Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy a 18-25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy a 18-25 éves nők már ezek alapján választanak párt?

Figyelt kérdés

A kölcsönös szimpátia nem elég. Nem elég, ha jól nézek ki, nem elég, ha jó a dumám. Ezekre kíváncsiak és a lehető legóvatosabb szinte észrevehetetlen módszerekkel tapogatják le, vagy bevárják az információt:

-van-e kocsim, ha igen milyen.

-mennyire vagyok sikeres.

-mennyire élek társasági életet. mennyire fejlett a kapcsolati hálóm.

-van-e munkám, ha igen, mennyit keresek vele, és milyen rangú munka.


Ezekből ha bármelyik is kiesik, vagy bizonytalan a lány felszívódik, vagy többé már nem reagál ha felkeresem. Néha még akkor sem ha egy hétig csókolóztam, sétáltam vele romantikus helyeken és közölte, hogy én vagyok a legjobb pasi.


És itt egyébként főleg egyetemista csajokról beszélek.


2016. nov. 4. 22:52
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
76%

"főleg egyetemista csajokról beszélek"


Ha egy nő már veszi a fáradságot, és tanul, akkor nagy valószínűséggel nem az az életcélja, hogy valaki eltartsa, benne is van némi ambíció. Nem csoda, ha hasonló szintű társra vágyik, aki már valamit elért az életben, vagy legalábbis el fog várhatóan.

Ha neked túl sok ez az elvárás, akkor ismerkedj lepukkant borozókban, vagy az árokparton sepregető közmunkások között, ott biztosan sikerrel jársz.

Ja, hogy neked is vannak igényeid? Hogy képzeled?!

2016. nov. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
54%
Kèrdező, mégis mièrt tetted fel a kérdést, ha tényleg csak nyafogni jöttél ide, és ha egy lány leírja a saját tapasztalatait az tuti nem úgy van. :D Akkor éljetek ebben a hitben kedves megkeseredett, komplexusos férfiak.Nektek lesz szar. A normális lányok meg maradnak a normális pasiknak, vagy ahogy szerintetek: mind megy a milliomosokhoz. Szánalmas, hogy felnőtt férfi létetekre ennyit tudtok csinálni. Én is általánosíthatnék a férfiakról, mert már értek csalódások, de nem teszem, inkább arra törekszem, hogy majd megtaláljam a hozzámillő párt.
2016. nov. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 Titusztitusz ***** válasza:
54%
Az ilyesmi koru hölgyek esetében mindig is az ilyesmi kérdések szoktak valóban az elsőrendü szempontok lenni...De persze csak az illető úr KÜLSŐ MEGJELENÉSE után...Mivel a LEGFŐBB SZEMPONT azért kimondva-kimondatlanul,de mindig ez utóbbi szokott lenni...Viszont nincs ezzel semmi gond...Egy senkiházi lúzernek ugyan melyik lány szülne szívesen? Legalábbis normális esetben? Na ugye...
2016. nov. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
53%
Oh, most előjött a másik kozkedvelt kérdés: mi lesz a szegény, csúnya fiúkkal? :( Hüpp-hüpp. Mindjárt jön a magasság kérdése. Elárulom, hogy az a különbség köztetek és azok között a srácok között, akiknek nem esik nehezükre felszedni egy lányt annyi, hogy ők nem itt siránkoznak, hanem felszabadultan élik az életüket, van hobbijuk, barátaik, szórakoznak, ismerkednek.
2016. nov. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
64%

40-es jól összefoglalta. Kiváncsi lennék, hogy azok a pasik, akik itt azt mondják, hogy amit, azok vajon milyen nőknél vallottak kudarcot.

Amiket 40-es leírt az valóban úgy van, az ilyen tipusú nőknek tényleg nem elég egy egyszerű pasi. Ott tényleg villantani kell. De ugyanez igaz fordítva is, mert a férfiak között is van egy réteg, amelyik egy bizonyos szinttől nem megy lejebb. Szóval... Akkor itt nagyon sok nő és toporzékolhatna és napi szinten irhatna ki kérdéseket, hogy miért néznek át rajtuk a pasik és miért a kvás nők kellenek, akik esetenként félre is mennek?

De azért aki normális, az tudja, hogy az élet nem habostorta, van, h pofára esik az ember. Elfogadja, feláll és megy tovább. Nem pedig átfordul nő vagy férfigyülölővé és gyártja a teóriákat, amivel megnyugtatja magát, hogy neki miért nem sikerül.

2016. nov. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
20%

Engem 1-2 éve csak a visszahúzódó vagy visszafogott, átlagos lányok érdekeltek. Náluk teljesen azt tapasztaltam, amit a kérdező. Most az általatok degradált plázabiccsekkel foglalkozom. Ők legalább őszinték.

Tényleg vicces az oldal. Itt tényleg minden csaj egy csoda! :D És minden pasit, aki leírja a tapasztalatait, szerettek szétszedni. Mert ő rossz helyen keres, mert ő rossz csajokat fog ki, mert neki rossz a környezete... Valamiért egészen véletlenül egyre több pasi jár így, itt meg még mindig egy csaj sincs, aki olyan lenne, mint amiről beszélnek. Érdekes véletlen! :D

Miért jó ilyen képmutatónak lenni?

Vagy ti úgy képzelitek, hogy a pasik bepróbálkoznak 2 csajnál, aztán mindenkire ráhúzzák, hogy egyforma? Igazából próbálkoznak egy csomó helyen és ha ugyanazt látják, akkor nem fognak hazudni és közölni, hogy tök jó nekik minden és tök korrekt. És megmondjátok, hogy szegény pasik rinyálnak, amikor próbálkoznak? :D Hány, de hány csaj ír ki kérdést, hogy xy pasi nem próbálkozik? Meg, hogy olyan kapcsolatban vannak, ahol verik őket?

De ja, biztos a rinyáló pasikkal van csak a gond. Mert ők nem próbálkoznak. Logikus.

Azért, egyszer menjetek el pár 30 körüli pasival inni. Olyanokkal, akik pár éve még kőkeményen tudtak csajozni. Aztán hallgassátok meg őket is, hogy mit mesélnek, miben változott a világ. Aztán közöljétek velük, akik izmosak, helyesek, társasági emberek, hogy ők csak rinyapasik.

2016. nov. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom ki hogyan es mi alapjan valaszt part maganak,de szerintem sokkal konnyebb olyant talalni aki rendelkezik az altalad megemliett "javakkal",mint egy olyant aki becsuletes,inteligens,joerzelmu,humoros,oszinte stb...

Lehet szamomra akarmilyen sikeres,vagy tehetos valaki ha szarra unom magam a tarsasagaban,meg kb annyi humorerzek szorult bele mint egy tuskoba...megveheti nekem a legujabb chanelt,ha emberileg egy nagy losz.art sem er... Ismerheti ot mindenki,es felnezhet ra a fel vilag a sikerei miatt,ha annyira sz.ar ember hogy meg az annyja sem szereti..

2016. nov. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
46%
Arra még nem gondoltál, hogy a 21.szd ba a nők nem mernek gyereket szülni, ha nincs mögötte biztos anyagi háttér? Igen, a szerelem a fontos meg az egészség, de ma már az egészséghez is sok pénz kell. Enni is venni kell valamiből. De sza@rbol nem lehet várat építeni. A semmibe meg akinek van egy kis esze nem fog gyereket szülni. Nem kell ahhoz milliardosnak lenni. Lehet ítélkezni!!!
2016. nov. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
56%

"Most az általatok degradált plázabiccsekkel foglalkozom. Ők legalább őszinték." - Tedd azt! :)


Aranyos, hogy próbálod megmagyarázni miért a rbancokkra hajtasz, mert "evidens", hogy a kinézetnek ehhez az égvilágon semmi de semmi köze sincs. :))

Ezt a magyarázatot amúgy még nem hallottam, hogy azért mert ők őszintébbek, minden nap tanul valamit az ember...



Az pedig, hogy te nem hiszel abban, hogy léteznek normális értékrendű nők is, sajnos én erről nem tehetek, és különösebben nem is érzek késztetést arra, hogy bebizonyítsam neked az ellenkezőjét. Az, hogy kikkel érintkezel,hogy milyen körökben, milyen társaságban mozogsz nagyon meghatározó, milyen impulzusok érnek el hozzád.

2016. nov. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:

#49: Hajtottam én már többféle csajra, de az itt földig lehúzott kategória volt normális. Nézd meg a kérdéseket itt is. Ha valaki rosszat ír az eddigi tapasztalatairól, akkor 2 féle választ írnak a lányok. Vagy nőgyűlölő a srác, vagy nem a megfelelő lányoknál próbálkozott és próbálkozzon a visszafogott lányoknál, mert ők angyalok.

A kinézet, hogy jön ide?

Én hiszek abban, hogy létezik normális értékrendű nő. Csak még eggyel sem találkoztam.

A köröket meg hagyjuk. Ezt is írják itt mindenféle kérdésnél. Mert, aki nem megfelelő embereket ismer, az mindig rossz körökben mozog. Aztán amikor ezerszer felteszik, hogy milyenek a jó körök, akkor nem érkezik válasz. Mégis, milyen körökben kell mozogni? :D Tényleg érdekel.

2016. nov. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!