Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az oldal tele van szentekkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az oldal tele van szentekkel?

Figyelt kérdés

Sokszor ha nincs kedvem írogatni, csak böngészem a kérdéseket, olvasgatom a válaszokat, és jókat derülök itt a gép előtt, hogy itt mennyi önjelölt megmondóember van, tele vagyunk anonim szenttel, a hűség és bizalom szilárd bástyáival. Ha van egy megcsalásos kérdés, ott teljesedik ki igazán a dolog! Az összes földre szállt angyal egyként üvölti a világba, hogy a megcsaló egy hülye k#csög, vagy mocskos k#rva, de ők!!! ők soha nem tennének ilyet.


Tény, hogy biztos van olyan, aki nem. De emberek vagyunk... mind nézünk filmeket, vonzóbbnál vonzóbb színészeket. Soha nem fantáziált senki arról, hogy Vin Diesel keféli félholtra a közeli hentesnél? :D

Vagy mennyire jó lenne Olivia Wilde-ot tankolni a mezőn a kikúrt holdfényben? :D


Itt mindenki boldog kapcsolatban él, megtalálta a tökéletes partnert, de nem tudom hányszor képzelt szex közben mást az aktuális partnere helyére, mert annyira unja már vele a ritmikus lökdösődés eme felettébb szórakoztató formáját?!


Tény, hogy ez ebben a formában nem megcsalás, de szerintem a tényleges megcsalás is fantáziálással kezdődik.


Tényleg ennyi angyal "lakik" ezen az oldalon?


2016. dec. 17. 07:32
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:

Ergo nincs szankció, vagyis visszatartó erő!

Ha arról fantáziálsz, hogy eperfagyit nyalsz, mert szereted, ha legközelebb meglátod a boltban, és van rá pénzed, venni fogsz!


Ez már találóbb hasonlat!

2016. dec. 17. 13:45
 42/51 anonim ***** válasza:

Nem baromság a hasonlat, most az, hogy melyik bűncselekmény itt teljesen mellékes.


Nem azt írtad, hogy a te részedre igaz, csak annyit, hogy szerinted. Biztos vannak olyanok, akik megelégednek a fantáziálással.

2016. dec. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:

Akit eddig felszedtem, mindenkiről fantáziáltam.Volt akiről csak egy napot, volt akiről 1 hetet.

A fantázia bizony sokszor csap át tettekbe.

2016. dec. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem mellékes! Ha nem büntetnék, tényleg megtehetné, és ha annyira vágyna rá, meg is tenné!
2016. dec. 17. 13:51
 45/51 anonim ***** válasza:
Bocsánat, akkor csap át tettekbe, ha valaki olyan vérméskletű mint a párom, vagy én, és nem azt kapja az ágyban, amire vágyik.
2016. dec. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:
Azt sehol nem írtam, hogy ez mindenkire igaz! És azt sem, hogy minden fantáziát valóságra akarja váltani. De a rizikó megvan, és ha szerencsések a körülmények, és mindkét fél részéről mehetne a dolog, akkor menni is fog. :)
2016. dec. 17. 13:54
 47/51 anonim ***** válasza:

Ez teljes mértékben így van, ahogy a Kérdező leírta.Ha olyan beállítottságú valaki, hogy hajtja a vére, mindegy nő vagy férfi az illető, minden további nélkül belemegy.

Jelenleg csak azért nem kalandozok, mert végre szerelmes vagyok, és megkapom minden téren azt, amire vágyom.

De ha a szexben ez nem így lesz, hát biztos nem sót fogok benne tartani.

2016. dec. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
55%

# 47, jóvan, téged se fognak azzal megvádolni soha, hogy okos vagy.


Tisztázzuk a dolgot: NEM beállítottság kérdése, hogy valakit hajt-e vére, vagy sem. A vére mindenkit hajt, aki egészséges. Bár valójában nem a vér, hanem a hormonok hajtanak, de mindegy, neked ez magas lenne.

Ha valakinek a hormonális működésével gondok vannak, legfeljebb arra lehet azt mondani, hogy "nem hajtja a vére".


A gondolat és tett közötti határt egy dolog jelenti jelen esetben: az erkölcs.

Akinek nincs erkölcse(mert mondjuk pszichopata/szociopata), vagy csak alacsonyabb erkölcsi színvonalon áll, annál a gondolatok tettekké válnak.

Aki meg elért egy megfelelően magas erkölcsi színvonalat, annál a gondolatok megmaradnak gondolatnak.


Ennyi az egész.

2016. dec. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

Mi olyan erkölcstelen abban, ha van egy tipikus vadászösztön bennem?

Igen, a hozzád hasonló erkölcsös emberek azok, akiket többek közt megcsalnak.

Tipikus sötétben, dunna alatt, ugye?

Én nem fogtam a vágyaim vissza soha, és most sem teszem azt, pedig a páromon kívül nincs senki, mert most nem kell.Amióta vele vagyok, 1,5 éve, azóta nem röpködök.

Mert megtudtam, hogy mire vágyok.Olyan dolgokra, amikre nem minden férfi képes.És nem csak a szexre gondolok.

2016. dec. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

Mondom én, hogy sötét vagy, mint egy fekete lyuk.

Egy kérdés: képes vagy értelmezni, amit olvasol? Őszintén válaszolj, mert ha nem, akkor nem is fárasztom magam tovább.

2016. dec. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!