Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság a férfiak miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a férfiak miért nem tudnak udvarolni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 14:37
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
81%
minek udvaroljak? az egyenes út a barátzónába más meg annyit mond cica jössz dugni? 5 perc múlva már csinálják is.
2016. márc. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
89%

Hát igen, akinek ezt magyarázni kell, hogy minek tartás és hogy egyáltalán mi az, az már rég rossz.


Nem tudom te hogy vagy vele, de 1-2 alkalom után, vagy épp a buliban fél órája megismert srác vagy egy idegennel való 3-4 mondat váltása után nem igazán ismerem meg a másikat, ergo nem bújok vele ágyba. A férfiaknak is megvan ám a véleményük az olyan lányokról, akiket pl a buliban egy italra való meginvitálás után gyorsan az ágyukba is meginvitálhatnak. Persze, tök jó, hogy összejött valami, de kapcsolatra nem kéne, mert ha nekem ilyen hamar odadobta magát, akkor ez másnál sem lesz akadály.


Szóval a tartás nem egy régimódi dolog, egy egészséges embernek rendelkeznie kéne vele..

2016. márc. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:
Én nem tehetek arról, hogy egyesek csalódottak vagy nem is tudnak udvarolni. A múlt az múlt és szeretném, ha nekem udvarolnának. De már kihaltak azok a férfiak.
2016. márc. 27. 15:12
 14/57 anonim ***** válasza:
63%

13-as

Akkor ezzel meg is válaszoltad a kérdésedet, mindenki mehet meccset nézni :)

2016. márc. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 A kérdező kommentje:
De hátha megcáfoltok, na, :D
2016. márc. 27. 15:16
 16/57 anonim ***** válasza:

Áháá, szóval udvaroljunk neked?

Szívesen!

2016. márc. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
41%
Te teljesen masrol beszelsz. A randi valo a megismerkedesre. Az udvarlas es a randizas ket teljesen mas dolog...
2016. márc. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:

Kérdező: Nem haltak ki, csak kevés és nehezen található az olyan, akiért érdemes.Igaz hogy nem divat ma már, de szép.Én pl többre becsülöm azt a lányt aki igényli a randit.

Ha akad olyan akiért megéri, akkor majd a rendesebb pasi meg fogja tenni.Nem pedig tovább áll.Egy korábbi hsz-ben volt, hogy miért baj hamar lefekszenek.Nem feltétlenül azzal van a baj, lehet randin is erős a vonzalom egymás iránt és lefekszenek akár 2.vagy a 3.randin, ettől még lehet hosszútávú a történet.Hanem azzal hogy ezt sokszor és mással tenné/teszi meg mind a pasi mind pedig a lány.

2016. márc. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
81%
11-esnél a pont! Ennyi bőven elég erről az udvarlás témáról. Udvaroljak,hogy megkapjam,hogy milyen rendes vagyok, meg stb., de csak barátok lehetünk, másnak meg kb. 2 mondat után a farkán lovagol a csaj. Majd udvarlok, hogyne! Majd ha lesz ilyesmi dolgokra 5 perc időm, akkor talán. :)
2016. márc. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
64%
Én utálom az ilyen mű színészi viselkedést, amit a társadalom az emberekre tukmált. Maradok a saját stílusomnál, nyitott vagyok, és őszinte. Nem fogok máshogy viselkedni a lánnyal az ötödik találkánál sem. Aki túlzásba viszi az udvariaskodást, az csak megfektetni akarja a csajt, aztán lőttek az egész udvarlásnak.
2016. márc. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!