Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki nem kívánja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szesze kérdése:

Ha valaki nem kívánja a szexet, ez mire utalhat? Ez baj?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, szűz. Volt néhány kapcsolatom, amiknek azért lett vége mert nem akartam lefeküdni a pasimmal. Vannak még ilyenek rajtam kívül?
2010. márc. 17. 12:47
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
ez milyen szép volt az utolsó...köszönöm a válaszokat...segítettek...
2010. márc. 19. 18:38
 32/34 anonim ***** válasza:
18:11 vagyok :) örülök ha segítettek a válaszok :) medvedisznóember meg bekaphatja...
2010. márc. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

"Mért lenne "NAGYON" későn érő ha 18 éwesen szüz? ha mondjuk lenne már vagy 25-30 akkor lenne valószinüleg "NAGYON" későn érő"


olol


Ez tök komolyan írtad le? Tudod te, hogy egy átlagos emebr hány évesen válik szexuálisan éretté, és mikor kezdi el normális esetben érdekelni a szex? Nagyjából 14 éves korában. OLvass bele egy nyolcadikos bioszkönyvbe (ha van már ilyesmid).


Azt meg elég felesleges volt idekeverni, hogy valaki korán elveszti, mert menő (egyáltalán mit jelent ez, nem azért veszti el valaki, mert a szex jó dolog?). Mindennek az égvilágon semmi közen em volt a témához.


Ritkán mondok ilyet, de szerintem te egy idióta vagy.

2010. márc. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

szerintem meg te vagy az...oke, hogy en keső érő vagyok, de én a te kezedbe adnám azt a könyvet...

-átlagosan a lányoknak 13-14 évesen jön meg a menstruációjuk...ami nem egyenlő azzal, hogy már a szexet is kívánják

-fiúknál, nem tudom ilyen pontosan csak annyit, hogy később érnek

-ráadásul a statisztika azt mutassa, hogy nem 14 hanem 16 évesen vesztik el az emberek a szüzességüket...

2010. márc. 20. 09:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!