Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a feminizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a feminizmusról?

Figyelt kérdés
Az alap öteltrõl és a kivitelezésrõl.

2015. dec. 29. 01:10
 121/132 anonim ***** válasza:
26%

Elvesztünk. Belülről rot..d az egész. Nem csak Magyarország. Vezéreink ha ezt olvasták, forognak a sírjainkban.

Hölgyeim én csak azt kívánom nektek, hogy ki tudjatok tartani az elveitek mellett, és éljetek is meg belőle. Nem sokára eljön az az idő, amikor anyukátok unokákat szeretne, de ti inkább büszkék lehettek a semmire. Programozás???? Megint nevetek. Főleg, hogy én valódi programozó vagyok. Mennyit kerestek vele? Havi 6 jegyűt? Csak hiszed, hogy programozó vagy! Nem ér semmit! Én 7 jegyűt. Az sem ér többet! Az ipari programok érnek valamit, és maradhatnak fent esetleg 20-25 évig. Számítógépes programozó vagy? És azt hiszed, hogy értéket teremtesz? A programocskáid maximális 1-2 éves élettartamával?

A gyerek 20-40 éves kora között valóban korlátozza az embert. Előtte utána jöhet az önmegvalósítás. De elárulom, hiába tagadod magadnak is, és nevezed anyádat maradinak, teneked is a gyereked lesz a legfontosabb.

Mi azt bánjuk, hogy 25 éves korunkig vártunk a gyerekekkel, pedig 20 éves korunkra ismertük egymást. Pedig még nem vagyunk 40-ek.

Én nem győzködlek benneteket. Felesleges, gyerekként én sem hallgattam senkire, sőt, mindig ellenkeztem mindenkivel. ma már bánom, de hiába.

Ahogy olvasom a feminácikat egyre erősebb késztetést érzek, hogy áttérjek a már említett vallásra. Ezzel csak az a baj, hogy lehet, hogy sok másik férfi is ezt fogja tenni. De megtehetjük, mert mi már "modernek" vagyunk, és nem a szaporodás a célunk. Akár öldökölhetnénk, és nőket is erőszakolhatnánk, mer számunkra meg az lenne az önmegvalósítás. Szabadok vagyunk, nehogy már valaki is megmondja, hogy mit csináljunk.

A legnagyobb baj az, hogy túl nagy nyilvánosságot kaptatok, és az okos enged, ezért nem vitázik veletek senki. Fel sem fogjátok, amit a másik mond, csak ismételgetitek önmagatokat. És csak rossz lehet mindenki, aki nem olyan elvakult, mint ti. Nem is akarjátok érteni, hogy mekkora károkat okoztatok, és okoztok ezzel.

Értem, hogy az önös érdek fontosabb, de hiába dezertálnak rengetegen a pénzért, a végzetük ott is utoléri őket, és onnan fognak gyáván, "haza" menekülni. Mint ahogy sok régi dezertőr is tette. Ha senki sem dezertálna, akkor idővel jobb lehetne a helyzet, és nem kellene megszökniük, nekik sem.

A gyerekvállalásnál meg ne a pénzre hivatkozzatok. Nem a 3 gyerekhez kevés a pénz, hanem az irreálisan drága, semmirekellő csecsebecsékre. Rengeteg család van, akiknél 5-6 gyerek van, és nincs tablet, 8 szoba, BMW. De sok olyan "család" is van, ahol van 8 üres szoba, 2 BMW, és egy gyerek.

A szegények nem azért éheznek, mert nem tudnánk jól lakatni őket, hanem azért, mert a gazdagoknak semmi sem elég.

2016. jan. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/132 anonim ***** válasza:
100%

'Itt építeni manapság nem stilszerű, elmenni annál inkább.'


Szerintem a legtöbb embert nem érdekli mi a stílszerű, csak szeretne nyugodtan megélni...

2016. jan. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/132 anonim ***** válasza:
97%

öldöklés meg erőszakolás. ugyanaz, persze... mert a kis nyugodt gyerek nélküli életemben, ahol elvagyok magamban, nem bántok senkit, annyi fájdalmat okozok, és olyan gonosz vagyok, mint akik erőszakolók és öldöklők...

mi ismételgetjük magunkat, amikor rosszabbnál rosszabb érvek kerülnek elő.

de azt még mindig nem sikerült felfogni, hogy a nők a választás jogát akarják... senki nem mondta, hogy mostantól ne szüljön egy nő se egyetlen gyereket se, csak hogy ne kötelezzenek erre. miért olyan nehéz ezt felfogni és elfogadni?

2016. jan. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/132 anonim ***** válasza:
4%
De, ha itt építene mindenki, vagy legalábbis sokan, akkor egy idő után nem kellene senkinek elmenni.
2016. jan. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/132 anonim ***** válasza:
3%
KI KÖTELEZETT?
2016. jan. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/132 anonim ***** válasza:
0%

Az alkoholistát is csak akkor lehet kigyógyítani a betegségéből, ha már belátta, hogy beteg. De van, hogy előbb meghal, mint belátná.

A feminácikkal is ugyanez a helyzet.

Az emberek az elveikért ölik egymást, miközben össze is foghatnának, elfogadhatnák a pozíciót, amibe születtek, és nem gyáván, elvek mögé bújva próbálnák elnyomni azokat, akik csak élni akarnak.

Sírtok, hogy nincs "intelligens" pasi, aki a párotok lenne, de az igazság az, hogy már nincs férfi, aki a közeletekben akarna lenni, max a szexért. Sokan azért nem szólnak hozzá ehhez sem, mert már elegük van, és tudják, hogy értelmetlen az egész. Olyan veletek "vitatkozni", mit a galambbal sakkozni.

Senki nem kötelez titeket semmire. Még ezt sem sikerült felfognotok. Csak félremagyaráztok mindent, hogy legyen miről beszélni, mert saját gondolatotok nincsen. Az emberek már megszólalni sem mernek miattatok, mert visítatok egyfolytában, egy normális férfi inkább egyedül él, minthogy megnősüljön, és tönkretegyétek. Itt lepontozhattok minket, töröltethetitek, ami nem teszik, cenzúrázhattok, közben kiabálhattok a szabadságért, amit ti vesztek el másoktól, okolhatjátok a férfiakat minden rosszért, ezek a ti módszereitek, de akkor is magatokat fogjátok látni a tükörben. És hiába töritek össze, az új tükör is a ti képeteket fogja mutatni.

"Összetörheted, darabokra zúzhatod a vázát, a rózsák illata akkor is megmarad."

Én itt befejeztem, mert valakinek ki kell termelnie azt a pénzt, amiből lázadtok ellenünk.

2016. jan. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/132 anonim ***** válasza:
81%

És te mitől érzed magad feljogosítva, hogy eldöntsd mi vagyunk a betegek? Te semmivel sem vagy több, jobb vagy okosabb mint mi. Ilyen formán mi is mondhatnánk, hogy veled van a baj, de remélhetőleg egyszer majd rájössz mint az alkoholista.

Amúgy meg lehet hogy te egyedül vagy, de itt a többség nagyon jól elvan a párjával. xD


Kedves 61%, az embernek egy élete van, akinek van esze, az nem fog arra várni, hogy hát de lehet, hogy jobb lesz. Mikor? 10 év múlva? 50 év múlva? 100 év múlva? Aki itt is jól elvan, az könnyen beszél, hogy ezt várjuk ki, de nem mindenki ilyen szerencsés.

2016. jan. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/132 anonim ***** válasza:
2%
Rögtön belecsöppenni a jóba. Anyagi javak és karrier mindenek előtt. A hazát nem becsülitek és nem is tesztek érte semmit. Erről írkáltam én idáig is. Ezt nevezem én problémának. Ez a gyökere itt minden gondnak, a megromlott emberek.
2016. jan. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/132 anonim ***** válasza:
86%

"De elárulom, hiába tagadod magadnak is, és nevezed anyádat maradinak, teneked is a gyereked lesz a legfontosabb."


Ez az egyetlen értelmes dolog abból a marha nagy sületlenségből, amit itt leírsz, és ez az egyetlen, amivel egyet tudok érteni, mert ez biztos így is van. Ha lesz gyerekem, ő lesz az első, de nem jelenti azt, hogy onnantól kezdve megszűnik minden más, nem lesz más kötelezettségem, nem lesz munkám, nem lesz hobbim, nem lesznek barátaim, és minden másra inkompetens leszek attól a pillanattól... És ez nem nagybetűs ÖNMEGVALÓSÍTÁS, hanem alapvető emberi szükséglet, hogy ki kell szakadni, ki kell kapcsolni, másban is tevékenykedni, mert különben jön a meglepetés, hogy ott a szülés utáni depresszió például.

Amúgy a gondolatmeneted alapján a férfiak semmi értékeset nem teremtenek, ha úgyis 1-2 év múlva kijön valaki más valami jobbal. Vagy csak egy nő munkája nem ér semmit, hogy is van ez? Amúgy egy gyereknek jobb esetben apja is van, aki talán nem csak biodísz kéne legyen a saját gyereke életében, de hát csak itthon kap mindenki fejgörcsöt, hogy akár a férfi is elmehetne GYESre, meg kicserélheti a gyerek pelenkáját ugyanúgy.


Amúgy az OFFos beszélgetéshez annyit tennék hozzá, hogy máshol a jobb életminőségnek köszönhetően, meg a magánnyugdíjak miatt legtöbb esetben elérhetők a nagyszülők, meg tudnak fizetni egy dadát is ha nem, a férfiak is ki tudnak venni szabadságot, ha beteg a gyerek, és nem az van, hogy automatikusan inkább férfit alkalmaznak, mert a nő egyből kiesik ha beteg lesz a gyereke, meg bármikor jöhet a terhesség mumus.


"Itthon sem halna éhen, mert annyira nem rossz itt."


Ez viszont nem mindenhol igaz... Maradjunk annyiban, hogy a hazai helyzet nem homogén, nem véletlenül mennek el inkább vidékről örökre innen, mert össze sem hasonlítható a helyzet a fővárossal, megyeszékhelyekkel. Én is városi vagyok, de több ismerősöm is kisvárosokból, faluból származik, hát sok helyen tényleg a max karrierlehetőség a Tesco vagy Németország, és Budapest se tud fenntartani mindenkit. És ezzel nem pártolok senkit semmire, de állítóm, hogy a városi és a vidéki szegénység összehasonlíthatatlan.

2016. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/132 anonim ***** válasza:
88%

' Rögtön belecsöppenni a jóba. Anyagi javak és karrier mindenek előtt.'



Senki nem akar belecsöppenni a jóba, csak olyan helyen élni ahol tudja, hogyha megdolgozik érte, akkor normális időn belül megfelelő életet alakíthat ki, és nem majd egyszer talán valamikor esetleg jobb lesz.

2016. jan. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!