Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kezdenétek olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kezdenétek olyan lánnyal, aki az előző kapcsolataiban minden partnerét megcsalta?

Figyelt kérdés

Az egyik kapcsolatában a vőlegényét.


Az utolsó kapcsolatában ráadásul volt egy abortusza is...



2016. okt. 7. 22:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 A kérdező kommentje:
Ő hagyta el a párját, akivel a babát tervezték előre. Azt mondta, hirtelen kiszeretett belőle.
2016. okt. 7. 23:40
 12/76 anonim ***** válasza:
31%
Csak olyan kapcsolatba mennék bele, ahol a félrekefélés nem megcsalás. Pl egy jól szabályozott nyitott kapcsolat
2016. okt. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
89%
12# Sok sikert, remeljuk borzaszto turelmes ember vagy ;)
2016. okt. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 Fish1 ***** válasza:
100%

Ha minden partnerét megcsalta, nem hinném, hogy veled máshogy viselkedne.

A megcsalás sokrétű dolog: ha pl. együtt van valakivel és mégis megcsalja, az azt jelenti, hogy a kapcsolatában valami nem működik jól, ennek ellenére gyáva kilépni abból. Így a partnerének fájdalmat okoz, saját magának is esetleg kellemetlen perceket.

Vagy az is lehet, hogy a megcsalások által állandó önigazolásra van szüksége azzal kapcsolatban, hogy ő jó nő és meg tud magának szerezni másik pasit.

Vagy simán nem is volt szerelmes.

És még sorolhatnám. De lényeg, hogy valami nincs rendben lelkileg a lánnyal.

2016. okt. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 anonim ***** válasza:
91%
Már nem.
2016. okt. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Nem...
2016. okt. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 anonim ***** válasza:
100%

Komoly abrandokat kerget az,aki azt hiszi,hogy majd pont o lesz a kivetel. Ha valaki vegig csalta az osszes parjat,akkor nem tudom mit vartok.

ez kb az a szindroma,mikor a nok mennek a "rosszfiuk" utan,hogy majd en,majd miattam mas lesz.

bilibe log a kezetek kedveseim.

meglehet probalni,csak aztan nagyon nem kell csodalkozni,ha pont ugy jartok mint az osszes tobbi.

2016. okt. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 anonim válasza:
46%

Szia!

2sorban leirnam az en kis sztorimat; sok pasim volt, mindenkit megcsaltam. Utolag mindig kiderult h engem is csaltak. Ez ugyan nem mentseg...vegul megismertem a ferjem, aki az eletem szerelme, egy Lanyunk is van. Es elso pillanattol kezdve nem birok mas ferfira ranezni!

A kapcsolatokban legtobbszor azert lepnek felre, mert abbol valami hianyzik. Ha a "valami" megvan, akkor mindenki mas megszunik letezni rajtad kivul a szamara.

2016. okt. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, köszönöm, hogy leírtad életed történetét, és kifejtetted, hogy a legkevésbé sincs gerinced. Egy emberi lénynél, aki nem ösztön szinten működik, alap, hogy nem csal.


Nem azt mondom, hogy én például nem tudom elképzelni magamról, hogy a jövőben csalni akarok. Megeshet, hogy a kapcsolatom nem fog működni, és másra vágyom. De ebben az esetben is lenne annyi bennem, hogy megbeszélem ezt a párommal, hogy valami hiányzik, vagy szakítok. Mert, ha már nincs is meg a szerelem, de a szeretet mindenképp, vagy legalábbis valamiféle tisztelet azzal szemben, akivel idáig éltem az életemet. Soha nem lennék képes így megalázni azt, akivel megosztom az életem. És tényleg nem mentség, hogy a volt barátaid is csaltak. Ez csak azt mutatja, hogy egyszerre két gumigerinc volt egy kapcsolatban. Szóval emberileg nulla vagy.


Értem én, hogy most már nem csalsz, mert megvan az a valami, ami mindig hiányzott, de az is kiderült, ha helyzet van, a legkevésbé sem tudsz ember módjára viselkedni, és csak az ösztönök mozgatnak.


Ezzel szemben köszönöm, hogy megosztottad velem, hogy nem teljesen reménytelen egy csalfa nővel együtt élni normális keretek között.


Ennek ellenére, bármennyire is tetszik ez a lány, passzolnom kell. Se a megcsalás, se az abortusz nem fér bele nálam. Pláne, hogy mindkettőt ilyen ösztön szinten művelte le... Nem akarom átélni azt a poklot, amit a volt vőlegénye, vagy a néhai babájának az apja...


Kutyából nem lesz szalonna.

2016. okt. 10. 17:02
 20/76 anonim ***** válasza:
73%
Nem. A ribizli múlt és az abortusz külön-külön is elég ok arra, hogy értelmes ember ne kezdjen ilyen ronggyal.
2016. okt. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!