Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ha ismerkedés alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha ismerkedés alatt kiderül, hogy a férfi full antialkoholista, mit reagáltok?

Figyelt kérdés
Ez előny? Hátrány? Vagy semleges? Egyébként úgy vagyok vele, hogy nem zavarna, ha a párom ALKALMAKKOR elfogyasztana egy pohár bort, csak rám ne akarja erőltetni.
2016. okt. 8. 10:42
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 Költőnő? ***** válasza:
51%
Érdekes módon a segítő szándékú kommentre még sincs reakciód.
2016. okt. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 A kérdező kommentje:
Te sem adtál nekem igazat.
2016. okt. 8. 19:15
 53/70 anonim ***** válasza:
63%

Ja hogy az a lényeg, hogy igazat adjon neked az ember.

IGAZAD VAN, barátom. Remélem, most már megnyugodott az a roncsolódott lelked.

2016. okt. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 Költőnő? ***** válasza:
46%
Miben is? Az eredeti kérdésben szándékosan nem foglaltam állást. Az meg, hogy az alkoholbeteg családod miatt vannak ezzel kapcsolatban ilyen gondolataid; tény. Te magad is leírtad.
2016. okt. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 A kérdező kommentje:
#53 K.urva szánalmas vagy... Rohadt értelmes lehetsz, ha a másik lelkiállapotával gúnyolódsz.
2016. okt. 8. 19:22
 56/70 anonim ***** válasza:
63%
Te feltettél egy kérdést, és amikor nem neked tetsző válaszok érkeztek, elkezdtél lekezelő módon írni, vagdalkozni össze-vissza. Megpróbáltunk segítő szándékkal rávilágítani néhány tényre, és lehülyéztél minket. És szerinted én vagyok a szánalmas. Ember, te egy kibäszott gyökér vagy.
2016. okt. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 A kérdező kommentje:
Segítő szándék, az.... :D Amúgy meg bagoly mondja verébnek...
2016. okt. 8. 19:32
 58/70 Költőnő? ***** válasza:
46%
Pffff, feladom, van, akibe kár a szó.
2016. okt. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
0%

Annyira felesleges piszkálni a kérdezőt! Fogadjátok el,hogy ő nem iszik alkoholt és kész!

Én sem iszom. Apum is alkoholista volt, mindkét nagyapám is, egyik nagymamám is, dédnagymamám is.

Nem volt kellemes részeges apával élni! Ha volt az agyában azzal piszkált mindig ami a legjobban fájt.

Éjszakánként kijárt dugiba vodkát inni mikor már leitta magát akkor meg eljátszotta,hogy rosszul van. A 10 éves öcsém sírva rohant anyumhoz,hogy apa meg fog halni! Mindezt éjszaka!

Erre ébredni mindig kellemes volt. :') Mit ne mondjak...

Ezek utan sem itelem el azt aki iszik. Felőlem mindenki annyit iszik és akkor amennyit akar csak rám ne erőltessék.

Ittam már de utálom az ízét. Hányingerem van tőle.

Egyszer csíptem be és másnap eszméletlenül fájt a vesém.(Gondolom az alkoholtól.) Akkor döntöttem el,hogy többet nem iszom alkoholt.

2016. okt. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 Költőnő? ***** válasza:
51%

Mielőtt nullára nyomogatod a hszem olvasd már el a korábbiakat. Nekem aztán édes mindegy, fogyaszt-e alkoholt. Szándékosan nem fejtettem ki az ezzel kapcsolatos véleményem. Mint ahogyan sajnos alkoholista hozzátartozóm is van.

Istenem, nem annyira nehéz; néha kicsit gondolkodjatok már.

2016. okt. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!