Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az oldal tele van szentekkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az oldal tele van szentekkel?

Figyelt kérdés

Sokszor ha nincs kedvem írogatni, csak böngészem a kérdéseket, olvasgatom a válaszokat, és jókat derülök itt a gép előtt, hogy itt mennyi önjelölt megmondóember van, tele vagyunk anonim szenttel, a hűség és bizalom szilárd bástyáival. Ha van egy megcsalásos kérdés, ott teljesedik ki igazán a dolog! Az összes földre szállt angyal egyként üvölti a világba, hogy a megcsaló egy hülye k#csög, vagy mocskos k#rva, de ők!!! ők soha nem tennének ilyet.


Tény, hogy biztos van olyan, aki nem. De emberek vagyunk... mind nézünk filmeket, vonzóbbnál vonzóbb színészeket. Soha nem fantáziált senki arról, hogy Vin Diesel keféli félholtra a közeli hentesnél? :D

Vagy mennyire jó lenne Olivia Wilde-ot tankolni a mezőn a kikúrt holdfényben? :D


Itt mindenki boldog kapcsolatban él, megtalálta a tökéletes partnert, de nem tudom hányszor képzelt szex közben mást az aktuális partnere helyére, mert annyira unja már vele a ritmikus lökdösődés eme felettébb szórakoztató formáját?!


Tény, hogy ez ebben a formában nem megcsalás, de szerintem a tényleges megcsalás is fantáziálással kezdődik.


Tényleg ennyi angyal "lakik" ezen az oldalon?


2016. dec. 17. 07:32
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:

Hahaha..

Láttad a pontozásomat?:)))

2016. dec. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:

Látom, hogy valaki aktívan lepontozgatott... hiába, nem mindenkinek egyezik a véleménye. Ezt el kell fogadni. Na nem mintha ez a pontozós dolog valamiben is releváns lenne. Engem is lepontoztak volna gondolom, de mivel én írtam ki a kérdést, így sajnos nem lehet.


Ezért rituálisan teszek rá. Amúgy is, az megfigyelhető, hogy amint valaki nem osztozik a többiek véleményével, azt azonnal pontozzák lefelé, mert jobb az, mint szembenézni a tényekkel.


Amúgy igen, megjelent a neved, rinn31. A 31 gondolom a korod. Yesss!!! zseni vagyok :D


Amúgy igen, egy érett nővel a szex is érettebb, ha már tudja hova nyúljon, mit csináljon, nem pedig fekszik, mint egy darab fa, és várja, hogy vége legyen már :D

Honnan tudná egy 21 éves menő csávó, hogy mi a jó? Meg azt se tudja, hogy nézel ki... annyi jut eszembe, hogy menőbb oltás nem juthatott az eszébe :D

2016. dec. 17. 09:39
 13/51 A kérdező kommentje:

rinn31


Tényleg, nem cserélünk pofaképet? Nem tagadom, kíváncsi vagyok milyen arcot társíthatok a szöveghez... :D

2016. dec. 17. 09:48
 14/51 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy. :)

Érdekes, nem nézek ki annyinak, amennyi vagyok.Nyáron mentem cigit venni, a kiscsaj(20-nál nem volt több), elkérte a személyim.Mondom kint van a kocsiban, most másszak vissza?Igen.Na, bevittem, nézi, "Te 85-ös vagy?" Mondom igen.Elnézést kért, és végre tudtam cigit venni.


Valószínű nem annyit tud egy 20 éves lány a szexről, mint egy 30 éves.És ez nem a partnerek számától függ, hanem az a baj, hogy vele egykorúakkal fekszik le, tapasztalat ott is nulla.

És itt jön az, hogy esetleg együttmaradnak, de hoppá, jön egy férfi, aki ért a nőhöz, és lám, megvilagosodik a kislány, hogy van ilyen is.

2016. dec. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:

Az arcom semmihez nem adom itt, ennek megvan az oka, bocs. :)

Fekete haj, kék szem, 170 cm magas, és most kb. 63 kiló vagyok.És pisze az orrom. :))

Ellenben az ajkaim teltek, de nem plasztikai sebész által.

Igen, vonzónak latnak a mai napig is a férfiak, húszas éveimben meg még jobban.Ez van.Miért ne használtam volna ki?

2016. dec. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
Azt vettem észre gyk oldalon nők/anyák mind SZENT emberek,megtestesült jóságok, ők nem olyan nő mint a többi, nekik a belső fontos, nem a külső...stb
2016. dec. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:

Nem is itt gondoltam... ezt úgy szoktam lebonyolítani, hogy egy képmegosztóra dobni kell fel egy képet (kepfeltoltes.hu), majd privát üziben megadni a direkt linket. Nem ördöngősség, és nem is publikus :) ű

(Ó bammeg, már mintha szokás lenne ez nálam :D)


Amúgy meg szerintem jól tetted, hogy kihasználtad az adottságaid, és még tapasztalatot is szereztél. Mondhatjuk, hogy élvezettel tanultál. :D

Leírást nem kértem, de köszi. :D

2016. dec. 17. 10:05
 18/51 A kérdező kommentje:

#16


Tapasztalataim szerint aki azt mondja, hogy a külső nem lényeg, az vagy csúnya, vagy hazudik! :D

2016. dec. 17. 10:07
 19/51 anonim ***** válasza:

Én is szoktam "köpködni" itt a megcsalókra. Nem azért mert én világ életemben szent voltam, hanem mert ilyen indokok vannak felsorakoztatva, hogy véletlen...meg ez meg az.

Csaltam én is, mert rossz volt a szex. Borzalmas. Csak azóta rájöttem, hogy ez nem segít. Lelkileg akkor lesz rendben az ember ha elöbb lezárja a szar kapcsolatot. Meg amikor 40körüli nők nem tudnak döntést hozni, nem tudják megmagyarázni, hogy mit miért tesznek. Meg amikor otthon ülő eltartott unatkozó anyucik mennek más kuki után.

Viszont olyan kb. 26-7 éves koromra rájöttem, hogy a megcsalás döntés kérdése. Azt kell eldönteni, hogy ér annyit egy kaland, hogy szétbarmold a kapcsolatod? Ha nem derül ki akkor is megette a fene az egészet már. Nem tudom ki az aki ugyanúgy tud viszonyulni az otthoni kapcsolatához utána.

Vonzódsz valakihez ami azért természtes ha munkahelyen jelen van valaki olyan aki szimpatikus elkerülhetetlen. Ilyenkor le kell ülni és mérlegelni, hogy szereteme a párom, ére annyit egy kaland, hogy vége legyen, megérdemlie a másik, hogy megalázd, megbántsd ésatöbbi.

De ez csak az én véleményem.

2016. dec. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
Nagyon gyengén csajozól kérdező :D
2016. dec. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!