Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság a férfiak miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a férfiak miért nem tudnak udvarolni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 14:37
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:

50-es

A válaszod valahogy emlékeztet az Agymenők azon poénjára, mikor Sheldon rá akar keresni a neten, hogy "Hogyan izgassunk fel 13 éves lányokat?".

2016. márc. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
@51: Itt most nem az a lényeg, hogy mennyi idősek, hanem, hogy a srác imponálni, udvarolni próbál a lánynak.
2016. márc. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:

53-es

Nekem ez nagyon nem udvarlás-kategória.

Hülyét csinál magából, ez tény, de sose gondolnám udvarlásnak, hogy előadok nyilvánosan egy homoerotikus jelenetet a high school musicalből.

Persze, kicsiknél cuki, de akard ugyanezt ráhúzni a 30-éves meglett férfiakra.

Ha valóban ez volna a romantika, akkor visszaszívom, amit korábban mondtam, mert akkor rohadtul nem vagyok az.

2016. márc. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:

@53: Még mindig nem érted a lényegét, de akkor nekifutok máshogy.


Korosztályonként változó, hogy a nőket mivel lehet levenni a lábukról, mivel lehet nekik imponálni, udvarolni. A videón két 13-14 éves gyerek van, a lány láthatóan komolyan hip-hopozik, míg a srác nem, de azért, hogy imponáljon, megtanult néhány mozdulatsort. De ez nem azt jelenti, hogy 20-25-30-X évesen is ugyanezzel lehet a nőknek udvarolni, pusztán azt jeleztem, hogy az udvarlásra való hajlam megvan.

2016. márc. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
Még valami: nyilván minden korosztálynál meg kell találni azt, amivel a kiszemeltet le lehet venni a lábáról.
2016. márc. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:

Ja, akkor úgy rendben van.

Egy világ omlott össze bennem, most seperhetem össze a darabkáit.

2016. márc. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:

Kèrdező ezt írta az első oldalon, idèzet köv, kiemelès tőlem:


"Biztos kihat a nők viselkedése a férfiakra és fordítva, de ha vki hamar megfektet egy nőt, az bizony az Ő (VAGYIS A FÉRFI!!!) döntése, ezt NE fogjuk a nő viselkedésére. A férfi eldöntheti, mit tesz és manapság a férfiak többsége nem udvarol, ezt nem kell a könnyűvérű nőkre fogni, hisz a férfiak is könnyűvérűek elvileg saját akarattal rendelkező lények, NE MÀS legyen azért a hibás, amit egy könnyűvérű férfi macsó, pasi tesz. Ez tipikus szocializációs különbség, amitől egy nő k.va. Engem nem zavar, ha más hamar ágyba bújik és nem siránkozom ezen, más se tegye, felesleges."


Nem gyengèn mosdatod az olcsó rib..ncokat, kèrdező. Gondolom te is az vagy, ellenben nem így tennèl. Alapvetèsed, miszerint s nő mindib cssk àldozat, ha megraktâk, hàt a fèrfi a hibâs, a nő nem tehet az egèszről.


Jèzusmâria, neked kijàrna egy örökbèrlet vmelyik dilihàzba...

2017. okt. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!