Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az oldal tele van szentekkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az oldal tele van szentekkel?

Figyelt kérdés

Sokszor ha nincs kedvem írogatni, csak böngészem a kérdéseket, olvasgatom a válaszokat, és jókat derülök itt a gép előtt, hogy itt mennyi önjelölt megmondóember van, tele vagyunk anonim szenttel, a hűség és bizalom szilárd bástyáival. Ha van egy megcsalásos kérdés, ott teljesedik ki igazán a dolog! Az összes földre szállt angyal egyként üvölti a világba, hogy a megcsaló egy hülye k#csög, vagy mocskos k#rva, de ők!!! ők soha nem tennének ilyet.


Tény, hogy biztos van olyan, aki nem. De emberek vagyunk... mind nézünk filmeket, vonzóbbnál vonzóbb színészeket. Soha nem fantáziált senki arról, hogy Vin Diesel keféli félholtra a közeli hentesnél? :D

Vagy mennyire jó lenne Olivia Wilde-ot tankolni a mezőn a kikúrt holdfényben? :D


Itt mindenki boldog kapcsolatban él, megtalálta a tökéletes partnert, de nem tudom hányszor képzelt szex közben mást az aktuális partnere helyére, mert annyira unja már vele a ritmikus lökdösődés eme felettébb szórakoztató formáját?!


Tény, hogy ez ebben a formában nem megcsalás, de szerintem a tényleges megcsalás is fantáziálással kezdődik.


Tényleg ennyi angyal "lakik" ezen az oldalon?


2016. dec. 17. 07:32
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:

#20


Nem csajozok... :)

2016. dec. 17. 10:39
 22/51 A kérdező kommentje:

Csak nagyon kíváncsi vagyok, hogy aki így szövegben ilyen attraktív, meg-e meri mutatni magát, mert kíváncsi vagyok. Szeretek egy arcot társítani a beszélgetőpartnereimhez...


A csajozás eszembe se jutott... azt se tudom miből jutottál erre... hogy egyetértek? Akkor még meleg is vagyok, srácokkal is szoktam egyet érteni... :D

2016. dec. 17. 11:23
 23/51 anonim ***** válasza:

Nem az, hogy tele van szentekkel, de pl azok a nők, akik tegnap ezerrel buliztak és összefeküdtek mindenkivel, nem itt fognak lógni. Lehet, hogy nem is tudnak az oldalról.


Avval viszont nem értek egyet, hogy bizonyos korra ki kell élni magát valakinek. Már ha ez azt jelenti, hogy mindenkit megdugsz. Van, akinek nincs ilyen időszaka, van, aki egész életében csinálja.

2016. dec. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:

Szerintem meg igenis ki kell használni az Élet adta lehetőségeket.

Egy kapcsolat úgyis csak akkor marad tartós, ha a szex tökéletes.

Dobbantottam rögtön első szex után, ha úgy éreztem, nekem az nem jó sem most, sem a jövőben nem lesz az, mert vagy méreten aluli volt, vagy azt sem tudta, hogy kell egy nőhöz nyúlni, hogy az jó legyen.

És nem bántam meg, hogy kiéltem magam.

2016. dec. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
De ha nekem nincs erre igényem?
2016. dec. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:

Kiélés alatt a bulizást értem. Abba beletartozik több partner is, mert a fiatalok ilyenek. :)


Természetes, hogy ha nincs ilyenre igényed, nem vagyunk egyformák. Rém unalmas lenne a világ, gondolj csak bele.


Bár ennek azért van egy egészséges határa, mielőtt tényleg csak "hús" leszel, vagy ingyenprosti a partycsürhének.

2016. dec. 17. 11:56
 27/51 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy te kiélted magad, mert beleestél abba az illúzióa, hogy neked erre szükséged van, de hogy még büszke is vagy rá...:D
2016. dec. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
Nem bántott vele senkit.
2016. dec. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
Ez nem büszkeség, csak jó érzés, hogy tudom mire vágyom nőként, így nem ugrálok mostmár.
2016. dec. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:

Az mióta illúzió, hogy szeretem a szexet, és nem ragadtam le az első hapsinál?Ez nem illúzió, igenis vannak olyan nők és férfiak egyaránt, akik akkor nyugodnak le, ha több partnerük volt, ha van viszonyítási alapuk.

Én 30 évesen jöttem rá, mire vágyom.

Addig az tudat alatt volt.

2016. dec. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!