Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőgyűlölet célja tulajdonkép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyűlölet célja tulajdonképpen mi, mit akarnak elérni a nőgyűlölők a nőknél?

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 21:57
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/124 anonim ***** válasza:
27%

"Mindenképpen akartam neki adni egy esélyt, de nem működött és nehezen viselte a szakítást."


Miért nem müködött? aEz a másik egyébként. A nők sosem gondolják azt, h nem müködik egy kapsolat, egésszen addig, amig egy harmadik fél ""meg nem győzi őket" erről. (nyilván itt a szélsőséges eseteket nem veszem figyelembe, mint agresszió, verés egyebek, bár azért van az a jóképüség, meg egzisztenciális helyzet, amiért még ezeket is eltüri egy nő)

2015. júl. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/124 anonim ***** válasza:
90%

45: Oké, van egy véleményed, épül valamire, kiállsz mellette - akárcsak én. Elfogadom, tiszteletben tartom. De ha tényleg hogy olyan rohadt biztos lennél magadban, mint mutatod, akkor be is érnéd ennyivel, nem mennél le kutyába, ahányszor valaki ellentétes véleményt fogalmaz meg és a kompetenciádat sem bizonygatnád ilyen hevesen a kérdésben, míg mindenki másét kétségbe vonod, kitalációnak állítva be a példáikat.

Tényleg, ha a te stílusodban nyomnám, most azt kéne írnom, hogy nem is hiszem a sok hülyeséget, amit itt magadról írtál, szerintem pattanásos taknyos vagy aki kibukott nyolcadikból és azért sírsz itt, mert most dobott az első csajod. Hm, így Tényleg sokkal kényelmesebb vitázni, megspórolok vele minden fáradtságot, amit a másik mondandójának átgondolása jelent... de nem, nem engedek a kísértésnek :)

2015. júl. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/124 A kérdező kommentje:
Nem csak két hónap volt összességében, előtte már ismertük egymást.
2015. júl. 17. 23:49
 54/124 A kérdező kommentje:
Miért nem működött? Mert nem volt meg az az önfeledt összhang, amit két szerelmes között természetes, mert nem szerettem. Kellemetlen volt az összes találkozó.
2015. júl. 17. 23:51
 55/124 anonim ***** válasza:
35%

"De ha tényleg hogy olyan rohadt biztos lennél magadban, mint mutatod, akkor be is érnéd ennyivel, nem mennél le kutyába, ahányszor valaki ellentétes véleményt fogalmaz meg és a kompetenciádat sem bizonygatnád ilyen hevesen a kérdésben, míg mindenki másét kétségbe vonod, kitalációnak állítva be a példáikat. "


Miért személyeskedsz? Amikor meg a "kompetenciámról irtam, pont nem neked irtam, és kérdésre válaszolva tettem. Én aztán nem irtam h kitaláció lenne bárki példája. De tény, h sokszor ezt.

Meg mi az h "lemegyek kutyába" ? :) Nem is nagyon értem. Azt képzeltem késő esti beszélgetés folyik . (laza vita ha ugy tetszik)

2015. júl. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/124 anonim ***** válasza:
19%
56 akkor minek kezdtél ki vele ha kellemetlen volt a találkozás?
2015. júl. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/124 anonim ***** válasza:
89%

50: Igen, csakhogy egy faj természete, biológiája az idők során változik. Ezt hívják evolúciónak, tudod, a szó, amivel olyan előszeretettel dobálózol, mióta hallottad a natgeon. :)

Az evolúciónak amúgy is a környezethez való alkalmazkodás a célja, az ember viszont eljutott oda, hogy a környezetét igazítja magához. Tehát a túlélés szolgálatában kialakult paradigmák elvesztették az apropójukat, az emberiség pedig el is kezdte levetkőzni őket, amit te viszont valamiért nem vagy hajlandó elfogadni és feminista konspirációt meg társadalmi konstrukciót (ez is de szép szó, megjegyzem) látsz bele.

2015. júl. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/124 anonim ***** válasza:
39%

sokszor ezt...gondolom.

Szarul másolnád a stílusom. Én olyant meg irtam, hogy tuti pattanásos huyegyerek aki ir, sőt, pont azt mondom, hogy ezzel kellene neked, meg a többi csajnak leállnia, mert ti nyomjátok ezt

2015. júl. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/124 anonim ***** válasza:
14%

1/ Semmi gond nem lenne vele ha nem lenne piercing az orrában.

2/ Erősen roma származásúnak tűnik

3/ Határeset

4/ Na ő viszont szerintem a csoporttársam volt főiskolán. vagy valami ikertestvére... :D

2015. júl. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/124 A kérdező kommentje:
Mert esélyt akartam adni a fiúnak, nem elhajtani, amint rámnéz. Ezt sérelmezitek ti is, hogy lehetőséget nem kaptok. Csak mikor van lehetőség és erőltetett az egész, akkor meg jobban fáj, ha a nő elküld.
2015. júl. 17. 23:56
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!