Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőgyűlölet célja tulajdonkép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyűlölet célja tulajdonképpen mi, mit akarnak elérni a nőgyűlölők a nőknél?

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 21:57
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/124 anonim ***** válasza:
95%
96: Ne törődj vele, itt kereszttűz van, bármit írsz, valaki fix hogy elpontoz :D De kaptál tőlem egy zöld kezet kompenzációként :)
2015. júl. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/124 anonim ***** válasza:
66%

"az ő logikájukat találtam a legalaposabbnak és következetesebbnek."

Ennek nagyon egyszerü az oka,. Jelesül az, hogy az ő logikájuk egy orbitális nagy érvelési hiba.( neve is van petitio principii) Saját magukra hivatkoznak, az ö elméletükön kívül nincsen semmi, vagy ami van, irrelevens, mert a patriarchális elnyomás áltudományos eredményeire nem támaszkodnak.

2015. júl. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/124 A kérdező kommentje:
Vadmalac, lehet elveszett a válaszod, de én nem találom a sok komment között: változna a mentalitásod ha sikerülne barátnőt szerezned? Miben lenne más az életed barátnővel?
2015. júl. 18. 00:51
 94/124 anonim ***** válasza:
8%
Az én célom a világhatalom és trianon visszacsinálása.
2015. júl. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/124 anonim ***** válasza:
96%

Akik engem meggyőztek, nem hivatkoztak senkire és semmire, hanem egyszerű, józan paraszti logikával kifejtették a véleményüket. A te érvelésed ellenben többnyire arra fut ki, hogy azért hülyeség a feminizmus, mert így meg úgy viszonyul a társadalomtudományhoz - magyarul ha tudni akarom, hogy miért, akkor menjek el egyetemre és diplomázzak le társadalomtudományból.

Bocs, eddig a feministák vezetnek. Megpróbálod esetleg újra?

2015. júl. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/124 anonim ***** válasza:
95%
# 105 Amatőr! Nagy Lajos királyságánál alább nem adok!
2015. júl. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/124 anonim ***** válasza:
58%

Kíváncsi lennék, hogy ezek a menő tyúkok akiket felbasznak a "nőgyülőlők" ha sorban kapnák az elutasítást a férfiaktól és ez a folyamat éveken át tartana mert épp a magassága, stílusa, kinézete stb. nem tetszene a férfinak akkor ők milyen véleménnyel lennének a férfiakról? Biztos azt mondanák, hogy jaj én voltam a f_sz csak rosszul csináltam valamit.


Amíg a nők vannak könnyebb helyzetben (ezt kár tagadni) addig ez nem fog változni. Sok srác próbál csajozni de egy fikarcnyi esélyt sem kapnak mert valami épp nem tetszik. Nagy szerencsével bekerül a balekzónába amivel kitörölheti.


Na, kezdhetitek nyomkodni a piros kezet. :)

2015. júl. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/124 anonim ***** válasza:
97%

Egyébként 40%-os, őszintén lenne hozzád egy kérdésem.


Ha szerinted a társadalomban ajánlatos illetve korábban bevett nemi szerepek és viselkedésminták nem tanultak, hanem genetikailag meghatározottak, akkor mivel magyarázod azt, hogy társadalmanként eltérő a nő és a férfi szerepe, ill. léteznek matriarchális társadalmak is? Arról nem is beszélve, hogy ha ezek a nemi szerepek szerinted fixek, miért törekszenek a nők ezeknek a megdöntésére, azt "állítván", hogy ezek társadalmi kényszerek?

2015. júl. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/124 anonim ***** válasza:
3%

Azért fut ki erre az érvelésem, mert a gender studies tudományossságra tör Szerencsére még csak kutatási terület, de én ezt sem különösebben támogatnám, pontosan azért, mert a módszerük konkrétan nem tudományos.

Nyilván, ha téged hobbi szinten érdekelnek a hülyeségek (bár szerintem az ufológia sokkal szórakoztatóbb lenne ebben a körben) akkor nincs mit tenni.

2015. júl. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/124 anonim ***** válasza:
38%
108-as, ne is haragudj már, de korábban írt valaki, miért kap elutasítást: nincs munkája, és huszonéves létére a szülei nyakán él. Az, hogy ehhez alacsony is, teljesen mindegy, mert találhatna magánál alacsonyabb nőt, gondolom én. De nehogy már bárkinek is, férfi vagy nő mindegy most vonzó legyen a fent említett állapot! Na ne már.
2015. júl. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!