Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy a 18-25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy a 18-25 éves nők már ezek alapján választanak párt?

Figyelt kérdés

A kölcsönös szimpátia nem elég. Nem elég, ha jól nézek ki, nem elég, ha jó a dumám. Ezekre kíváncsiak és a lehető legóvatosabb szinte észrevehetetlen módszerekkel tapogatják le, vagy bevárják az információt:

-van-e kocsim, ha igen milyen.

-mennyire vagyok sikeres.

-mennyire élek társasági életet. mennyire fejlett a kapcsolati hálóm.

-van-e munkám, ha igen, mennyit keresek vele, és milyen rangú munka.


Ezekből ha bármelyik is kiesik, vagy bizonytalan a lány felszívódik, vagy többé már nem reagál ha felkeresem. Néha még akkor sem ha egy hétig csókolóztam, sétáltam vele romantikus helyeken és közölte, hogy én vagyok a legjobb pasi.


És itt egyébként főleg egyetemista csajokról beszélek.


2016. nov. 4. 22:52
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:

A nők szerint ide hímsoviniszta lenézni való lelki sérült f...ok válaszolnak.

A férfiak szerint meg ide beképzelt fölényeskedő okoskodó k...ák írnak.

Sose lesz vége azért mert ilyenek vagytok.

Meg lehetne egyezni abban hogy vannak olyan nők amilyen a nagy kérdésben van de vannak rendes nők is?

2016. nov. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:

Ez a baj, az általánosítás.

Holott a "sértett" pasik csak lusták. Nem veszik a ráncot a seggükön és szó szerint mondom szó szerint ELINDULNÁNAK párt keresni.

A "sértett" csajszik meg olyan irányt próbálnak követni, ami amúgy tök fölösleges és sosem fogják tudni elérni. De ez nem baj!!!!!!!!!!!!!!! Nem vagyok egyformák!!!!

Elüldögélünk itt a net előtt és mindenkinek nagy a szája, mindenki jobban tud mindent a másiknál.

Csak a rágalmazás megy. Ahelyett, hogy végre a tettek beszélnének. Már ott eldöntötted, hogy vesztes vagy ha csak siránkozol. Talán eldöntötted, hogy mindenki szär csak te vagy a jó és ide kell járni puffogni? Hát akkor meg?????????????????????????????

"Hát"-tal nem kezdünk mondatot!!!!!

Ember!!!!!!!!!!!!!!!! Nem a net előtt kell ülni hanem menni ismerkedni!!! Annyi jó fej ember van a világon :) :): ):):):):)):

Legyen szép estéJe mindenkinek!

2016. nov. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 A kérdező kommentje:

Pénz, pénz, pénz, pénz.


De ne haragudj, ukrajnában vagyunk? Hogy az összes szép nő el akarja magát adni és nem áll le ukrán sráccal, csak olasszal, magyarral, angollal, némettel, lengyellel, de azokkal is csak ha pénzesek?


Itt tartunk tényleg? Ez az orosz szelű vadbalkán? Elég gyászos

2016. nov. 7. 18:41
 54/68 A kérdező kommentje:

Akkor meg ha nekem pénzem lesz miért is álljak le egy magyar nővel? Ha ott van a spanyol, a belga, a német, a svéd? Hm.

Kedves nők?

2016. nov. 7. 18:47
 55/68 anonim ***** válasza:
91%
Állj össze akivel akarsz. Mindig ugyanaz a nóta, a magyar nők miért ilyenek meg olyanok. Válassz egy koreait vagy spanyolt tök mindegy.
2016. nov. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
93%
Azok sem fognak veled szóbállni, úgy mint a kérdésedet ihlető magyar lányok, ne aggódj, már elkezdhetsz hisztizni előre miattuk is, ha gondolod.
2016. nov. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 A kérdező kommentje:

És akkor megint elmondom, hogy hány letiltást meg "szállj már le rólam"-ot kaptam KÖZVETLEN azután, hogy kiderült, hogy nincs pénzem....

Akkor mégis mit gondoljunk mi szegény kicsi férfiak????

2016. nov. 7. 18:56
 58/68 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló, nem akkor fogok a spanyollal meg a belgával szóba állni amikor még nincs pénzem, hanem amikor már fehér lexussal közelekedek és élem a kényelmes életemet.

És amikor majd a magyar lányok zombiként kaparnak, hogy őket válasszam nem fognak érdekelni.

2016. nov. 7. 18:57
 59/68 anonim ***** válasza:
92%
Egy kezdő pszichologus mar most zombikent kaparna, hogy megirja az esettanulmanyodat "Frusztraciok" cimen :'))).
2016. nov. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom kérdező, te miket élsz át? :D neked aztán tanácsot meg segìtséget már tényleg nem lehet adni. Remenytelen vagy
2016. nov. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!