Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy a 18-25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy a 18-25 éves nők már ezek alapján választanak párt?

Figyelt kérdés

A kölcsönös szimpátia nem elég. Nem elég, ha jól nézek ki, nem elég, ha jó a dumám. Ezekre kíváncsiak és a lehető legóvatosabb szinte észrevehetetlen módszerekkel tapogatják le, vagy bevárják az információt:

-van-e kocsim, ha igen milyen.

-mennyire vagyok sikeres.

-mennyire élek társasági életet. mennyire fejlett a kapcsolati hálóm.

-van-e munkám, ha igen, mennyit keresek vele, és milyen rangú munka.


Ezekből ha bármelyik is kiesik, vagy bizonytalan a lány felszívódik, vagy többé már nem reagál ha felkeresem. Néha még akkor sem ha egy hétig csókolóztam, sétáltam vele romantikus helyeken és közölte, hogy én vagyok a legjobb pasi.


És itt egyébként főleg egyetemista csajokról beszélek.


2016. nov. 4. 22:52
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hozzáállással és felfogással csak taszítani fogod a nőket. De nem csak a nőket, a férfiakat is. Hogy várhatod el egy nőtől is, hogy férfiként tekintsenek rád ebben az állapotodban? Képzeld csak magad a nő helyébe........

NEM BÁNTANI AKARLAK!

Először magadban tegyél rendet.

Hajlandó vagyok beszélgetni és segíteni, tanácsot adni, ha írsz privátot.

2016. nov. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
0%
Ismerek olyan embereket, mint a kérdező. Itthon csak anyagias fiatal csajokba futottak. Külföldön, valahogy mindegyiknek simán ment a csajozás. Vajon miért? :D
2016. nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
90%

Zárjuk le ezt az egészet.

Aki nem akar nem is fog találni.

Aki akar az meg fog.

Viszlát!

2016. nov. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 A kérdező kommentje:
durva, hogy a vörös szemű pénzéhes nősereg azonnal lepontoz mindenkit aki egyetért velem.
2016. nov. 8. 00:03
 65/68 A kérdező kommentje:

De ez is csak engem igazol, én például nem tudnék elképzelni olyan párt, aki egy probléma felvetésben azonnal a pénzéhes nők oldalára sorolja magát és eszeveszetten pontozza le azokat, akik egyetértenek a problémával.

Olyat nem lehetne, hogy igen vannak pénzéhes nők, de én nem vagyok az.

Miért az van, hogy aki egyetért velem az hirtelen 15 vagy 0%-ban lesz hasznos válaszú? Talán mert szinte az összes válaszoló magára veszi a kérdést és a sértettsége miatt visszatrollkodik.

De az, hogy ezt ennyien magukra vették azt jelenti, hogy valami valóságalapja csak van.

2016. nov. 8. 00:05
 66/68 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azért pontozzák le őket, mert ugyanazt a frusztrált, nevetséges dumát nyomják mint te magad is. Én nem pontoztam le, de nem azért mert egyetértek, hanem mert legalább viccértéke van :").
2016. nov. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
#66: Az rendben van, hogy ellepték az oldalt jó páran, akik mindenre csak azt bírják írni, hogy ne siránkozzatok, meg ugyanazt a szöveget írják a pasik. De ők miért érzik magukat jobbnak? :D Főleg, hogy ha valaki tényleg elolvassa az ennyi válasszal rendelkező kérdéseknél a válaszokat, akkor láthatja, hogy egyáltalán nem minden pasi ugyanúgy rinyál. Egyesek szimplán leírják a negatív tapasztalataikat. Mellette van életük. Ők mit csináljanak, hazudjanak? És akkor nem lesznek nevetségesek vagy mi? :D
2016. nov. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben sikerül is elérned azt a fehér lexust, ugyanúgy ott fogsz tartani, mint most. Pont azokat vonzod be akiknek elsősorban az fontos, hogy ilyen autód van.

Igazad van abban, hogy tényleg vannak anyagias nők, ez tagadhatatlan tény. De miért vannak a itt nők berágva és miért pontoznak?

Nem veszik magukra, hanem pont az erre vonatkozó ÁLTALÁNOSÍTÓ kérdéseket és kommenteket utasítják el. Ez pedig nagy különbség.

Nem a tényt utasítom el, hanem azt, hogy minden nő ilyen, mert ez viszont nem igaz.

2016. nov. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!