Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki nem kívánja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szesze kérdése:

Ha valaki nem kívánja a szexet, ez mire utalhat? Ez baj?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, szűz. Volt néhány kapcsolatom, amiknek azért lett vége mert nem akartam lefeküdni a pasimmal. Vannak még ilyenek rajtam kívül?
2010. márc. 17. 12:47
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Te meg egy medvedisznó vagy, de ember semmi esetre sem. Nagy fantáziád lehet hogy minden kérdésre ezt a kommentet írod.
2010. márc. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

13:50


Ez akkor lesz ám tök fasza, amikor an őd rájön, hogy semmit nem élt még, és negyven éves korára fog félrekúrni minden arccal aki kapható rá. Mert tudod, ez előbb vagy utóbb mindenkin kijön. Sajna így alakított minket a természet. Igen, gonosz dolog.

2010. márc. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
'Nem gondolod, hogy ha nem érzek rá késztetést, nem kívánom a szexet, akkor nem is lehet jó az egész...se az első, se az első 10...'...ne haragudj de ez nevetseges...tegyuk fel, soha eletedben nem ettel halat...masok mondjak, hogy nagyon finom....nem fogod megkostolni, csak azert mert nem erzel kesztetest ra?...ki tudja?...talan ha megkostolnad, az lenne a kedvenc kajad:)...nem oltani akarlak...ne vedd rossz neven...nem lehet, hogy csak azert nem erzel ra kesztetest, mert felsz az elsotol?...szerintem probald ki, s utana dontsd el, hogy milyen...amit nem ismersz, arrol szerintem ne mondj velemenyt....nincs veled semmi baj....csak talan keson ero vagy, ennyi az egesz....emiatt ne idegeld magad:)...majd ha szerelmes leszel, kesztetest fogsz erezni a szexre is....ha ratalalsz a nagy O-re, biztosan elobb vagy utobb kivanni fogod a szexet is...eloszor petting legyen, s meglatod, ha a baratod annyira felizgat, te fogod magadra rantani, hogy megtortenjen a dolog....boven van meg idod...remelem tudtam segiteni...na szia...puszi...19/L...:)
2010. márc. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:
57%
terhes vagy
2010. márc. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
egyszer próbáld ki aztán függő leszel...
2010. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
maszturbálni szoktál?
2010. márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Hát ez pont nem azaz eset amire annyira büszkének kéne lennie, hiszen neki ez semmilyen energiájába nem kerül, ez nem önmegtartóztatás csak nem érez rá késztetést. Amúgy ne aggódj, sok mai lány sem azért érzi szükségét, hogy lefeküdjön bárkivel mert úgy akarja, csak azért mert "az osztályból senki sem szűz"

Aki lehúzta a medvedisznóemberes srácot az meg nézzen south parkot. Sokat.

22/l

2010. márc. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

14:05

Mért lenne "NAGYON" későn érő ha 18 éwesen szüz? ha mondjuk lenne már vagy 25-30 akkor lenne valószinüleg "NAGYON" későn érő vagy akkor félhetne attól h esetleg aszexuális...Szerintem nem kicsit szánalmas az amikor a lány 12-16 év között veszti el a szüzességét..Főleg ha azért hogy megváljon tölle vagy "menő" legyen.. ennek tökre nem igy kell mennie...majd ha megtalálja az igazit tuti érezni fogja azt a szikrát hogy kivánja a srácot szexuálisan is! nem kell aggódni! főleg nem 18évesen!!:):)


L/...

2010. márc. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
szoktam...mármint maszturbálni..
2010. márc. 19. 17:16
 30/34 anonim ***** válasza:
sztem nem gáz h még szűz vagy. a helyedben büszke lennék rá. és majd az akivel először lefekszel és tényleg szeretitek egymást ő még büszkébb lesz h neki adtad magad oda először. eljön mindennek az ideje :)
2010. márc. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!