Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőgyűlölet célja tulajdonkép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyűlölet célja tulajdonképpen mi, mit akarnak elérni a nőgyűlölők a nőknél?

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 21:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/124 A kérdező kommentje:
Ezek nem visszataszító lányok, dehogy is! Átlagosak. Direkt átlagost akartam kirakni.
2015. júl. 17. 23:19
 32/124 anonim ***** válasza:
2%
hát itt még normális segítséget nem kaptam pedig ez a fórum azért jött létre csak ócsároltok hogy én utálom a nőket? nem utálom mert ha utálnám nem szeretnék barátnőt magamnak ezt nehéz felfogni? max annyit mondtatok menjek gyurni vegyek márkás ruhákat legyen önbizalmam stb stb de ez a pistike és a spenót efektus valójában semmit sem ér!
2015. júl. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/124 anonim ***** válasza:
3%

30as, te meg akadjál már le a gender hülyeségek olvasásával. Láthatóan nem túnik fel neked hogy az egész gender sztudies egy gondolat folyamatos finghámozása, az érvelése épp emiatt mindig a "önmaga farkába harap"

(ismerem én is ezeket az elméleteket)

2015. júl. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/124 A kérdező kommentje:
És ez a fogszabályzós nem tudom, hogy hogyan jön ide.
2015. júl. 17. 23:20
 35/124 A kérdező kommentje:
Vadmalac, ha már egy normális pillanatodban fogtunk el, mit mondanak neked a nők, milyen tényezők nincsenek meg benned, ami nekik kéne? Ha lenne barátnőd, változtatna a mentalitásodon, a nőkhöz való hozzáállásodon?
2015. júl. 17. 23:22
 36/124 anonim ***** válasza:
64%
#32: Ti nők, ha azt mondjuk rátok, hogy átlagos arccal, testalkattal rendelkeztek, szeretitek átlag alattinak értelmezni, degradálónak gondolni, és emiatt besértődni.
2015. júl. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/124 anonim ***** válasza:
11%

"És ez a fogszabályzós nem tudom, hogy hogyan jön ide."


Magadnak tedd fel a kérdést, te nyomtad be a képek közé .

2015. júl. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/124 anonim ***** válasza:
98%

Nem olvasok "genderhülyeségeket". Egyszerűen beszélgettem a témával foglalkozókkal, meghallgattam a véleményüket, érveiket, összevetettem a saját tapasztalataimmal meg az ellenvéleményekkel, ellenérvekkel és arra jutottam, hogy meggyőző, sokkal meggyőzőbb, mint a te zavaros teóriád arról, hogy egy társadalomban élő faj viselkedését nem is a társadalom határozza meg (mi más?) meg hogy a nemi szerepeket az evolúció alakította ki és ezért szentek és örökkévalók, holott az evolóciú lényege épp a folyamatos változás, ahogy egy faj alkalmazkodik a környezetéhez, márpedig az ember elég alaposan átrendezte a környezetét, mióta a ma érvényben lévő nemi szerepek kialakultak.

Amúgy meg nem értem, minek mész le mindig személyes hangnembe, ha már osztod az észt egy témában, az a minimum, hogy felkészülsz az ellenvéleményekre.

2015. júl. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/124 A kérdező kommentje:
Észre sem vettem, hogy a csajnak fogszabályzója van, de mindegy. :D
2015. júl. 17. 23:30
 40/124 anonim ***** válasza:
19%

ma 23:22 hehe akor jönnek a nő felől a kifogások!

1 alacsony vagy nekem olyan pasi kell aki nálam magasabb mert az a ffias ! valaki nem attól ffias hogy milyen magas de mindegy!

2 nincs munkád nem foglak eltartani na szia! dolgos ember vagyok arról nem tehetek hogy februárba kirugtak és azóta nincs munkám keresek de majd hívunk telefonon

3 édesanyámmal lakom lakhatnál albérletben legyél már őnálló ! nem fogok elköltözni itthonról beteg az anyám és az albérlet dolog az pénzkidobás de reggelig sorolhatnám az ócska kifogásokat! még mi elött azzal jönnétek hogy pláza vagy mitudom én milyen nőkkel ismerkedek hát nagyon nem átlagos nőkkel!

2015. júl. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!