Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőgyűlölet célja tulajdonkép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyűlölet célja tulajdonképpen mi, mit akarnak elérni a nőgyűlölők a nőknél?

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 21:57
 81/124 anonim ***** válasza:
38%

Az előbb még annak örültél, hogy szerelmes vagyok beléd állítólag. Akkor ha nem nő vagyok, te b-uzi vagy, ha jól értem.


Na kérem akkor meg is fejtettük, miért gyűlöli Varacskosdisznó a nőket :)

2015. júl. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/124 anonim ***** válasza:
96%

"Az emberi természetnek vannak állandó elemei. Ami nem evolválódik." >

> Na de miért nem? Minden más, az egész rohadt világ állandóan sürög-forog, változik, de a nemi szerepek azok fixek. Oké, megpróbálom elhinni, csak támaszd alá, indokold meg, hogy miért.

2015. júl. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/124 anonim ***** válasza:
96%
Héhé, ki az én másik nickkem? Nem olvasom az összes választ, szóval most lemaradtam XD
2015. júl. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/124 anonim ***** válasza:
33%

"de nincs az a megélt életkor, letett diploma, vagy annyi kapcsolat ami után biztosra tudhatnád, hogy egy adott viselkedés az ember veleszületett természetéből, vagy a neveltetéséből és a környezetétől eltanult mintáktól függ"


Mármint ugy érted, hogy mindezt saját magadnak rekvirálod, mert az amit felsoroltál, smafu, ám a gender studies az igazság forrása :)

Tudtad, hogy a gender studies előtt is létezett társadalomtudmány (meg fogsz lepődni, de képzeld, a gender studies ugy gondolja, hogy nem, nem létezett iylen, mert az is a patriarchális elmnyomás áltudománya volt :D )

Nézd, nekem születésemtől kezdve iylen a stilusom, az meg, hogy te átveszed, vagy legalábbis próbálod átvenni, hát hogy is mondjam...legalábbis kínos rád nézve.

2015. júl. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/124 anonim ***** válasza:
6%
#82: A nőgyűlölet nem egyenlő az aberrációval, de ha téged jobban felizgat egy négylábúval való közösülés, akkor inkább próbálkozz egy lónál. Mellesleg a hozzászólásod baromira motivál a nőgyűlölet eszméjének lemondásáról, idióta!
2015. júl. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/124 anonim ***** válasza:
25%
Én, mert beszóltam a gyerekeknek. És akkor csak a másik gonosz néni lehetek ugye, másik nickkel.
2015. júl. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/124 anonim ***** válasza:
4%

#79-es vagyok. Leírtam a véleményem a 4 nőről, akiknek a képét a kérdező belinkelte.

Miért pontoztak le? Azért, mert tetszettek a képen szereplők nők? :\

2015. júl. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/124 anonim ***** válasza:
95%
89: Nem az igazság forrása, ilyenben én nem hiszek. Egyszerűen engem eddig nekik sikerült a legjobban meggyőzniük, az ő logikájukat találtam a legalaposabbnak és következetesebbnek. Ha szerinted ez probléma, megpróbálhatsz tenni ellene, de eddig, gondolom feltűnt, nem értél el túl fényes eredményt e téren. Ennek ellenére nyitott vagyok.
2015. júl. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/124 anonim ***** válasza:
3%
Jav.: a nőgyűlölet eszméjéről való lemondásra* (Sorry, már késő van.)
2015. júl. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/124 anonim ***** válasza:
29%

Nyugi Ámítás, nem akartalak meggyőzni :)


Sírd ki magad anyukád ölében, hogy bántanak a gonosz nőcskék, hátha ő lebeszél a nőgyűlöletről. Áh, ja, elfelejtettem, valószínűleg anyádat is gyűlölöd, mert vaginája nőtt.

2015. júl. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!