Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megalázva éreztem magam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázva éreztem magam, de tényleg így van vagy csak én dramatizálom túl a dolgokat?

Figyelt kérdés
18 éves a barátom, én 19 vagyok, még 1 hete vagyunk csak együtt, és észrevettem, hogy amikor a haverjai is ott vannak, teljesen más emberré válik, teteti a fejét, folyamatosan szekál engem, beszólogat, amivel nem lenne baj, mert szeretem, ha poénkodik velem, de szerintem van egy bizonyos határ. Ma például úgy megpofozott a haverjai előtt, hogy csak lestem. Persze mindenki röhögött, én is, de belül nagyon rosszul esett, amit mondtam is neki amikor kettesben maradtunk, a válasza viszont csak annyi volt, hogy "szereted amikor ütnek, akkor meg mi a bajod?". Nem szerettem sosem az olyan pasikat, akik megjátszák a fejüket. Miért nem tudják vállalni, hogy van egy barátnőjük? Miért kell szégyellni? Ettől a pasik "gyengébbek" lesznek? :S Ja, az hab a tortán, hogy a buszhoz sem kisér ki, meg a suliban bent nem találkozhatunk, mert szerinte őt ne lesse már senki. :S Nem tudom meddig fogom bírni, de én olyan lány vagyok akivel éreztetni kell, hogy szeretik.
2010. márc. 8. 19:12
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
19:16 - köszi szépen, aranyos vagyok, igen! :D ... de láthatod, nem becsülnek meg mégsem. :D Jó, most elvicceltem, de belül tényleg zavar egy kicsit. Nem szeretem, ha hülyét csinálnak belőlem... mondjuk visszavágtam ma neki, mert nem vagyok egy nyúl, de na... Amúgy most msn-en mondta a barátom, hogy a haverjai előtt ÉN ÉGETTEM be őt, ahogy beszéltem vele... mondom ne neked álljon már feljebb, amire írta, hogy jólvan... :S Ja, meg mondja a haverjai előtt, hogy csúnya vagyok ma, nem ezt várja tőlem... mondom inkább örülj, hogy szóba állok veled. A haverjai meg ott röhögnek rajtunk, én meg ott idegesen majdnem rávertem egy nagyot.
2010. márc. 8. 19:22
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Én elküldtem volna.

1 hét nem sok idő, nem hiszem, hogy már dúlnának az érzelmek.Szóval most még könnyű.


Nevetni, felvidulni pedig ezer más fiúval lehet, akik nem pofoznak fel.

2010. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Azért nem akarom (nem bírom) elhagyni, mert vannak olyan pillanatok, amiket nem lehet szavakba önteni, olyan jók. :) :D Amikor megbánt vagy úgy viselkedik, mint egy 14 éves, eszembe jutnak a szép dolgok, mert már most olyan sok jó közös dolog történt, és még csak egy hete járunk.
2010. márc. 8. 19:24
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

19:16 vagyok

Jójó ez mind szép és jó, de ha a barátai előtt képes volt megütni, még az első hétben, akkor nem találgatnék, hogy a későbbiekben mi fog történni. Te jóval többet érsz, de jól gondold meg hogy megéri e. ;)

2010. márc. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Te becsapod saját magadat.Mit látsz ebben a tahóban,és az idióta bandájában?Szerintem buta parasztok egytől egyig.Én a helyedben többre becsülném magam,mint hogy egy ilyen emberrel lógjak...Tudod,madarat tolláról,embert barátjáról. Az ilyen húzásokkal meg nem visszavágsz,hanem a szintjükre süllyedsz.Te tudod...
2010. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy hasonló párom. Ő felvállalt a haverjai előtt de mikor olyan kedve volt rohadtul bunkó volt. Pedig többnyire egy rendkívül édes srác volt. Legtöbb esetben sajna minél tovább húzod az időt annál rosszabb lesz :S
2010. márc. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A szintjükre nem fogok lesüllyedni, sosem voltam egy befolyásolható ember, amire büszke vagyok. Holnap szerintem megmondom neki, hogy mi a véleményem, és mit szeretnék... remélem ad értelmes választ, mert ha nem akkor nem jutok előrébb. Az a baj velem, hogy nagyon hamar tudok ragaszkodni valakihez, és csak nagyon sokára tudom kiverni a fejemből! :( Még ilyen kevés idő után is.
2010. márc. 8. 19:31
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Most kb elképzeltem milyen szinten van a srác meg a haverjai, irtó szánalmas. Ált.suliban elmegy az ilyen, na de 18évesen....


20f

2010. márc. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Én nem tudom miért jó ez a barátomnak... miért alacsonyodik le a haverjai szintjére. :| Gondolom, ha megemlíteném neki ezt, hogy mit utánozza a haverjai szokását, ő lenne a legjobban megsértve, hogy mit csesztetem a haverjait. Nekem különösebben semmi bajom velük (3* találkoztam velük, valahogy egyébként elég is volt belőlük, persze tudok alkalmazkodni, szóval elviselném őket), csak épp nem kellene ezt csinálni. Ja, olyan is volt, hogy megbeszéltük, hogy egyikünk se hozza majd oda se a haverjait, se senkit, csak mi ketten a suliban, erre múltkor ott volt osztálytársam, és leugatott, hogy nem megbeszéltük, ketten leszünk... erre ő előttem ugyanezt csinálta, csak épp nem ketten voltak, hanem egy egész bagázs. :/
2010. márc. 8. 19:42
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
itt most nem arról van szó, hogy lesüllyed a szintjükre, ő már eleve azon van, ha én most együtt vagyok a barátommal akkor vállaljon fel mindenki előtt, és ne üssön meg!!! ha elcsattan az első pofon, egyből ott kell hagyni, most őszintén, szerinted egy ilyen gyökér megbecsül téged? nem, ahogy meg van az első "szex", egyből ott is hagy és még előtte jól meg is aláz, amig csak lehet, hagyd ott!!!
2010. márc. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!