Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki nem kívánja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szesze kérdése:

Ha valaki nem kívánja a szexet, ez mire utalhat? Ez baj?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, szűz. Volt néhány kapcsolatom, amiknek azért lett vége mert nem akartam lefeküdni a pasimmal. Vannak még ilyenek rajtam kívül?
2010. márc. 17. 12:47
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy erkölcsös? Szégyenlős?
2010. márc. 17. 13:30
 12/34 anonim ***** válasza:

szia

először furcsáltam a dolgot mikor elolvastam de aztán rájöttem, én dettó ugyanigy voltam

voltak pasijaim akikkel nem feküdtem volna le mert nem éreztem szükségét a dolognak és én is kicsit megijedtem mikor arra került volna a sor, aztán megismertem a mostani barátomat és rájöttem hogy most igazán vagyok szerelmes először. vele vesztettem el, nem is izgultam, semmi

te is várj addig mig meg nem találod a megfelelő embert erre, akibe valóban szerelmes leszel :) 18L

2010. márc. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 nielindi ***** válasza:
41%
frigid...
2010. márc. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

Azért nem kívánod talán , mert még nem próbáltad ki ?

Hajrá próbáld ki, de nem az elsőből ítélkezz, hanem az első 10ből csinálj egy átlagot, és ha akkor se jön be akkor Neked nincsen szükséged férfira. Továbbiakban éld az életed magadban, egyedül !

2010. márc. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Kedves 13.43!


Nem gondolod, hogy ha nem érzek rá késztetést, nem kívánom a szexet, akkor nem is lehet jó az egész...se az első, se az első 10...

2010. márc. 17. 13:45
 16/34 anonim ***** válasza:
Akkor menj orvoshoz, mert ez nem normális, majd ott megmondják mi a bajod, és hogy kell kezelni !
2010. márc. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

13:01----->>>nálad még divat a "csakházasságutániszex"???


Nem, csak annó gyerek fejjel meg voltam illyedve, hogy nem lessz soha értelmes nőm mert mindig azt hallottam, hogy szinte minden nő fektethető, és nekem nem kellettvolna olyan barátnő soha aki már volt mással!

De mázlim volt!:)

Találtam egyet!:P:)

2010. márc. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

13.26

Mi az erkölcsösség?Az esetedben arra értem,hogy egy olyan nő vagy aki vigyáz a "tisztaságára", példásan járhatna azok előtt akik nem ezt az utat választják.Majd annak adod oda egy nő egyik legnagyobb erényét, aki szerinted méltó rá (és akit ezért szeretsz)!Ahogy írták már erre büszke lehetsz,örvendetes hogy akadnak még ilyen hölgyek!Kézcsók!F35

2010. márc. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

13:50-es.

Miért baj az, ha egy lány volt már előtted mással is? Ennyire uralkodsz a barátnőd felett? :)

Szerintem attól még hogy nem szűz egy lány lehet vonzó...sőt. :D

2010. márc. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Mostn em azért, de itt magyarázzátok, hogy legyen magára büszke, meg ez milyen jó dolog. Egyszerűen vagy arról van szó, hogy NAGYON későn érik, vagy még az is lehet, hogy ilyen is marad (aszexuális). Ezek közül melyik lehetőség az, amire egy embernek büszkének kell lennie?
2010. márc. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!