Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ha ismerkedés alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha ismerkedés alatt kiderül, hogy a férfi full antialkoholista, mit reagáltok?

Figyelt kérdés
Ez előny? Hátrány? Vagy semleges? Egyébként úgy vagyok vele, hogy nem zavarna, ha a párom ALKALMAKKOR elfogyasztana egy pohár bort, csak rám ne akarja erőltetni.
2016. okt. 8. 10:42
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 A kérdező kommentje:
#60 Van egy olyan gyanúm, hogy neked nem gázolt a lelkedbe az a hozzátartozód. Ha így lett volna, értenéd a felháborodásom okát. Ok, lehet, hogy elszaladt velem is a ló, nem akartam gyökér lenni, de akkor is...
2016. okt. 8. 20:12
 62/70 anonim ***** válasza:

Azt kérdezted, hogy az antialkoholizmus előny, hátrány, vagy semleges-e, és aki nem azt válaszolta, amit te elvártál, az kapott hideget-meleget, le lett alkoholistázva, akinek az egyetlen szórakozása az ivás.

Három hosszú posztban megpróbáltam elmagyarázni, hogy nekem semmi bajom az antialkoholistákkal, nagyon tisztelem, becsülöm őket, csupán az én életvitelembe nem fér bele egy antialkoholista partner. Miért nem lehet elfogadni ezt? Miért kéne már nekem szégyenkezni azért, mert alkalmasint szívesen megiszom egy-két pohár italt, és ezt a párommal szeretem tenni?

És mi értelme van olyan kérdést feltenni, amire csak egyféle választ, a sajátodét tudod elfogadni?

2016. okt. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 A kérdező kommentje:
Ha jól emlékszem, te írtad azt, hogy nem jöttél össze egy férfivel, mert vízisportolt. Ez is elég volt ahhoz, hogy megállapítsam, hogy hülyén gondolkodsz, már bocs. Nem jönnél össze egy antialkoholistával... Ez is mi már, pfff... :D
2016. okt. 8. 20:23
 64/70 Költőnő? ***** válasza:
De. Határozottan. Sőt. A sebek, amiket kaptam, a fél életem megnyomorították. De tudod, egy felnőtt ember dolgozik magán és az életen. Vannak dolgok, amiken nem változtathatunk. De amin tudunk, azon önmagukért érdemes.
2016. okt. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
63%
Látod, pont ez a baj... ha nem azt válaszolom, amit szeretnél hallani, akkor hülyén gondolkodom :(
2016. okt. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 A kérdező kommentje:
Nem csak én gondolom így szerintem.
2016. okt. 8. 21:04
 67/70 anonim ***** válasza:
37%

A múltkor az egyik ismerkedésem során sikerült belefutnom egy full alkoholista 28 éves srácba...


Ezek után azt mondom, hogy nálam előny, ha nem iszik egy korty alkoholt sem egy férfi.

2016. okt. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:

Kérdező! Nyugodj már le!

Ne foglalkozz már a válaszadókkal!

2016. okt. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:

De akkor se foglalkozz vele! Ez a céljuk, hogy felidegesítsenek.

Hagyd rájuk!

2016. okt. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:

Örülnék egy kicsit, de valószínű rossz szemmel nézne rám ha pár habonta fél évente egy kicsit én szeretnék becsiccsenteni (bár lehet nem igényelném). Vagy hogy kirandulas alkalmaval megigyunk egy-két bort.

Inkább ez, mint hogy látom egy hetet nem bir ki hogy ne igyon.

2023. jún. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!