Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy a 18-25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy a 18-25 éves nők már ezek alapján választanak párt?

Figyelt kérdés

A kölcsönös szimpátia nem elég. Nem elég, ha jól nézek ki, nem elég, ha jó a dumám. Ezekre kíváncsiak és a lehető legóvatosabb szinte észrevehetetlen módszerekkel tapogatják le, vagy bevárják az információt:

-van-e kocsim, ha igen milyen.

-mennyire vagyok sikeres.

-mennyire élek társasági életet. mennyire fejlett a kapcsolati hálóm.

-van-e munkám, ha igen, mennyit keresek vele, és milyen rangú munka.


Ezekből ha bármelyik is kiesik, vagy bizonytalan a lány felszívódik, vagy többé már nem reagál ha felkeresem. Néha még akkor sem ha egy hétig csókolóztam, sétáltam vele romantikus helyeken és közölte, hogy én vagyok a legjobb pasi.


És itt egyébként főleg egyetemista csajokról beszélek.


2016. nov. 4. 22:52
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy az összes nő lehetne lelki társ, csak nem mernek kockáztatni. 15-17 évesen megteszik, kiélik magukat, aztán rájönnek, hogy ők ugyan nem fognak akárkitől érzelmileg függeni.


Én pont a csókolózós egyetemista gitártanártól kaptam meg azt, hogy érzemileg zsarolom amikor egy hét után már nem akart találkozni. Két nappal azelőtt meg milyen jó pasi voltam.


Elmondom mi volt: nem tetszett neki az albérletem.

Aki meg kritizál, hogy miért nem dolgozom annak elmondom, hogy fáradhatatlanul dolgozom a számítógépemen és már két hét alatt megkeresek 100 ezer forintot. De persze úgysem a "szaros 100 ezer" forint számít, ami igaz, hanem az, hogy járok-e kondiba, túrázni, bulikra, külföldre, berlinbe, ide-oda, és viszek-e oda másik nőt, haverokat, stb magammal.


De mivel a fent említett dolog nem működik pénz nélkül így eleve kieső. Csak azt nem értem, hogy azok a lányok akik szintén nincsenek fényes helyzetben, miért próbálják elrejteni a valóságot. Bár időnként én is elgondolkodom, hogy milyen lenne a facebookom ha valójában a sikereim és válogatott képek helyett a valóságot mutatnám be. Hát úgy nézne ki mint valami béna osztálykönyv vagy családi fotóalbum.


De hogy ez a plasztikázott "mű digitális alteregó világ" miért ment át a valóságba is, azt nem tudom. Emberek vagyunk. Egy hatalmas szemétdombon élünk most ahol igenis vannak problémák és ezt el kellene fogadni. Aki ezt nem fogadja el egyszer csak a nyakába ömlik majd az egész mert az a szűk ösvény amin felfelé ingadozik járhatatlan lesz, és öngyilkosság, vagy elmebaj lesz a dolog vége.

2016. nov. 5. 01:20
 22/68 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg ne hidd, hogy aki a pénzre utazik az a 100k-s ösztöndíjadat fogja majd kinézni magának. :D Nevetséges ez a nyavajgás már csak azért is mert magamról is tudom, hogy nem a pénzre utazok és a barátnőimről is. Nyilván ha valaki tehetősebb annak mindenki örül, de sosem használtam ki senkit, sőt nem is szeretem, ha nekem fizetnek mindent, maximum egy komoly kapcsolatban nem érzem gáznak, de pl. a randikon is mindig felajánlom, hogy kifizetem a saját részem. Én például kifejezetten utálnám, ha a barátom fényévekkel gazdagabb lenne nálam, zavarna, hogy nem egy krökben mozgunk, frusztrálna, hogy esetleg "lenéz". Egyik barátnőm (20 éves) épp nem rég azért szakította meg a kapcsolatot egy sráccal, mert neki már "túl pénzes" volt. Én tudom, hogy vannak ilyen nők, de azért ez nem az egész női társadalmat érinti! De ezzel a hozzáállással csak a normálisakat is elijeszted magad körül. Például én, aki rohadtul lesz*rom, hogy ki mennyit keres, nem is állnék veled szóba ezután a picsogás után...
2016. nov. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
61%

Hm, én pl 25 éves vagyok de nem vettem észre, hogy érdekelne bárki kocsija vagy kapcsolati hálója. Úgyszintén nem tapasztaltam a többi ismerősömnél sem ezt. Ahogy a másik témakörban feltett kérdésednél is mondtuk: rossz helyen keresgélsz. Nem a menő, gazdag lányoknál kéne. Azért meg had ne kérjek már elnézést, hogy azt elvárom, hogy legyen munkája vagy csináljon valami hasznosat... xD

Amúgy honnan tudják, hogy te mennyi ösztöndíjat kapsz? Csak nem menőzöl vele? Én pl 3 félét kapok de a családonkívül senki sem tudja, sőt még ott asem mindenki. Azt meg főleg nem, hogy mennyit. Nem tartozik rájuk.

2016. nov. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
83%
Ez a social media dolog meg... ne használd annyit, vagy válogasd meg kiket követsz. Évente ha lecserélem a profilképeimet. A barátaim is ugyanilyenek. Talán hasonló gondolkodású emberekkel kéne körbevenned magad, és ne sírj idegenek profilján, hogy "jaj de jó neki, de igazából tudom, hogy nem, mert ez nem a valóság!!". Igen, az élet nehéz, vannak szörnyű dolgok, de el kell fogadni és alkalmazkodni.
2016. nov. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
67%

Kicsit off: a férfiaknak vagy az a bajuk velünk, hogy az érzéseink alapján választunk logika nélkül (pl mikor hónapos kapcsolatban derül ki, hogy milyen is a srác igazi arca, megkapjuk hogy csak ösztönlények vagyunk és az érzéseink után megyünk). Vagy az a baj, hogy elvárjuk a férfitól amit mi is nyújtani tudunk (munka, lakás, autó, stb) és akkor számítók vagyunk, hatalmas elvárásokkal.


Egyébként én egy olyan 21 éves lány vagyok, aki semennyire nem konyít az autókhoz és nem is érdekel (talán egyszer megtanulok vezetni, de semmi bajom a bkv-val), így sosem érdekelt, hogy a srácnak van-e autója. A munka annyiból érdekel, hogy szeresse amit csinál, legyenek céljai (ahogy nekem is vannak, bár még csak egyetemista vagyok). Társasági élet nem érdekel - van néhány jó barátom akikre számíthatok, és sosem voltam a társaság közepe. Természetesen nem várom ezt el egy férfitól.


Az én hibám párválasztás szempontjából, hogy ha valakihez vonzódom, hamar szerelmes leszek, és emiatt sokszor esek pofára. Már többször is utasítottak vissza (a többség ítélete alapján) átlagos férfiak. De van annyi eszem, hogy tudjam nem az összes férfi fog visszautasítani, és pláne nem gondolom hogy minden férfi ugyanolyan.


Kérlek ne általánosítsatok folyton. Tudom, hogy ez a könnyebb út, de az élet ennél bonyolultabb.

2016. nov. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 A kérdező kommentje:

Utolsó:

"Vagy az a baj, hogy elvárjuk a férfitól amit mi is nyújtani tudunk (munka, lakás, autó, stb) és akkor számítók vagyunk, hatalmas elvárásokkal.


Egyébként én egy olyan 21 éves lány vagyok, aki semennyire nem konyít az autókhoz és nem is érdekel (talán egyszer megtanulok vezetni, de semmi bajom a bkv-val)"


Ha még csak nem is tudsz vezetni mi a fenéről beszélsz, hogy te nyújtani tudsz kocsit meg lakást meg munkát.

Gondolom 19 évesen még az anyádnál élsz, ahogy leírtad nincs kocsid, nem is tudsz vezetni és gondolom munkád sincs.


NA EZZEL van a baj. Észre se vetted és engem igazoltál.

2016. nov. 5. 01:41
 27/68 anonim ***** válasza:
69%

Az első részt általánosságban írtam, a többit pedig nem. Gondoltam azért erre rá lehet jönni...


Mivel nincs jogsim nem várom el a pasitól, sem azt hogy saját lakása legyen vagy egyetemistaként munkája. Nekem sincs jelenleg egyik sem, ahogy nekem azért egy 21 éves férfitól sem elvárás hogy ezek legyenek.


Tudom hogy késő van, de logikus volt miért nem egyezik az első és a második fele a válaszomnak...

2016. nov. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 A kérdező kommentje:

De akkor sem értem miért írtad, meg h miért nem válaszoltál privátban? Ja. Mert nincs kocsim.

Ha ilyen késő van akkor menjél lefeküdni.

2016. nov. 5. 02:11
 29/68 anonim ***** válasza:
65%

Nem szokásom privátokra válaszolni, ne vedd magadra. Egyszer visszaéltek a nevemmel itt és azóta nem válaszolok senkinek. :)


Te is mehetsz a frusztrációddal együtt aludni. Jó éjt

2016. nov. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
Egyetértek a véleményeddel..szörnyű minden reggel a tudattal ébredni, hogy pl nejem is csak akkor lehet majd valakim, ha lesz önálló anyagi hátterem,és luxus életet tudok teremteni nemcsak magamnak,hanem másoknak is.. ez a cél görcsössé ès boldogtalanná tesz, annyira átadtam magam a megfelelési kényszernek.. miközben valahol belül érzem,hogy ez nem így van..meg ha logikusan nézem,akkor tudnom kellene hogy nem lehet mindenki milliomos,akivel szóba állnak a lányok.. idiótán fogom fel a dolgokat,de nem hiszem hogy tudnék változtatni a gondolkodásomon :/
2016. nov. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!