Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megalázva éreztem magam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázva éreztem magam, de tényleg így van vagy csak én dramatizálom túl a dolgokat?

Figyelt kérdés
18 éves a barátom, én 19 vagyok, még 1 hete vagyunk csak együtt, és észrevettem, hogy amikor a haverjai is ott vannak, teljesen más emberré válik, teteti a fejét, folyamatosan szekál engem, beszólogat, amivel nem lenne baj, mert szeretem, ha poénkodik velem, de szerintem van egy bizonyos határ. Ma például úgy megpofozott a haverjai előtt, hogy csak lestem. Persze mindenki röhögött, én is, de belül nagyon rosszul esett, amit mondtam is neki amikor kettesben maradtunk, a válasza viszont csak annyi volt, hogy "szereted amikor ütnek, akkor meg mi a bajod?". Nem szerettem sosem az olyan pasikat, akik megjátszák a fejüket. Miért nem tudják vállalni, hogy van egy barátnőjük? Miért kell szégyellni? Ettől a pasik "gyengébbek" lesznek? :S Ja, az hab a tortán, hogy a buszhoz sem kisér ki, meg a suliban bent nem találkozhatunk, mert szerinte őt ne lesse már senki. :S Nem tudom meddig fogom bírni, de én olyan lány vagyok akivel éreztetni kell, hogy szeretik.
2010. márc. 8. 19:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Igazán biztos nem szeret, ebben halál biztos lehetsz!
2010. márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:

szerintem éretlen hozzád nem is kicsit, keress komolyabb pasit. Hiába 18 éves ha egy 13 éves szintjén van.


21/F

2010. márc. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Nem szeret, ami érthető is, hiszen egy hete vagyunk együtt. Én sem szeretem még.
2010. márc. 8. 21:47
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
19 vagy! Felnőtt ember! nem látod, hogy mi a jó neked? egy hete vagytok együtt, ez még édes kevés... 10 év után sem kezelhet igy le! ez annyira megalázó, én a helyedben elsüllyednék szégyenemben! tuti akkora pofont adtam volna neki, hogy a fal adja a másikat és utána nem kellett volna többet találkozni vele! azt hiszed mással nem lesz jó? nem lehetnek majd szép, meghitt közös pillanataitok? mindegy, hogy nem lettél kék-zöld foltos, mert csak picit kaptál tőle, DE akkor is MEGÜTÖTT! hát mi vagy te? a haverjai előtt játsza a nagymenőt, de ha veled van, akkor meg egy édes kis nyuszivá válik? te nem látod miről van szó? lehetséges, hogy ő eleve ilyen és nem csak a barátai előtt csinál ilyeneket. elképzelhető, hogy majd pár hét múlva egy veszekedés után tényleg fogsz kapni egy igazi nagy pofont és úgy, hogy csak kettesben lesztek! mindenki előtt megalázott, nem érzed ennek a súlyát? más férfi is van a földön, nem csak ő, ráadásul egy hete vagytok együtt! bár, ha te szeretsz úgy élni, hogy folyamatosan majd megaláznak és semmibe vesznek, akkor hajrá, a lehető legjobb embert választottad magadnak!
2010. márc. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
LOL. Irtad nem vagy befolyasolhato. De nagyon is az vagy. Meg naiv. Ferfi letemre en itt azt latom , hogy a srac szarik rad, te meg mar reg bele vagy zugva. Ez egy akkora paraszt hogy egyedul felszant 100 hold foldet 10 perc alatt. Nekem is volt ilyen csapattarsam, egy nagy fa.sz volt.
2010. márc. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, csak azt olvastam, hogy nem szereted még, meg ő se téged.. Olyan gyorsan dobd, amilyen gyorsan csak lehet!! Megpofozott? A válasz meg, hogy szereted, ha ütnek? Én csak jót akarok neked, HAGYD EL!
2010. márc. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!