Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a férfiak rendes barátnőt, ha utána úgyis a r. bancokra vágynak és őket nézegetik?

Figyelt kérdés

Nem értem. Oké, akarjanak olyan csajt, szívük joha. De akkor miért "tartják" a rendes baránőt, aki meg vágyik az igazi, odaadö szeretetre?

Ha meg kell a rendes lány, miért nem lehet kibírni, hogy r.bajcokra fájjon a fogatok? Nem tudjátok, mennyire fáj ez a barátnőnek? Vagy csak nem érdekel?

Nektek jól esne, ha a barátnőtöknek sokkal jobb testű pasik dudorodására folyna a nyála a nadrágon át bámulva?


2016. szept. 22. 11:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. Én ezért nem megyek oda vissza többé. Nem vagyok r!banc és nem akarok egyedül megrohadni.
2016. szept. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
40%

Az ilyen kérdéseknél azt nem értem soha, hogy miért nem keresel normális pasit, aki mellett nem vagy ilyen frusztrált? :D

Az exem ilyen volt, amit te is írsz, rohadtul idegesített is. Beszéltünk róla többször, semmi változás, szakítottunk (más problémák is voltak persze emellett)

A mostani barátom meg nem ilyen, nem nézeget meg másokat, vagy max nagyon-nagyon diszkréten, hogy észre se veszem, az meg nem érdekel, érezteti velem, hogy oda meg vissza van értem.


Jéééé, nem minden pasi ugyanolyan, mekkora csoda :D

Nem a bunkók közül kéne válogatni talán.

Ha meg sz..ul érzed magad egy kapcsolatban, akkor próbáld megjavítani, vagy végső soron szakíts, a neten háborgás nem fogja megoldani a gondod, legyen az bármi.


22L

2016. szept. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!