Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőgyűlölet célja tulajdonkép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyűlölet célja tulajdonképpen mi, mit akarnak elérni a nőgyűlölők a nőknél?

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 21:57
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/124 anonim ***** válasza:
42%
Varacskos Vaddisznó te viszont nagyon buta vagy. Mégis honnan a tökömből szűröd le egy kép alapján hogy ki tud finomakat főzni?
2015. júl. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/124 anonim ***** válasza:
8%

"Mert esélyt akartam adni a fiúnak"


Mi volt az elsődleges ok, amiért esélyt akartál adni neki?

2015. júl. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/124 anonim ***** válasza:
32%
57: A stílusaidból, fordulataidból feltételeztem, hogy te vagy a korábban 41%-os, társadalmikonstrukciós-evolúciós antifeminista, akihez már olt itt párszor szerencsém és általában szükségesnek érezte, hogy mindenáron hülyének állítsa be a másikat, mikor az azután is továbbérvelt a véleménye mellett, hogy az illető közölte a kérdésben a tutifrankót. Elnézést ha tévedtem :)
2015. júl. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/124 A kérdező kommentje:
Mert azt hittem, ha most nem tetszik, de tudtam róla, hogy jó ember, akkor csak egy kis idő kell, míg megtetszik.
2015. júl. 17. 23:59
 65/124 anonim ***** válasza:
3%
tegnap 23:57 te kis butus oda írta össze jönnék vele ha tudna :D
2015. júl. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/124 anonim ***** válasza:
2%
Ja szerintem én vagyok, kedves 71%os. Bár a leírásod nem stimmel, senki nem közölt semilyen tutifrankót. Hanem pont azt tették, amit te is, beszológattak, majd amikor felhívtam erre a figyelmüket, elhúztak. Tutifrankón
2015. júl. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/124 anonim ***** válasza:
70%

Te Varacskos barom, te magadnak mondasz ellent, nem tűnt még fel?


a kérdező hülye, mert esélyt ad egy olyannak, aki nem tetszik neki első pillantásra <-> de az összes többi nő meg azért hülye, mert nem ad esélyt, csak a konkrét ideáljának



WTF???


ezt értelmezze már valaki, hogy mégis hogy a bűbánatos fenébe lehet ennyire elképesztően primitív, egymásnak ellentmondó dolgokat állítani?

2015. júl. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/124 anonim ***** válasza:
86%

Ezt írtad:


4 hát ő tényleg kicsit ronda de lehet a lelke szép és finomakat tud főzzni :)


Legközelebb ezt írjad:


4 hát ő tényleg kicsit ronda de lehet a lelke szép és lehet hogy tud finomakat főzni.


:)

2015. júl. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/124 anonim ***** válasza:
84%
70-es: na igen, meg ha netalántán még a mondattagolást is megtanulná a művelt és tájékozott barátunk, akkor lehet nem értenénk félre az írását. Igen, a vesszőkre, pontokra, egyebekre gondoltam.
2015. júl. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/124 anonim ***** válasza:
22%

"Igen, csakhogy egy faj természete, biológiája az idők során változik. Ezt hívják evolúciónak, tudod, a szó, amivel olyan előszeretettel dobálózol, mióta hallottad a natgeon. :)

Az evolúciónak amúgy is a környezethez való alkalmazkodás a célja, az ember viszont eljutott oda, hogy a környezetét igazítja magához. Tehát a túlélés szolgálatában kialakult paradigmák elvesztették az apropójukat, az emberiség pedig el is kezdte levetkőzni őket, amit te viszont valamiért nem vagy hajlandó elfogadni és feminista konspirációt meg társadalmi konstrukciót (ez is de szép szó, megjegyzem) látsz bele."


Egyrészt nem én látok konstrukciót mindenhol, hanem te (vicc mert épp azért beszélünk erről, mert irtál egy bekezdést ide ebben a tmában /ahogy egyébként korábban is csak akkor szoltam hozzá, ha meglátok valami hasonlót, mert rendkívül kártékonynak tartom, sőt, ha ugy tetszik a legelső lépcsőfoka a valódi , ideologiával alátámasztott nemi alapú ellenségeskedésnek)

Az emberi természetnek vannak állandó elemei. Ami nem evolválódik. Illetve a túlélés ami az evolució lényege, nem az, hogy alkalmazkodjon a környezethez. A hód is alakitja a környezetét, saját erejéhez képest (elrágja a fát mittudomén, ugyanis pont nem nézek natgeot, nekem pl kevés az az az info, hogy a fekete párduc ragadazó, és nagyok a fogai, bár tudom, hogy a te evoluciós felfogásod szerint valójában zöld, és növényevő /ugye elkalmazkodott a környezetéhez)

A lényeg az, hogy azon túl, hogy igen, léteznek társadalmilag konsruált "intézmények" mint pl a házasság, oka van annak, hogy ezeknek a nagyésze felbomlik, sőt, mióta nem jár megkövezéssel, egyéb szankcióval, exponenciálisan nől az elválások száma. (valamelyik topikban ki lett fejtve mi ennek az evolucios oka, gondolom akkor azt is olvastad, igy hadd ne irjam le. )

2015. júl. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!