Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőgyűlölet célja tulajdonkép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyűlölet célja tulajdonképpen mi, mit akarnak elérni a nőgyűlölők a nőknél?

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 21:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/124 A kérdező kommentje:
#41 miért jutott ez eszedbe rólam? Tényleg nem értem.
2015. júl. 17. 23:32
 42/124 A kérdező kommentje:
Vadmalac, a második kérdésemre nem válaszoltál
2015. júl. 17. 23:34
 43/124 anonim ***** válasza:
20%

mert nőgyülöletet, bfságot, szánalmasságot látsz ott, ahol nincsen.

2 diplomás 30 feletti férfi vagyok, számos kapcsolattal a hátam mögött, közel sem gyülölöm a nőket, viszont tisztában vagyok az elvárásrendszerükkel (éltem is együtt 8 évig nővel)

Tökéletesen megértem az ide kommentelő fiatal srácokat.

2015. júl. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/124 anonim ***** válasza:
33%
#41: Ugyanezt el lehet nyugodtan képzelni a magyar nőkkel is. Ha gépközelben leszek, Photoshopban meg is fogom csinálni.
2015. júl. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/124 anonim ***** válasza:
15%
#41 Csak sajnos a Hungarian female is olyan mint az American female. Én inkább úgy fogalmaznék, hogy Western World female. :D
2015. júl. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/124 A kérdező kommentje:
#45 de ha valóban létezik ez az elvárásrendszer, akkor tegyük fel, hogy ezt tudatosan felfogja egy nő és elismeri. De mit tehetne ellene. Persze, hogy lejjebb adja az igényeit. De ez gyakorlatban hogy lehetséges? Én már jöttem össze olyan sráccal, aki nem volt az esetem, pedig nem volt csúnya. Mindenképpen akartam neki adni egy esélyt, de nem működött és nehezen viselte a szakítást. Akkor döntöttem el, hogy ha valaki nem szimpatikus, akkor nem adom alá a lovat. Ha esélyt adunk gyakran fájdalmasabb, mélyebb sebeket hagyunk, mintha első pillanatban hátat fordítunk valakinek. Szerintem.
2015. júl. 17. 23:39
 47/124 anonim ***** válasza:
68%
# 48 Ez a "nem működik" is csak tipikus női lerázó duma. Ha tudnád hányszor hallottam. Ha szeretsz valakit, el kell fogadni a hibái ellenére is.
2015. júl. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/124 anonim ***** válasza:
11%

"egy társadalomban élő faj viselkedését nem is a társadalom határozza meg (mi más?)"


Mondjuk az emberi természet? tudod, ami biológiai, evoluciós eredetű. (de tudom, hogy a kender studies szerint a biológia tudománya szintén a patriarchalis elnyomás találmánya /egyébként nem hiszem el, hogy épelméjú ember ne kezdené el már itt ráncolni a szemöldökét, napnál világosabb, mire megy ki a játék)

2015. júl. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/124 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy az nem működött, hogy beleszeressek. Nem szerettem a fiút, pedig akartam. Két hónapot adtam a kapcsolatnak, de nem sikerült felébresztenem az érzéseket.
2015. júl. 17. 23:42
 50/124 anonim ***** válasza:
23%
ma 23:42 itt bizonyítottad be hogy a nők eséjt se adnak hogy megismerjenek 2 hónap az kevés! de mit csodálkozom nő vagy te is..... vagy is nem nő ha nem kislány
2015. júl. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!