Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy a 18-25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy a 18-25 éves nők már ezek alapján választanak párt?

Figyelt kérdés

A kölcsönös szimpátia nem elég. Nem elég, ha jól nézek ki, nem elég, ha jó a dumám. Ezekre kíváncsiak és a lehető legóvatosabb szinte észrevehetetlen módszerekkel tapogatják le, vagy bevárják az információt:

-van-e kocsim, ha igen milyen.

-mennyire vagyok sikeres.

-mennyire élek társasági életet. mennyire fejlett a kapcsolati hálóm.

-van-e munkám, ha igen, mennyit keresek vele, és milyen rangú munka.


Ezekből ha bármelyik is kiesik, vagy bizonytalan a lány felszívódik, vagy többé már nem reagál ha felkeresem. Néha még akkor sem ha egy hétig csókolóztam, sétáltam vele romantikus helyeken és közölte, hogy én vagyok a legjobb pasi.


És itt egyébként főleg egyetemista csajokról beszélek.


2016. nov. 4. 22:52
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
92%

Amúgy nem is értem milyen választ vársz. Ha egy nő leírja hogy ez amúgy egy brutális általánosítás, mikor se ő se a barátai nem ilyenek akkor csak belekötsz, hogy ő különcnek tartja magát holott ugyanolyan az összes csaj, mert ugye minden nő hazug pénzéhes dög, meg a facebook hibája. De ha meg a többi nyivákolós pasi írja hogy milyen igazad van akkor meg egyet értesz velük. Ez így nem igazán kérdés csak nyávogás amire várod, hogy most akkor bólogassanak hogy igen, minden nő ilyen.


Én 22 éves vagyok, egyetemista és valahogy marhára nem érdekelt eddig a felsoroltak nagy része. Itthon lakom, ahogy a barátom (23 éves) is a szüleivel, mert szintén tanul. Mindketten dolgozunk heti 2-3 napot (én pénztárosként ő meg raktárban, egyik se egy nagyon rangos munka), nekem úgy sincs autóm, hogy a szüleimnek volna, a barátom is az apjáét használja (nyiiilván ezért vagyok vele). A társasági élete is csak annyiból számít, hogy otthon ülős-e vagy inkább szeret kimozdulni, nem az a fontos milyen drága hobbit űz. Szóval itt van az én példám is, gondolom nem igazán érdekel, tekintve hogy nem a te elképzelésedet támasztja alá.

2016. nov. 5. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
36%

#32: Az lenne a meglepő, ha nem írná le minden itteni nő, hogy milyen jó ő maga és a barátnői. Itt minden nő és a barátnői is dekoratív, intelligens, csodanők. A férfiaknak meg 20 centi feletti a farkuk. Csodaország ez a gyk! :D

Az igaz, hogy valóban nem kell mindenkire ráhúzni a dolgokat. De érdemes lenne véééégre talán egyszer elgondolkodni néhány hozzászólónak, hogy miért lett ennyi olyan férfi, aki ezt látja.

Valami nagyon félrecsúszott.

2016. nov. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
44%
Nekem meg az a bajom hogy a munkám miatt nem szeretnek.Hiába van pénzem lakásból 2 autóból is 2.Ha nem szeretik a katonákat....
2016. nov. 5. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
77%

Nyilván voltak rossz tapasztalatai sok férfinak, de egy csomó férfi nem így látja ahogy ti, nekik voltak jó tapasztalataik is. Természetesen a fenti dolog nem igaz mindenkire.

-van-e kocsim, ha igen milyen. -> Sose kérdeztem, irreleváns

-mennyire vagyok sikeres. -> Sose kérdeztem. Max 30-40 közt van értelme a kérdésnek.

-mennyire élek társasági életet. mennyire fejlett a kapcsolati hálóm. -> egyáltalán nem érdekel

-van-e munkám, -> mindig megkérdezem, mert az életének a része és tudnom kell ha igen, mennyit keresek vele, -> nem tartozik rám ha még csak kerülgetjük egymást, majd elmondja ha akarja, ha nem, akkor nem fogom tudni és milyen rangú munka. -> nonszensz

Nekem az volt szempont, hány éves, hol lakik, milyen magas, milyen a fizikuma, milyen a feje, mit dolgozik és/vagy tanul. Ha ezek jók voltak, meg akartam ismerni a belsejét. Milyen vele kommunikálni, milyen a temperamentuma, elvei.

2016. nov. 5. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező erre csak most jössz rá? Már az eleink is megmondták hogy a nőknek pénz kell és sármos férfi (vagy hogy a nő ismerőseimet idéztem - "jó pasi" - így jellemezik azokat a férfiakat akik tetszenek nekik).


Egyébként egy 20 év körüli átlag férfinak és átlag nőnek még nincs olyan egzisztenciája hogy lakása / autója / pénzvagyona legyen (önerőből).

Ha ezek mégis megvannak akkor az nyilván tehetős szülői segítséggel jött össze (vagy a testéből él - pl modell lányok vagy egyéb testi foglalkozás).

De erre meg azt mondták már régen is hogy "föld a földdel házasodik" azaz vagyon a vagyonnal.

A mai világban amikor már nem szerelem van hanem "kémia" nem kell csodálkozni hogy a pénz előbbre való mint magának az embernek az értéke.

Felületesek az emberek és a vagyonon mérik le egymást.

2016. nov. 5. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
30%

Én már nevetek az ilyen kérdéseken.. :D

Megszoktam, ha felnézek, mindig van legalább 1 ilyen kitéve, amiben összegyűjti a kérdező a heti kudarcát és kiirja, hogy igazolást nyerjen, hogy a nők a k**vák és nem ő pancser...

A kérdés leírása alapján most már átlátom mi a fő probléma a kérdező (k) fejében! És mondhatom, ameddig ilyen lesz a hozzállása, max 1 hétig csak andalogni és csókolózni fog... többre ne is számítson..

Ha ezután ő maga nem látja mi a hiba.. taln jobb is, ha nem talál maga mellé nőt, legalább nem szaporodik az ilyen sötét egyed!

2016. nov. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
58%

én nem mondanám magam gold diggernek,meg tudok állni egyedül a lábamon, nem kell másokra támaszkodnom.

viszont én is feltettem ezeket a kérdéseket,amikor anno randizni jártam a párom előtt. miért? azért mert érdekelt és ismerkedő fázisban voltunk, igyekeztünk minél több mindent megtudni a másikról.

tanul vagy dolgozik? ha dolgozik akkor mit, merre stb.. ha szóba jött,hogy kocsival jött akkor igenis érdekelt,hogy milyen kocsija van. nyilván nem ezek alapján választok párt,hogy milyen kocsija van. de miért ne kérdezhetném meg,ha szóba jön?

pl a páromnak amikor összejöttünk még jogsija sem volt,nemhogy kocsija. és? mondom, nem ez a döntő kérdés,hogy összejövünk -e. de szóba jött.

nem fogok úgy összejönni valakivel,hogy nem tudom miből él, miket szokott csinálni stb..

ha egy ilyen frusztrált kisfiúval találkoztam volna, mint te, aki csak a nőket okolja,hogy nincs kapcsolata, hát lehet én sem találkoztam volna többet veled.

meg nem tudhatod,hogy mi miatt nem keresnek többet a nők. igen, biztos van akit az rettent el,hogy csóró vagy. de biztos van olyan, aki más okból nem akar találkozni veled.. fura a személyiséged, nem vagy élőben szimpatikus neki stb.. nem lehet tudni.

annyiban adok max igazat neked,hogy tényleg fura dolog az első pár randin rátérni arra,hogy mennyi fizetésed van.ez tényleg fura,de kötve hiszem,hogy minden nő rákérdez.

2016. nov. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
68%

Pedig ezen semmi gondolkodni való nincs.

2016.

Végidők.

Az embert nem a valódi értékeken mérik.

Elbutított társadalom van.

Gonosz emberek által előírt hamis normák.

De már kiölték az emberből az önálló gondolkodás módot.

Teljes sötétségben vannak nagyon sokat. Fogalma sincs a legtöbb fiatalnak arról, hogy miről szól a párkeresés.

Manapság úgy kelnek egybe az emberek, úgy szexelnek egymással, úgy mondanak véleményt egymásról, hogy nem is ismerik egymást.

Nem lehet ezt pontosan megfogalmazni. Aki érti a szívében, hogy mit akarok kifejezni, az tudja miről van szó. Az első mondatodban van a lényeg. "A kölcsönös szimpátia nem elég". Gyakorlatilag ez felett áll minden. És ez így nem jól van.

2016. nov. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
32%
Inkább 18-40 éves nők.
2016. nov. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
78%

Nem lehet, hogy rossz nők érdekelnek? Legutóbb egy ismerősöm kezdett bele, hogy a nőket csak a pénz érdekli stb. Erre kértem tőle, hogy mutassa már meg nekem azokat a nőket.

Mikor megmutatta a profilképüket facén mind hasonló érdeklődésűnek tűnt

Jellemzők:

Kinézetre feltűnő, kvás

Nevek: Barbika Jessikácska, Ivettke kommentek mellé kb. 100 ikon szív,smiley

Férfi ideál Vin Disel, The "Rock".

Kedvenc állat csivava

Kedvenc Autó: arany színű lamborghini, ferrari

Hova járt iskolába?: "Az élet iskolája, ahol az Isten a tanár" - milyen eredeti :)

Való világos posztok, Kasza Tibi, stb...


Ha egy embert kizárólag csak a külsőségek érdeklik, vagy ezt a képet mutatja magáról, akkor mire a nagy csodálkozás, hogy ő anyagias?

2016. nov. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!