Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság a férfiak miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a férfiak miért nem tudnak udvarolni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 14:37
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
az is érdekes hogy ezek az átlag vagy aluli csajoktól is azt hallom hogy az aktuális pasija mekkora 1 köcsög hagyjuk hogy nektek udvarolni kell ..............
2016. márc. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim válasza:
Sokan a külsőről is beszéltek.. sztem a szépség relatív.. nem mindenkinek tetszik mindenki hiszen nem vagyunk egyformák. Ha valaki számomra nem helyes, attól még rohadtul nem azt jelenti, hogy egy agyrém és hogy nem ér semmit.. annak a valakinek is meg lehet a saját vonzósága, megtalálhatja a hozzáillő párt, hiszen valaki meg őt tekintheti a leghelyesebb srácnak. Mielőtt ítélkezne mindenki felettem, hogy csak mellébeszélek, de az az igazság, hogy mindenki elsőre a külsőt nézi meg. Ha nem barátságból alakul ki a szerelem /ahol tudsz mindent a másikról/, hanem suliban, munkahelyen v bárhol máshol, akkor a külső talán az első ami megfoghat a másikban.
2016. márc. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
Hogy lehet megismerni egy lányt úgy, hogy a nagyobb részük összetett mondatokat sem tud kinyögni?
2016. márc. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
42-es, ez az amiért nekem soha nem lesz kapcsolatom,mert mindenki először a külsőt nézi, az enyém pedig elfogadhatatlan.
2016. márc. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 GipszI ***** válasza:
#44: Turcsi, te vagy az? :D
2016. márc. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
Ha valakiért érdemes volt udvarolni (mint a mostani barátnőm), akkor udvaroltam. Ha valaki csak egy dugásra kellett, akkor nem törtem magam különösebben.
2016. márc. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
44-es vagyok, nem Turcsy vagyok, én rosszabbul nézek ki nála, nekem fülem áll el, az nagyobb gond, mint a turcsi orr.
2016. márc. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
Ti ketten, Turcsy Guy és Elállófülű Boy, biztosan nem vagytok olyan csúnyák, mint a golyóállú kisfiú, a lábasfejű férfi, a gyorsan öregedő nő, a redvás arcú country énekes, és az arc nélküli ember. Ők tényleg nagyon csúnyák.
2016. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
South Park? :) Különben igazságtalan ló..asz az élet, engem vert meg ilyen nyomoronc elálló füllel, meg kocka fejjel, miközben személyiségre próbálok normális lenni, segíteni az embereknek, általában betartom az igéretem,ha nem jön közbe valami. De a természet anyának ez mit sem számít. Most belegondoltam, hogy ha a személyisęgem egyensúlyban lenne a külsőmmel, akkor én lennék a világ leggonoszabb embere. Kb. ennyire fos a külsőm.
2016. márc. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
2016. márc. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!