyen "férfiakat". Hogyan képzelitek el a jövőt? Hogy lesz így család? Hogy lesz így életetek?
2015. jún. 18. 23:23
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
60%

Párkapcsolatban nem érzem jól magam, mindig lesni éppen ki fekteti meg a "barátnőt", megfelelni neki stb. Kinek kell ez?


Lakásomat bekameráztam, még a leghisztisebb, legféltékenyebb hölgyet is sikerült felvennem 3 max 4 hét után, hogy mással kefél.

(Volt n-n, f-n-f, n-f-n, de f-f-f-f-f-n )


Az első félrelépésig mindent megtettem, de utána nem fektetek energiát egy "kapcsolatba" és meglepő módon ez bejön nekik. Aki dobbant, hát az dobbant. A rezsi felét mindig elkérem, ha ez nem jön be neki kidobom.


Még soha nem kötődtem senkihez, szerelmes sem voltam, de nem is igénylem. Ez persze lehet, hogy csak egy nagyon jó önámítás, amit már hiszek és vallok.

Ki tudja?

2015. jún. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
60%
A teljesség kedvért kiegészíteném annyival, hogy a rezsi felén értem egyrészt a számlákat, másrészt +30 000Ft albérletre (bár saját lakás, de utálom az aranyásókat)
2015. jún. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Kicsit demagóg és provokatív kérdésnek taláom ezt, de értem mit akar kifejezni a kérdező.


Abszolút érintett vagyok a kérdés szempontjából. 25 vagyok, eddig egy ölelést sikerült összehoznom. :)


Azonban nem látom, hogy a kapcsolatban élő emberek is hűde boldogok lennének. Probléma van a kapcsolatukkal, a gyerekkel, mindennel. Szinte csak problémákat látok, a tv-ben, filmekben látok egyedül boldog családokat. Szóval nem mondanám, hogy ez az egyetlen út az elégedettség felé. Legfeljebb a társadalmi elfogadottság eredményez elégedettséget, mondván te családos vagy, nem néznek melegnek, aberráltnak. Elfogadottabb mint az egyedülállóság.


A lenézést nem értem, nekem gyerek korom óta van egy mentális betegségem, ami szinte megakadályozza, hogy kapcsolatban éljek. Ne csak a fleszínből ítéj. . .

2015. jún. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!