Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kezdenétek olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kezdenétek olyan lánnyal, aki az előző kapcsolataiban minden partnerét megcsalta?

Figyelt kérdés

Az egyik kapcsolatában a vőlegényét.


Az utolsó kapcsolatában ráadásul volt egy abortusza is...



2016. okt. 7. 22:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 indes válasza:
100%
Ejj Ejj, de a válaszom: NOPE NOPE NOPE!
2016. nov. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
70%
Az, ha valaki sok fiúval/lánnyal feküdt le, szerintem nem akadály, ez nem árul el semmit, ebből nem kell levonni, hogy meg fog csalni. Viszont ez az állandó megcsalás dolog,a mi nálad is van, ez nem múlik el csak úgy... Én nem ítélem el az abortuszt, ha normálisan védekeztek és mégis 'becsúszott' (pl elszakadt óvszer + esemény utáni tabletta és mégis...), akkor nem kell feltétlenül a saját életét tönkretennie, ha még nagyon nincs rá kész. Főleg ha alkalmi kapcsolat volt, stb. De megint csak, amit te leírtál, az szerintem is szörnyű. Tervezte bäszki... Azért ez megütött. Jól teszed, ha nem kezdesz vele.
2016. nov. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező is nagyon szélsőséges, talán a lány is, bár nem derült ki, hogy az összes előző kapcsolata az hány darab volt, nagyon nem mindegy, hogy kettő, vagy hogy tizenkettő. Szerencse, hogy nem jöttek össze.
2016. nov. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 A kérdező kommentje:
Én miért vagyok szélsőséges? Legfeljebb prűd.
2016. nov. 1. 14:17
 25/76 anonim ***** válasza:
80%

Mindenben szélsőséges vagy, amiben itt megnyilvánultál.


Abortuszkérdésben: Magyarországon legális az abortusz, mert ez a többség véleménye!


A megcsalás kérdésében: Rossz hírem, hogy a HOSSZÚ házasságok 80%-ban van megcsalás, legalábbis brit tudósok szintjén ez tudományos tény


Vitastílusodban: Egyik első hozzászolásodban megkéred a közönséget, hogy ne beszéljünk az abortuszról, majd rögtön utána egy másik hozzászólásban részletesen kifejted ez irányú nézeteid. Legalább 5 percig tarthattad volna a szavad :)


Ahogy az emberekhez viszonyulsz: Többszörösen legerinctelenezted azt a nőt, aki a leginkább segítő választ adta neked, mert saját tapasztalatból, saját magáról beszélt, nyilván szubjektíve persze. Inkább kérdezhettél volna tőle, ha már.


Önismeret: egyáltalán hogy merülhetett fel benned, hogy azért mert "aranyos", ti még kicsit is összeillenétek?

2016. nov. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 anonim ***** válasza:
100%
Messziről elkerülném :D
2016. nov. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 A kérdező kommentje:
Ja, ez elég jó érvelés volt.
2016. nov. 1. 18:38
 28/76 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés most komoly kérdés???


Természetesen: NEM!

2016. nov. 9. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
72%

"egyáltalán hogy merülhetett fel benned, hogy azért mert "aranyos", ti még kicsit is összeillenétek?"


Hülye vagy 25#-ös, ülj le egyes!


Aranyos lányok millószámra rohangálnak a világban, nem kell kérdezőnek kifognia egy LABILIS személyiséget, aki tönkrevágta sok ember életét!


A saját életével a csaj azt csinál amit akar, de gerinctelen alja módon másokéval ne játsszadozzon!


1.) MINDEN partnerét megcsalta.

Ez így világos? MINDEGYIKET.


Nálam már 1 is kizáró ok lenne arra, hogy soha a büdös életben ne akarjak egy ilyennel összejönni.

Ahogy azt már kérdező is írta, módfelett gerinctelen, hogy nem beszélte meg, ha baj van, á mit is válasszunk, hát csaljuk meg! Gerinctelen, és aljas.

Társas kapcsolatra ABSZOLÚTE alkalmatlan! Legalábbis normális emberrel! Mert vegyük ezt az "alaphelyzetet" és induljunk ki a normális emberekből.

Hazudik, azaz csal. Ki tudja még hányszor csalta meg egy-egy párját, bár ez már szinte mellékes. Hisz nem egyszer történt ez meg, hanem az összessel. Lelkileg nagyon gáz a lány és csak rombolni tud, + éretlen, buta is.

Mi következik az adott helyzetből? EQ nuku.

Jó kapcsolathoz bizony pont egy erős EQ kell.


2.) "Egyik kapcsolatában a vőlegényét."

Itt már szinte teljesen mindegy, mert már annyi embert vert át, de ebből fokozottan látszódik neki az érték semmit nem jelent, és kötődésre totálisan képtelen. Sz@rba se veszi.


3.) Abortusz: jobb, ha nem tartotta meg, alkalmatlan ez bármire és az ilyen ne is szaporodjon. Igazából egy jó pszhichiáter, pszhichológus kellene neki.

De ebből is látszódik, hogy még a saját leendő gyereke élete se volt szent neki, mi az, hogy egyszer akarja, utána nem? A gyerek kérdés nem babra megy, hanem nagyon komoly, felelősségteljes elhatározás!

Itt az sem volt meg.


Min is csodálkozunk, tényleg?


Ez a csaj kuka.

2016. nov. 9. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
92%
En no vagyok es a parom olyan aki eddig mindenkit megcsalt elottem, de nalam eskudozik hogy megvaltozott. Adtam egy eselyt, de mar banom, mert nehez eset. Ahhoz kepest hogy en nem csaltam eddig senkit, o meg mindenkit, a parom az aki feltekenykedik es kerdezget hogy megcsalnam e. Ha pedig titokban talalkozik az exeivel akkor balhe van, mert nem bizom benne. Vajon miert...Engem sert azzal hogy azt feltetelezi hogy hutlen vagyok. Persze lehet ez reszben attol hogy ot is megcsaltak, de szerintem inkabb arrol van szo hogy aki hutlen, az nem valtozik vagy csak nagyon nehezen, ami sok fajdalmat okoz. Szoval ha visszatekerhetnem az idot, akkor nem jonnek ossze vele.
2016. nov. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!