Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a feminizmusról?

Figyelt kérdés
Az alap öteltrõl és a kivitelezésrõl.

2015. dec. 29. 01:10
 111/132 anonim ***** válasza:
87%
Sokmindenben igazad van, de ha belegondolok, itthon maradni csak azért, hogy a másiknak esetleg jó legyen, hatalmas mértékű önfeláldozást követel. Erre szerintem a legtöbb ember nem képes. Főleg, ha azt nézzük mit kap cserébe. Az emberek irigyek, gonoszak, ott tesznek keresztbe a másiknak ahol csak tudnak. Ha ezt nézzük teljes mértékben meg tudom érteni, hogy inkább mindenki a saját jólétét és boldogulását veszi alapul.
2016. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/132 anonim ***** válasza:
96%

'De lehet erre különlegesen tekinteni, mert engem például nem hat meg az amerikaiak területfoglalása amikor legyilkolták az indiánokat, viszont büszkén gondolok azokra akik a törököktől védték meg az én hazámat,'


Igen, és azt a részt, amikor rettegésben tartották Európát, kegyesen elfelejted... xD

Azt meg nem várhatod az emberektől, hogy önként szenvedjenek. Ha én külföldön találok jobb munkát, akkor oda fogok menni, mert baromira elegem van belőle, hogy egész életemben 15 fokos lakásban kellett élnem télen, hogy meg kellett gondolni, hogy mit eszünk, hogy százszor összevarrt ruhákban kellet járnom, hogy mindenből kimaradtam amiből a többiek nem, csak azért mert az anyám hősiesen szült 4 gyereket ahelyett, hogy karrieret épített volna. Hát mondhatom nekem ettől nagyon jó lett. Sajnos a szeretete meg a hősies magyarsága nem fűtött be télen.

2016. jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/132 anonim ***** válasza:
0%

Ezt kellene elérni, hogy ezek az emberek ne csak a saját javaikat akarják, mert széthúzzák a nemzetet. És ha már mindenki elment és nem maradt itt senki vagy jöttek helyünkbe mások akkor azok az amberek is elvesztek akik elmentek ebből az országból. Lehet, hogy máshol megszámolják a zsebükben a pénzt, de mit ér az. Itthon sem halna éhen, mert annyira nem rossz itt. És lehet, hogy a jövőben megerősödnénk és stabilabban élhetnénk itt, tovább a hazánkban ahhova minden köt minket. Ehhez kitartás, elszántság és hit kellene. Összefogás ami 1000 évig itt tartott minket. Csak hanyatlani látszik. Én nem vagyok nagymagyar, csak egy szimpla polgár. Én csak a szívemen viselem a valódi nagyok építményét.


"A nagy világon e kívűl

Nincsen számodra hely;

Áldjon vagy verjen sors keze:

Itt élned, halnod kell."


Ezek sem az én szavaim, így talán ismerősek lehetnek még valakiknek.

2016. jan. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/132 anonim ***** válasza:
87%
Nem szóltam ehhez a kérdéshez hozzá, más kérdéseknél már fejtettem ki a véleményem a témában, főként az emberek kategóriában, és meg kell mondjam itt messze primitívebb vita alakult ki, mint talán bárhol máshol..:D Lehet azért, mert a Felnőtt kapcsolatokba jár a sok megkeseredett, kikosarazott pasas dühöngeni, de csak annyit mondanék, hogy 2016 van, ideje lenne felfogni, hogy a nő is ember, egyéni kompetenciákkal és vágyakkal, mert egyértelműen nem megy le ez sok ember torkán.
2016. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/132 anonim ***** válasza:
50%
Azt mondom inkább mi fenyegessük Európát mint ő minket. Sajnos mára már Európa is minket fenyeget és a Közel-Kelet is. Meg néha az USA is amikor Soros György felebarátunknak eszébe jutunk.
2016. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/132 anonim ***** válasza:
96%
Szép és jó lenne, ha mindenki így gondolkodna, talán érne is valamit, de te is tudod, hogy ez nincs így. Nagyon kevés olyan gondolkodású ember van mint te. Megpróbálni is felesleges, mert csak a saját életét és vágyait pazarolja el az ember teljesen feleslegesen. Én nem tenném ezt, inkább élek magamnak és a saját boldogságomnak.
2016. jan. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/132 anonim ***** válasza:
0%
Idejöttél leírni, hogy ez itt primitív. Nem primitív ez egy kicsit?
2016. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/132 anonim ***** válasza:
83%

Tehát mi bánthatjuk Európát, bezzeg az amcsik rondák amiért kiirtották az indiánokat. Logikus.

Tehát szerinted akkor az életnek arról kellene szólnia, hogy "éhen azért nem halunk"? Ennyi? Miért jó ez nekünk? Miért jó az a gyerekeinknek ha azt látják, hogy a szüleik szenvednek és velük együtt ők is? Nekem a mai napig az egyik legnagyobb trauma, hogy láttam a szüleim szenvedni a pénztelenség miatt. Miért jó ez akárkinek? Valóban az egész életnyi gürizés és szenvedéskéne az élet célja, hogy aztán a halálos ágyunkon visszagondoljunk az egészre és hős magyarnak érezhessük magunkat 5 másodpercig? Hát kösz, valahogy ez engem nem dob fel, én inkább felcserélném azt a 5 másodperc hősi érzést egy jólétben eltöltött, nyugodt életre. Gondolom neked ezt nem kellett megtapasztalnod, mint ahogy a női dolgokat sem, azért tudod ilyen jól megmondani a tutit. Plusz férfi létedre nyálasabban nem is gondolkodhatnál. Sajnos a való élet nem ilyen, ahogy te megálmodtad.

2016. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/132 anonim ***** válasza:
Az elején még bele sem akartam menni ebbe ennyire. Véletlen keveredtem ide. Tudom, hogy nagyon sokan látják már másként a dolgokat. Nem szeretek ilyen témákat írásban, fórum szinten megbeszélni, mert ennek tényleg nem sok értelme van. Nem való egy fórum ilyen témákra, olyan kapuk nyílnak belőle és annyi, hogy ezt nem lehet így megbeszélni. Ebből a szempontból valóban primitív az ami itt lezajlott. Lényegét tekintve szerintem egyáltalán nem az, csak ez ilyen formában nem kivitelezhető dolog.
2016. jan. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/132 anonim ***** válasza:
5%
Nem azt mondtam, hogy elég az, hogy ne haljunk éhen. Azt mondtam, hogy ameddig közösen mindenki itthon próbálná meg a gazdaságot segíteni és itt dolgozni, addig sem halnánk éhen, mert annyira nem rossz a helyzet. És a közös munka lehet, hogy megtérülne és mi is talpra állnánk gazdaságilag. De ez ettől bonyolultabb téma amihez én sem értek. Abban viszont biztos vagyok, hogy, ha az emberek nem akarják ezt itt közösen jobbátenni, akkor nem is lesz itt jobb soha. Itt építeni manapság nem stilszerű, elmenni annál inkább.
2016. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!