Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt tényleg mindenki érettebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt tényleg mindenki érettebb a koránál? Kezd kicsit nevetséges lenni.

Figyelt kérdés

Akármilyen kérdést olvasok,mindenki azzal jön,hogy 'Én bizony érettebb vagyok a koromnál,ha hiszed,ha nem!'

Kezdem kicsit unni,hogy ennyi okos,tapasztalt,mindenttudóval vagyok körülvéve!


Egy szempontból tudom leszűrni,hogy ki mennyire tapasztalt...a fogalmazásából.Aki tud normálisan írni és beszélni,félreértések nélkül,számomra az nevezhető tapasztaltnak.


Ti hogy vagytok ezzel?


2010. márc. 15. 13:45
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én nem tartom magam érettebbnek a koromnál =DBoldog és kiegyensúlyozott tizenévesnek tartom magam, aki tud hülyülni, és érettség tekintetében eléri azt a minimumot, hogy nem árasztja el a gyk-t "lehetek-e terhes" tipusu kérdésekkel.

És komolyan, bocsibocsi, sosem szoktam ilyenbe belekötni, de írásjelek után szóköz van! =D Csak azért szólok, mert neked ugye fontos, hogy tudjon az ember "normálisan írni és beszélni" :P

L/16

2010. márc. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

:DDDD De aranyos vagy :D Ez kész :D

Igen,tisztába vagyok vele..vagyis avval, hogy valahova szóköz kéne...:D De azt nem tudtam, hogy elé, vagy mögé! :D Köszi!

2010. márc. 15. 18:24
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Nincsmit =D ^^
2010. márc. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, idegesítő, de nem a fórumon. Miért érdekel az, ki mit mond magáról? Hadd mondja, attól nem lesz érettebb. Az érettség egyébként is felfogás és élettapasztalat kérdése. Én már beszéltem nálam fiatalabbal, aki érettebb volt nálam, de beszéltem 10 évvel idősebbel (ráadásul férfivel, aki pedig jóval éretlenebb volt még nálam is, nemhogy a saját koránál). Ezt senki nem tudja saját magának megítélni. Ez az én véleményem. 21/N
2010. márc. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 Rainmaker ***** válasza:
100%

Az én érettségem szavakkal nem mérhető, érettebb vagyok, mint egy 1921-es pálpusztai sajt. Persze vannak olyanok, akik VALÓBAN érettebbek a koruknál, de erre hivatkozni igazából felesleges. Ez nem egy olyan oldal, ahol érettségre kell hivatkozni, itt pusztán a véleményedre kíváncsiak. Sokan kérik, hogy írj nemet és kort a válaszod végére. Ez se biztos, hogy a legjobb megoldás. Hiszen az "érettebb vagyok a koromnál" szövegeknél nem lehet tudni, hogy mihez viszonyít az illető. Lehet, hogy a környezetében csupa hülyegyerek van, ki tudja...? Én olyan érett vagyok, amilyen, úgy fogalmazok, ahogy, de a véleményemet megmondom, ha valakit érdekel, és a segítségemet kéri. Olyan kérdésre pedig, amihez nem értek, nem válaszolok, vagy külön kiemelem, hogy ez az ÉN véleményem. Szerintem ez minden értettség, amit el lehet várni egy válaszolótól ezen az oldalon.

F/20

2010. márc. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Idézek mert teljesen illik rám is:

"

Hát, én nem tartom magam érettebbnek a koromnál =DBoldog és kiegyensúlyozott tizenévesnek tartom magam, aki tud hülyülni, és érettség tekintetében eléri azt a minimumot

"


40-es 130 kilós szakállas hapsi vagyok...

2010. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszadónak teljesen igaza van. Én is érettnek számítok sok emberhez képest (nem akarok példákat sorolni) viszont 1 példát megemlítek amiben éretlen vagyok: hosszú távú párkapcsolat. Mivel még számomra ez újdonság, így nem tudok mit hozzá szólni azokhoz a témákhoz/dolgokhoz. Viszont az hogy hogyan kell a semmiből új házat felépíteni???? Nah igen... ehhez értek, úgy érzem kierősödött idegzetem lett és érettebb vagyok mint a velem egy idősek. Merem állítani sok embernek ebbe tudnék tanácsot adni. Viszont a párkapcsolat.... hát abba éretlen vagyok amint mondtam már valaki ebbe meg segíthetne nekem.


20/F

2010. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom h ki h van ezzel,de én egyáltalán nem érzem magam érettebnek másoknál.Sőőőt h úgymondjam koromhoz képest a mai világban eléggé levagyok maradva(éretlen,tapasztalatlan vagyok h úgy mondjam)

De nem is érdekel inkább legyek ilyen mint egy olyan aki sokat hisz magáról,közben egy nagy nulla,és csak `löki a süket dumáját`.

16/L

2010. márc. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Én érettebb vagyok...

Tetszik, vagy nem...

És magyarázkodni sem fogok senkinek.

2010. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Én 21 éves lány vagyok. Én nem vagyok érettebb a koromnál csupán nem a bulizásért meg a csilli-villi dolgokért rajongok. Nekem sokkal fontosabb a munka, jogsi, gyűjteni lakásra kocsira.
2010. márc. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!