Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a férfiak rendes barátnőt, ha utána úgyis a r. bancokra vágynak és őket nézegetik?

Figyelt kérdés

Nem értem. Oké, akarjanak olyan csajt, szívük joha. De akkor miért "tartják" a rendes baránőt, aki meg vágyik az igazi, odaadö szeretetre?

Ha meg kell a rendes lány, miért nem lehet kibírni, hogy r.bajcokra fájjon a fogatok? Nem tudjátok, mennyire fáj ez a barátnőnek? Vagy csak nem érdekel?

Nektek jól esne, ha a barátnőtöknek sokkal jobb testű pasik dudorodására folyna a nyála a nadrágon át bámulva?


2016. szept. 22. 11:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
18%
Ilyenkor délelőttönként összegyűlnek a férfigyűlölő feminácik. Látszik, hogy nem dolgoztok.
2016. szept. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
82%

Én olykor megnézem a szép nőket, a barátnőm olykor megnézi a jó pasikat. Néha megosztjuk egymással, de nem visszük túlzásba. Szeretjük egymást és bejövünke egymásnak, semmi probléma.

Természetes, hogy mások is tetszenek, de ezt is lehet kulturáltan, féltékenykedés nélkül kezelni.

2016. szept. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
39%

Hajadon koromban nekem is csapták a szelet ezek a szoknyapöcérek, de én ellenálltam a csábításuknak.

Csak a pöcérkedésen jár az eszük, úrinő távol tartja magától ezeket az alakokat.

2016. szept. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%

Azért nem minden férfi ilyen, ne általánosíts.


Mondom ezt úgy, hogy az én drága, hűséges, mindent ígérő páromnak is szeretője volt, nem is egy, pedig mikor megismerkedtünk, azt mondta, elege van a hűtlen nőkből. És lám, pont ő volt hűtlen. De mivel távkapcsolatban voltunk egy évig, nem tudhattam, hogy összes kis csitrit felszedi, aki a céghez megy gyakorlatra. Persze, ez már csak akkor derült ki, mikor szakítottam vele, más okból kifolyólag...

2016. szept. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
67%
A férjem is a legnagyobb mellű, szép arcú, csinos kolléganőjével "barátkozik" évek óta, biztos véletlen.
2016. szept. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
39%
Szerencsére, nekem rendes párom van. Ezért, még ő szól, ha nem veszek észre egy csinos nőt. Na persze, a nejemnek van önbizalma és tudja, attól hogy bámészkodok, még ő az akit szeretek, akihez hozzá akarok bújni. Annak a nőnek gond ez, aki saját magában nem bízik. Önértékelése nulla. Saját magát nem tarja szerethető nőnek.
2016. szept. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Költőnő? ***** válasza:
50%
Annyira unalmas már az összes ilyen másiknemetsavazós mindenpasi/nőordasstrici/kulva. Nem unjátok még?
2016. szept. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 icu75 ***** válasza:
61%
Szerintem mindenki azt nézeget amit akar,persze nem bunkón(kieső szem,párja jelenléte). Attól még lehet hűséges,hiszen az döntés kérdése. Nyilván mindkettőnknek lehetne ezernyi lehetősége,indoka félrekefélni,de ha nem bizalmon alapul a kapcsolat,akkor szakítani kell.
2016. szept. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
25%

Édesem ezt a sértett önérzetet!

Gondolhatod magad bármilyen rendesnek. Ha ezt igy elöadod, HP-ként viselkedsz, ne csodálkozz!

N

2016. szept. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 mikeXxX ***** válasza:
41%
Megadom a választ rendes barátnő kell a legtöbb férfinek aki egy rib.nc az ágyban ennyi.
2016. szept. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!