Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt tényleg mindenki érettebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt tényleg mindenki érettebb a koránál? Kezd kicsit nevetséges lenni.

Figyelt kérdés

Akármilyen kérdést olvasok,mindenki azzal jön,hogy 'Én bizony érettebb vagyok a koromnál,ha hiszed,ha nem!'

Kezdem kicsit unni,hogy ennyi okos,tapasztalt,mindenttudóval vagyok körülvéve!


Egy szempontból tudom leszűrni,hogy ki mennyire tapasztalt...a fogalmazásából.Aki tud normálisan írni és beszélni,félreértések nélkül,számomra az nevezhető tapasztaltnak.


Ti hogy vagytok ezzel?


2010. márc. 15. 13:45
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

én mindig eggyel éretteb leszek mint ti, és minden képességeiteket tudni fogom, egy szintel jobban mint azt ahogy ti tudjátok, és a manátokat is elszívom...:P:D:D


19/f

2010. márc. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
a kerdezonek igaza van, akad sok kis csicska aki pusziszkodott kislanyokkal es azt hiszik h akkor most megfordult veluk a vilag es ok mindent tudnak, meg azt szoktam szeretni mint mikor ertelmes, normalis kerdeseknel jon a sok okostojas es osztja a nepet ennel a kerdesnel is lattam 1-2 hihetetlen modon "ertelmes" kommentet, ez van gyakran egyeb forumokon is, de nem igy kellene levezetni az onbizalomhianyt es az eletbeni szerencsetlenseguket, vezessek le az asszonyon v menjenek a sinek ala.
2010. márc. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

én 20éves koromban sem vagyok olyan érett mint egy mai 15-16éves mert az már ennyi meg annyi pasival szexelt

én meg még egyel sem!

2010. márc. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, az érettség nem szexuális alapon dől el:)


nem az az éretteb aki több lukat betömött, vagy több fa*zt leszopott. Ezt illene tudni.

2010. márc. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

jó jó, de itt gyakorin mindenki azzal menőzik a szexxel

szánalmas...

szerintem fele sem igaz

2010. márc. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

Az érettség nincs összefüggésben a szexxel...vagyis nincs sok összefüggés.

Tudom,hogy bárki bármit mondhat...de mégis miért mondják?

Mi értelme van annak,hogy egy ilyen oldalon/fórumon úgy érveljünk a válaszaink mellett,hogy (én persze érettebb vagyok a kortársaimnál) hisz lehetséges,hogy ez közel sincs így...

Az egyik kommentelő válaszából érthetően le lehet szűrni,hogy van,aki azért tartja magát érettnek,mert hülyék veszik körül...

Röviden minden viszonyítás kérdése.


Látom jól sikerült a kérdés...mindenki máshonnan fogta meg a témát ,ez tetszik..lehet még jönni kommentekkel,kiváncsian hallgatom!(:

2010. márc. 18. 19:56
 37/37 anonim ***** válasza:
szexszel, ezt így írják, legjobb tudomásom szerint.
2010. márc. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!