Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kezdenétek olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kezdenétek olyan lánnyal, aki az előző kapcsolataiban minden partnerét megcsalta?

Figyelt kérdés

Az egyik kapcsolatában a vőlegényét.


Az utolsó kapcsolatában ráadásul volt egy abortusza is...



2016. okt. 7. 22:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
0%
Nem kezdenék. Ezek után én nem tudnék benne megbízni.
2017. dec. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
0%
Még ismerősként sem tudnék elviselni egy ilyen embert.
2018. jún. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 bubu9313 ***** válasza:
Az szerintem korrekt dolog volt, hogy elmondta azt, hogy mi történt vele. Szerintem az abortusz ne gátoljon meg semmiben. Viszont, aki egyszer megcsal valakit az megteszi többször is. Igaz ez a mondás is. :/
2018. jún. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
Csak annyit képzelj el, hogy a te gyerekeddel is simán megteszi majd, ha meggondolja magát. Nekem van gyerekem, 11 hetes UH-on láttam, mindene meg volt, pisze orra, kezek, lábacskák, ujjak...Orvosi értelemben még elvetethető...Én is gyűlölöm ezeket a szavakat: elvetetés, terhességmegszakítás, vagy kutyáknál az altatás...Nem magyarázom el, szerintem Te érted.
2018. jún. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:

Én alapvetően elég toleráns embernek tartom magam, ha megtudnám valakiről, hogy csalt már egyszer-kétszer, valószínűleg el akarnék beszélgetni vele a dologról annak a reményében, hogy megérthetem, mi játszódott le benne akkor. Hiszek abban, hogy van, aki képes tanulni a hibáiból. Viszont a csaj, akiről te írtál, pont nem ilyennek tűnik. Nála kb. ez a bevett módszer a párkapcsolaton belüli konfliktusok kezelésére.

Az abortuszt nem ítélem el, ezen az eseten sem vagyok felháborodva igazából, de való igaz, hogy felelőtlenségről és döntésképtelenségről árulkodik. A nagyobb probléma az, hogy minden téren durván őszintétlennek bizonyult a nő, az, hogy "kalandjából" fogant gyereket simán felneveltette volna az akkori párjával anélkül, hogy egyáltalán a megcsalás tényét felfedte volna előtte (nemhogy azt, hogy még az apa sem ő...), az én szememben megbocsáthatatlan.

2018. jún. 14. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:

Amúgy bezsélgettél vele erről? Mi volt az indoka, gondolkozott e rajtam, változna e ebben, mik a tervei a jövőre nézve?

Nem kell senkire vizes lepedőt húzni, te viszont eldönheted így is kell e neked.

2018. jún. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!