Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőgyűlölet célja tulajdonkép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyűlölet célja tulajdonképpen mi, mit akarnak elérni a nőgyűlölők a nőknél?

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 21:57
 71/124 anonim ***** válasza:
22%
Akkora Quasimodo vagy, hogy azt képzeled be magadnak hogy interneten át belédszeret valaki az elbűvölő stílusod miatt, mert akik már élőben láttak azok sikítva szaladtak el, vagy mi??
2015. júl. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/124 anonim ***** válasza:
29%

"Mert azt hittem, ha most nem tetszik, de tudtam róla, hogy jó ember, akkor csak egy kis idő kell, míg megtetszik."


Akko mi a probléma azzal, amit a "nőgyülölők" irnak? Pont ez a lényeg, téged sem érdekel az a hapsi, aki nem teszik, illetve a belső kisugárzásos szöveg csak álszent duma. Ti sem hiszitek el.

De ez még mind semmi, mindezekkel együtt, még anyázzátok is ezeket a srácokat, amikor pontosan tudjátok, h mi a helyzet. Erre kérdeztem rá többször is. Miért kell ez? Választ sosem kaptam.

2015. júl. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/124 anonim ***** válasza:
24%

40%-os neked komoly komplexusaid lehetnek, ha azt hiszed anyázzák a nők a férfiakat, akikkel randiznak.


Apád molesztált, vagy mi fáj ennyire?

2015. júl. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/124 anonim ***** válasza:
40%

Egyébként ezt a kérdést fel lehetne tenni a férfigyűlölő nőkről is, az output csupán annyiban lenne differens, hogy amíg a nőgyűlölő férfi minden nőt elutasít, addig a férfigyűlölő nő azonnal szétrakja a lábát az első csúcsbika vezércsődör szuperhapsinak.


A férfigyűlölet csupán addig tart, amíg a kis vesztes, balszerencsés, szolid, birkatürelmű, tartózkodó, átlagos srácokba bele lehet rúgni. Azt hiszem, a férfigyűlöletről ezzel mindent el is mondtam.

2015. júl. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/124 anonim ***** válasza:
86%

#22

1. kép: aranyos, nekem tetszik (kit érdekel a pattanás)

2. kép: nagyon tetszik, a fogszabályzó jól áll neki

3. kép: ő is tetszik

4. kép: szerintem nem túl fotogén egyéniség, így kép alapján nem tudnám megmondani, de szerintem élőben biztos jobban néz ki, egy találkozó eldöntené (80%, hogy igen).

2015. júl. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/124 anonim ***** válasza:
33%
70% te mi a fszt trollkodsz itt?
2015. júl. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/124 anonim ***** válasza:
6%
ma 00:22 így van!
2015. júl. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/124 anonim ***** válasza:
25%

Persze Ámítástechnika, így van, a férfigyűlölő nők bármikor lefeküdnének egy adonisszal.


Tudod mi a különbség? Az ilyen elb.@szott életű nőgyűlölő kisfiúk, mint te, meg még a kan kutyájukat is meghágnák, mert más nem jut. Meg hát végsősoron attól úgy is több odaadást kapnak, mint a gyűlölt nőktől <3

2015. júl. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/124 anonim ***** válasza:
87%

68: Ez esetben nem kérek elnézést :)

Mert tudhatsz akármennyit a nők elvárásrendszeréről (igen, nálam nagy valószínűséggel jóval többet tudsz róla), de nincs az a megélt életkor, letett diploma, vagy annyi kapcsolat ami után biztosra tudhatnád, hogy egy adott viselkedés az ember veleszületett természetéből, vagy a neveltetéséből és a környezetétől eltanult mintáktól függ. Véleményed nyilván van, mint mindenkine, ki is állsz mellette, ami dicséretes, viszont amikor beleunsz az észérvekbe és nekiállsz magas lóról kiosztani a másikat, hogy mit olvasson és mit ne, az egy elég erős enyhe túlzás. Az meg egyenesen nevetséges, amikor a saját, mindent felülíró élettapasztalatod alapján nekiállsz eldönteni, hogy mi igaz a másik által személyesen tapasztaltakból és mi nem, azt meg ne is említsem, hogy a másik nemét is hajlamos vagy jobban ismerni őnála (igen, még mindig férfi vagyok)

Hogy beszólogattam volna? Minden bizonnyal, tudod bevett szokásom egy interakcióban a másik által megütött hangnemet tartani. Olyan is van-volt persze, hogy én megyek át előbb személyeskedésbe (hangulat kérdése), így a fenti kritika ezen esetekben rám is áll. Azt most nem fogom visszakeresni, hogy az előző flamejeinkben hogy volt, szerintem az is elég, ha a továbbiakban odafigyelek a dologra. Hogy te hogy teszel, az a te belátásodon múlik :)

2015. júl. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/124 anonim ***** válasza:
2%
bármibe lefogadnám, hogy te a 71% os másik nickje vagy. Valahogy mindig ez van, alakul egy komoylabb vita, ahonnan az egyik fél eltünik, majd megjelenik egy alpári stílusú helyette.
2015. júl. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!