Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt tényleg mindenki érettebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt tényleg mindenki érettebb a koránál? Kezd kicsit nevetséges lenni.

Figyelt kérdés

Akármilyen kérdést olvasok,mindenki azzal jön,hogy 'Én bizony érettebb vagyok a koromnál,ha hiszed,ha nem!'

Kezdem kicsit unni,hogy ennyi okos,tapasztalt,mindenttudóval vagyok körülvéve!


Egy szempontból tudom leszűrni,hogy ki mennyire tapasztalt...a fogalmazásából.Aki tud normálisan írni és beszélni,félreértések nélkül,számomra az nevezhető tapasztaltnak.


Ti hogy vagytok ezzel?


2010. márc. 15. 13:45
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:51


Ne essék félreértés!Én nem irigykedem..örülök neki,hogy most épp ennyi idős vagyok,és gyerek és nincs más dolgom a tanuláson kívül...

Tudok értelmes,őszinte,és érett lenni,ha akarok...de szívesebben maradnék örökké ilyen,mint most. (:

2010. márc. 15. 14:05
 12/37 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva,nagyon helyesen tudok írni,ezért ezt itt tudom,és kamatoztatom is,mert ha nem így lenne,vagy néha bevágnék egy xd-t,akár sok mosolygós smiley-t,megkapnám,hogy : -te hány éves vagy?

Így próbálok helyesn írni/fogalmazni,mert akkora elbutult agyhalott bunkó van ezen a site-on,hogy az megszámlálhatatlan,és én nem szeretem ha oltanak.:D


16/L

2010. márc. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

annyi* bocs


Tehát a kérdésedre a válasz,amit kifelejtettem,sokan azzal próbálják a tapasztalatlanságukat kompenzálni,hogy megpróbálnak értelmesnek tűnni.Személyes...

Különben meg,itt szerintem az emberek nagy arányban nem tapasztaltak,csak kritikusok a kérdezők felé.Nem?

Én így gondolom...


Előző voltam.

2010. márc. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
0%

Én bizony érettebb vagyok a koromnál, ha hiszed, ha nem!

85/F

2010. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

Én se drogozok,piálok,cigizek,vagy hasonlók...a pia is csak ünnepnapokon(bor,pezsgő,sör,stb..) de ez sztem normális...

Nekem is sokan beszólnak amiatt,hogy miért vagyok komoly és olyan 'búskomor'....pedig nem...csak nem megyek bele minden hülyeségbe,ennyi.Szóval..érdekes. :D

2010. márc. 15. 14:16
 16/37 anonim ***** válasza:
Én nem tartom magamat komoly embernek viszont ha vannak olyan dolgok amiket komolyan kell venni azokat komolyan veszem.10-11 évesen kiéltem azt a kort amikor belementem azóta kicsit komolyodtam de még mindíg nem tartom magamat komoly embernek.Az érettebb dologról meg annyi a véleményem hogy sok olyan ember van aki nagylánynak/fiúnak hiszi magát azért mert drogozik orrba szájba és megbaszatja magát mindenkivel, közbe olyan hülye mint a seggem.Ha ez lenne az érettség akkor inkább maradnék olyan mint amilyen most,de amíg nem addig nem is érdekel az-az ember aki azt mondja magáról.
2010. márc. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
belementem minden dologba* előző voltam
2010. márc. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

14:16


Ugyan többnyire egyetértek veled, de az ilyen hozzászólásokból pont hogy az jön le, hogy komolyabbnak tartod magadat másoknál, ami ugye már alapból kizárja azt, hogy az is legyél.

2010. márc. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
uccsó..komolyabbnak tartom magam,de nem érettebbnek..a kettő nem összetévesztendő.Nem vagyok faképű...vagyis magyarul túl komoly...tudok én hülyéskedni is,de csak mértékkel.
2010. márc. 15. 14:43
 20/37 anonim ***** válasza:
Én vagyok a kormos kis Bence...
2010. márc. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!