Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kezdenétek olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kezdenétek olyan lánnyal, aki az előző kapcsolataiban minden partnerét megcsalta?

Figyelt kérdés

Az egyik kapcsolatában a vőlegényét.


Az utolsó kapcsolatában ráadásul volt egy abortusza is...



2016. okt. 7. 22:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
89%

"Ha pedig titokban talalkozik az exeivel akkor balhe van, mert nem bizom benne. Vajon miert..."


Rúgnám ki francba! Mi az, hogy titokban találkozik?? Meg az exeivel.. Exeivel az ember ne találkozgasson, azért is ex.


Titokban, pff... Ki kell az ilyet b@@szni. Miért tűröd még??!


Nem zörög a haraszt, ha fújják. Azért féltékenykedik, mert magából indul ki. Pofonegyszerű az egész.

Biztosra veheted, hogy nem hűséges.


Ráadásul az előzőeket is csalta. Kb. össze se kellett volna vele jönnöd.

2016. nov. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
82%
Azért féltékenykedik, mert magából indul ki, azt hiszi mindenki olyan, hogy megcsalja a párját ahogy ő is. Ezért féltékenykedik és dramatizál.
2016. nov. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
100%
Igen tudom, mar nem kellene vele lennem. Remelem kerdezo nem koveti el ugyanezt a hibat. Bar nincs jogom biralni a csajszit, de szerintem meg ha a lany nem is csalna meg, kerdezo nem fog bizni benne szerintem es ez megmergezi az egesz kapcsolatot.
2016. nov. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
18%

Nagyon idegesítően kekeckedő vagy! Hála isten, hogy nem kell a lány! Nem tudja mitől szabadult!

Egyébként Jézus, akit nálad erkölcsösebb embernek tartok - már megbocsáss -, tudott megbocsátani, szeretni, és nem ítélkezni! Persze, ha te vagy Isten, akkor...

2016. nov. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 A kérdező kommentje:

Isten biztos "lájkolta" egy tervezett gyerek abortálását, emberi életek tönkretételét... Egy ilyen ember elutasítása... hát igen, sátáni vagyok...


Én nem haragszom rá, megbocsájtáson sem kell gondolkoznom, csak nem akartam megjárni azt a poklot, amit például a volt vőlegénye vagy a legutolsó barátja.


De, ahogy hallom nekik se nagyon ment a megbocsájtás, amit nem is csodálok.


Isten talán megbocsájt nekik, de ők nem.


Ámen.

2016. nov. 9. 23:24
 36/76 A kérdező kommentje:
*Isten talán megbocsájt neki, de ők nem.
2016. nov. 9. 23:26
 37/76 anonim ***** válasza:
Minden további nélkül. Így már nem kéne filózni, ugyan megcsal-é. Tuti meglennék.
2016. nov. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim válasza:
Attól függ hány éves ,és mennyire tudom elnyomni😁
2016. nov. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
48%
Hát ez egy nehéz kérdés, úgy hogy nem ismerjük a szituációt. Lehet, hogy valóban a férfi hibája mindez. De ahhoz, hogy ténylegesen felmérd a helyzetet meg kell ismerni különben nem lehet dönteni. Elítélni elsőre semmiképpen. Mindezek ellenére csak óvatosan, vannak meglepetések.
2016. nov. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
100%

Öcsém, te nagyon hasonlítasz azokra a nőkre, akik azt hiszik, a rosszfiú majd az ő kedvükért megváltozik. Azt hittem, a férfiak nem ennyire naivak, de tévedtem. :D


23N

2016. nov. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!