Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ha ismerkedés alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha ismerkedés alatt kiderül, hogy a férfi full antialkoholista, mit reagáltok?

Figyelt kérdés
Ez előny? Hátrány? Vagy semleges? Egyébként úgy vagyok vele, hogy nem zavarna, ha a párom ALKALMAKKOR elfogyasztana egy pohár bort, csak rám ne akarja erőltetni.
2016. okt. 8. 10:42
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 A kérdező kommentje:
#40 Nem kell ám kiforgatni a szavaimat....
2016. okt. 8. 16:52
 42/70 Költőnő? ***** válasza:

Pedig igazán van... minden szavadból süt a megvetés, a frusztráció.

Lássuk be, a szülői alkoholizmusban nem az alkohol a hibás (nekem mkét szülőm ivott, anyám mai napig), de mindent megtettem azért, hogy ezt kellően fel tudjam dolgozni.

Ha nem teszed, sajnos azt kell mondjam, nem az alkohol fogyasztása/nem fogyasztása lesz a legnagyobb problémád. És hidd el, nem bántásképp írom. Leginkább közvetlen és közvetett, illetve saját tapasztalat.

2016. okt. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 Költőnő? ***** válasza:
Igaza van*
2016. okt. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
50%
Arról nem tehetsz, hogy lelki roncs lettél. Arról viszont igen, hogy nem próbálsz változtatni az életeden. Mindig egyszerűbb másokat hibáztatni, mint magunkba nézni, és feltenni a kérdést, hogy "mit tehetek azért, hogy változzon az életem".
2016. okt. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
48%

Ha amúgy szimpatikus lenne a férfi akkor sírnék boldogságomban... De komolyan, olyan ritkán találni ilyen embert. Olyan nevetséges és abszurd számomra, hogy az emberiség találomra (mert ennek semmi alapja nincs) fogott egy italt és piedesztára emelte... Ha azt mondanám, hogy nem iszom narancslét vagy teát, vagy nem eszem pacalpörköltet az senkit sem érdekelne. Számomra az alkohol semmivel sem mádsabb vagy több mint akármelyik étel vagy ital. Morbidnak tartom hogy ezért képesek akár idézőjelesen meglincselni az embereket...

Én is voltam már borfesztiválon meg kézműves sörözőben és senkit sem zavart hogy én nem iszom és akivel voltam annak sem lett kevésbé életreszóló élmény...

Ja és hozzátenném, hogy soha semmilyen rossz élményem nem volt az alkohollal, nincsenek alkoholista rokonaim se semmi ilyesmi. Szóval nem csak lelkibeteg szárkózhatnak el tőle... Egyszerűen csak undorít az egész, a szaga, az íze, a kinézete, ahogy csinálják, a hatásai és nem utolsó sorban a kultusz ami körbelengi.

2016. okt. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
32%
Rossz embereknek tetted fel a kérdést. A magyaroknál híresek az alkoholizmusról.
2016. okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 RoseTyler ***** válasza:

Nem értem, mit kell ezt a témát felfújni. Nem iszol, mert nem szereted az alkoholt. Ennyi. Aki ezt nem tudja elfogadni, azzal nincs semmi dolgod. Nem kell magyarázkodni, okokat felsorolni, nem tartozol ezért elszámolással senki felé.


És most képzeld el, hogy mi a párommal úgy vagyunk, hogy én egyáltalán nem iszom alkoholt, ő szokott alkalmakkor, a haverokkal, vagy csak úgy, mert épp sörözni támad kedve. Én glutén- és tejmentesen eszem (meg a szóját is kerülöm), ő meg bármit megeszik. Ő más sportot űz, mint amiket én szeretek. Még a könyvek és a filmek terén is ég és föld az érdeklődésünk. Mégis vannak közös programjaink, amiket mindketten élvezünk. Nem baxogatjuk egymást azért, hogy miért nem iszol, vagy miért nem eszel ezt vagy azt. És kb. tíz éve együtt vagyunk, szóval nem egy lehetetlen küldetés.

2016. okt. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 A kérdező kommentje:
#47 Ennyi a történet!
2016. okt. 8. 18:43
 49/70 anonim ***** válasza:
67%

#48

De te fújod fel a sztorit, nem a válaszolók. Azt, remélem, érzed.

2016. okt. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 A kérdező kommentje:
Én nem fújok fel semmit, ti írkáltok blődségeket.
2016. okt. 8. 18:54
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!