Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kezdenétek olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kezdenétek olyan lánnyal, aki az előző kapcsolataiban minden partnerét megcsalta?

Figyelt kérdés

Az egyik kapcsolatában a vőlegényét.


Az utolsó kapcsolatában ráadásul volt egy abortusza is...



2016. okt. 7. 22:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
csak ha mazochista vagy, akkor vidd a csajt:)
2017. szept. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
6%
De nagyképű vagy. Fújj.. Nagyon nem vagy szimpi :)
2017. szept. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:
31%

Hát... nálam is volt aki amúgy szimpi... első éjszaka haza vittem, utána bulikon is voltunk együtt, volt pasija, smároltunk... megkérdezte miért nem akarok vele kapcsolatot?! Kiröhögtem és megint megd.gtam. :D

Nem, nem szabad. Az ilyen sosem fog megváltozni, senki kedvéért sem. Ha szerelmes, ha nem, hajtja a vére. Mert ilyen. Mint a rosszfiúknál.

Lehettem én is akárkivel, a vége valahogy mindig más nő lett.

Ja és még mielőtt letámadnátok, én sem kezdenék saját magammal. :D

2017. szept. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:
29%
Persze.Kezdenék.Jól megdugnám aztán mehetne a p....ba. :)
2017. szept. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:
67%

Nem, nekem volt ilyen csak férfibe, én vagyok a nő. Akkor voltam 19 éves, összejöttem egy 25 éves pasival, akinek én voltam a szeretője először. Simán hittem, h engem majd nem csal meg, mert mondogatta, h a többi jó volt gyakorolni, meg én vagyok a tökéletes akit keresett. Persze, persze, többször is.megcsalt nem csak egy lánnyal.

Voltam olyan férfivel is aki elvileg sosem csalta meg egyik párját sem, engem mégis igen.

Szval nehéz.

Elég régi a kérdés.

Mi volt azalatt az egy év alatt, kérdező?

Egyébként most vagyok 27, de minden párkapcslattól hányok, még az idősebb korosztály is kefél össze vissza. Eltorzult egy nyomorék világba születtünk. Rossz nézni, h kb mindenki boldogtalan.

2017. szept. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó: én például boldog vagyok. :)
2017. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
0%

Csak személyiség számít.


Engem nem csalnak meg. .. S nem csak, mert nálam nem lehet engem megcsalni. Ha lehetne sem tenné senki sem.

2017. okt. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:
100%

"Drágám, eddig minden pasimat megcsaltam.

Mostantól csakis téged."

18/L

2017. nov. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 A kérdező kommentje:
:D
2017. nov. 11. 22:48
 70/76 anonim ***** válasza:
100%

Havernak se kéne hazug, megbízhatatlan ember.

Ha pl munkatársamról megtudnám, nem mondanék fel, de munkaügyön kívül nem állnék szóba vele.

Az ilyen engem miért ne verne át? Képtelen annyiba nézni embertársait, hogy ne köpje le őket. Nincs szükségem ilyen emberre az életemben.

2017. dec. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!