Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagy elvárás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy elvárás, hogy egy férfi ne a szüleivel éljen, legyen autója, és 130e felett keressen?

Figyelt kérdés
Persze mindezt nem a fiatalokra vonatkoztatva hanem a 30 + korosztályban. Szerintem, és minden barátnőm, édesanyám szerint ez alap dolog, ismerkedéskor fontos szempont. Mert aki 30 felett odáig sem jutott el, hogy ne anyucival éljen, legyen jogosítványa és akár egy 15 éves 300 ezer forintos autója, és 130e körül legyen a fizetése, ami a mai világban nevetségesen kevés is- azzal nem érdemes családot alapítani. Főleg úgy ha a nő is autóval, hiteles lakással rendelkezik, és ő is megkeresi ezt az alapvető összeget. Mégis sokan felháborodnak, ha nem ismerkedek velük, mert ezalatt az alapvető színvonal alatt élnek, és ezt be is vallom. De álljon már meg a menet...manapság már a nő a kenyérkereső a családban? Mit várnak ezek a férfiak, hogy a szüleitől majd beköltözik hozzám ingyen, én meg furikázom őt meg a gyerekeinket a családi nyaralásra? Mintha egy fordított világba csöppentem volna. Évszázadok óta az az elfogadott, hogy a férfi tartja el a nőt, és a gyerekeket..Manapság ez átváltozott a nagy egyenjogúság miatt, arra hogy a férfi és a nő egyenlő részben vállalják az anyagi terheket. De úgy látom, hogy mostmár kezd ezis átfordulni, sok életképtelen férfi elvárná hogy a nő legyen az aki megad neki mindent. És ez a nevetséges, hogy a sértődött pasik jönnek ezzel a szöveggel, hogy anyagias p1csa. Mintha én gazdagságot várnék el, vagy azt hogy beleülhessek a jóba. Aki szerint a fenti feltételek gazdagságnak számítanak, az tényleg nagyon rossz körülmények között élhet.
2016. ápr. 28. 16:47
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
64%

19: "De nagyon jó gyerek."


Ebben ott van minden. GYEREK. Aki képtelen leválni a szüleiről, az gyerek marad.

2016. ápr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
63%

#21 ez egy baromság. Azért mert velük él, még simán leválhat róluk.


Én élek a felső szinten, ők az alsón. Én fizetem a teljes rezsit, a számlák többsége asz én nevemre jön. Szülők kifizetik a fogyasztásukat és ennyi.


Nem attól leszel felnőtt, mert beköltözöl egyedül egy 35nm2es patkánylyukba havi 80e-ért. mikor havi 120e-et keresel.

2016. ápr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
4%
Az attól függ, hogy milyen országban. Feltételezem, nem Magyarországon élsz, ha a legutolsó kubikustól is elvárod a 130e feletti fizetést.
2016. ápr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
48%
Nem képtelen leválni róluk csak nem akarja magára hagyni a 2 kisgyereket az anyjukkal aki kb nettó 100e Ft alatt tart fenn egy házat 2 gyerekkel maga mellett. A srác valahogy próbálja meghálálni az anyjának, hogy felnevelte. Felújította az egész házat aljától a tetejéig, segít a kissrácoknak tanulmányi útra, versenyekre, orvosi ellátásra pénzt ad.
2016. ápr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem teljesen érthető.

Hosszú távon, ha családot akarnak alapítani, a férfi jövedelme sokat számít, mivel 99,99%-ban a nő marad otthon a gyerekkel.

Aki a szülőkkel él, többnyire nem tud elvezetni egy háztartást, megszokta hogy kiszolgálják, néha "segít".

Ezt párkapcsolatban is viszi tovább.

A pénzt is másképp kezelik: mindig be van fizetve a számla, van kaja, de sejtelmük sincs az árakról, vagy a fizetés beosztásából. (Az a tipikus fizetéskor semmi se drága, aztán három hétig buszjegyre se telik.)

Az autó sok embernek fontos, nem csak a nőknek. Ha vágyik rá, jó lenne, de nincs... Az ékesen példázza, hogy nem tud félretenni.


És legyen már annyira ambíciózus, hogy nem árufeltöltöként akar nyugdíjba menni. Ha 10 év alatt nem tud előre lépni, az gáz. (Nyugi, nőknél is...) Ha most kezdett el dolgozni, és még csak itt tart, az is.


Nekem nőként ez 30 évesen meg volt. Egy olyan pasi kevés mellém, aki ennyit nem ért el.


Vannak kivételek. Ez az ismerkedés alatt úgy is kiderül.

2016. ápr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
46%
# 24: Mindezt megtehette volna úgy is, hogy külön él.
2016. ápr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
60%
# 23: Nem, tévedés, nem a legutolsó kubikostól várjuk el. A legutolsó kubikossal ugyanis nem jönnénk össze. (És nem feltétlenül az alacsony jövedelme, hanem az ambíció hiánya miatt. Én mondjuk egy 300-at kereső kubikossal sem kezdenék.)
2016. ápr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
18%
Kérdező én ugyan nem a 30 as kategória vagyok de van a szüleimnek egy hatalmas háza legalább 3 generációs! Akkor minek menjek külön? 130 k nak a triplaja van még halistennek de a ház az nálam felejtős nem veszek újat. Ha nem tetszene anyós még lehetne a nőnél oldania mert a ház akkora hogy egy év alatt nem fog találkozni vele ha nem akar. Autó van ez egy értelmű motor is van. Pénz is van ház nincs nem is lesz. A számlákat fizetem az én reszemet az olyan mint ha albérletbe laknak. És ez nem felelne még?
2016. ápr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a mai kor rákfenéje hogy egy család ossze vissza lakik lukakban. Mi kastélyban gondolkodunk de többen lakni ott (nagy család) - ez lenne az igazán otthonos és jó.

130 ezer meg rendkívül kevés de a mai "örök diák" társadalomban talán nagy dolog lehet - nem tudom. De ez elég szűkös.

2016. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
3%
Persze, hogy nem nagy elvárás. Feltéve, ha neked is van autód, nem laksz otthon, és minimum nettó 130-at keresel. De ha nincs autód, akkor is legyen valamid, amit fel tudsz mutatni, s amivel beszállsz, és nem csak én adom közösbe a sajátjaimat. Ha csak egy kis retiküllel szándékoznál jönni, akkor valószínűleg felejtős ügy lenne. Így a korrekt, nem? (Máris nem hangzik annyira korrektnek az ötlet, igaz?) :D
2016. ápr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!