Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság a férfiak miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a férfiak miért nem tudnak udvarolni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 14:37
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
100%
Meg ugye, ha egy előnytelen külsejű férfi udvarol nektek,az nektek már kellemetlen, tolakodásnak veszitek, sőt zaklatásnak, pedig szerencsétlen talán csak egy kávéra próbált meghívni, de ha egy helyes krapekről van szó, annak talán még udvarolnia sem kell, sok esetben inkább ti "kezdeményeztek" nála, addig játszadoztok, amíg meg nem kap titeket, jobban mondva ti meg nem kapjátok őt. Na, akkor most hogy is van ez? :) Udvarlás...
2016. márc. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:

Ajvé 31

:)

2016. márc. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
100%

32-nek igaza van

Azt kell mondjam vannak esetek mikor így van.

A lényeg hogy a nőknél vannak r.ibik a pasiknál meg numera vadászok (meg ki használja, veri) és akkor még az érdek is képbe jön.

Ugyanakkor vannak szintén mindkét oldalon rendes, normális keresők, akik nem kirakat kapcsolatot keresnek.

Csak ez tű a szénakazalban, attól még van.Csoda ha nehezen találnak egymásra a ritkaságok és több mellényúlás? Ekkora jön a "mind ugyanolyan típusú" skatulyázás mindkét félnél.

2016. márc. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
Màr 15 évvel ezelőtt sem tudtak,igaz nem is volt rà igény akkor sem,nem még manapsàg.33N
2016. márc. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
100%
Tessék-lássék a 36-os kollegina is megmondta, illetve írta,hogy 15 évvel ezelőtt sem volt rá igény, ma meg pláne nincs. Felesleges is, ha ronda az ember,akkor azért, úgysem ér el vele semmit, csak max. egy barátzónát, (kösz,azt kihagyom, nekem nem arra kell egy nő,hogy csak a barátom legyen, ha meg jóképű, akkor azért, mert úgyis megkapja a nőt két ép hogy kinyögött mondat után. Summa summarum, az udvarlás felesleges időpocsékolás. Most,hogy belegondolok, jó,hogy legutóbb vagy 6 éve volt "randim", azóta semmi, ott is sokat értem az udvarlással, 0,semmit. Ki is derült, hogy a nőnek valami roma csávó kellett, mert szerinte jó teste van, na innentől töröltem mindenhonnan, ahol megvolt ismerősnek.
2016. márc. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim válasza:

Minek udvaroljon az ember amikor a nő önként teszi szét?? Ráadásul ma a pénztárca a döntő dolog nem az udvarlás...

Szar világban élnek de a nők férfiasodnak sajnos....Ennyi.

2016. márc. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:

"A férfi eldöntheti, mit tesz és manapság a férfiak többsége nem udvarol, ezt nem kell a könnyűvérű nőkre fogni, hisz a férfiak is könnyűvérűek"


Én vissza tudnám magam fogni, de most rúgjam le magamról, ha rámmászik a 2. randin? Akkor jön az, hogy puhap.öcs vagyok, nem is kívánom, blabla.

2016. márc. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:

#37 ja, csak amelyik nő nem teszi szét rögtön és nem is a pénztárcád meg az autód érdekli, az meg ejtve van hogy csak szórakozik, ti nem vártok heteket egy nőre, úgyis találtok olyat aki szétteszi egy ital után...


Két oldala van mindig az érmének.

2016. márc. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
Én volt, hogy beszélgettem egy lánnyal, eljártunk ide-oda, direkt nem siettettem semmit, szerintem szimptaikusak voltunke egymásnak, na mondom ebből léehet még komoly is...aztán az egyik kolléga egy céges buliban lekúrta...:D
2016. márc. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy ezek az érzelmesebb (nem plázapic.sás, nem a legszebb arcú és testű) nők is, akik válltig állítják, hogy nekik udvarolni kell, ha adódik ilyen lehetőség, simán lekúratják magukat a helyi macsóval, mert úgy vannak vele, hogy ki tudja lesz e még az életben ilyen alkalom, hogy egy jótestű népszerű srác megkúrja őket. Még ha ezzel el is veszti az aktuális "udvarló" pasi/haver szimpátiáját, akivel komolyabb is alakulhatott volna, mert úgy van vele, ilyen balekot könnyebb lesz találni.
2016. márc. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!