Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az oldal tele van szentekkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az oldal tele van szentekkel?

Figyelt kérdés

Sokszor ha nincs kedvem írogatni, csak böngészem a kérdéseket, olvasgatom a válaszokat, és jókat derülök itt a gép előtt, hogy itt mennyi önjelölt megmondóember van, tele vagyunk anonim szenttel, a hűség és bizalom szilárd bástyáival. Ha van egy megcsalásos kérdés, ott teljesedik ki igazán a dolog! Az összes földre szállt angyal egyként üvölti a világba, hogy a megcsaló egy hülye k#csög, vagy mocskos k#rva, de ők!!! ők soha nem tennének ilyet.


Tény, hogy biztos van olyan, aki nem. De emberek vagyunk... mind nézünk filmeket, vonzóbbnál vonzóbb színészeket. Soha nem fantáziált senki arról, hogy Vin Diesel keféli félholtra a közeli hentesnél? :D

Vagy mennyire jó lenne Olivia Wilde-ot tankolni a mezőn a kikúrt holdfényben? :D


Itt mindenki boldog kapcsolatban él, megtalálta a tökéletes partnert, de nem tudom hányszor képzelt szex közben mást az aktuális partnere helyére, mert annyira unja már vele a ritmikus lökdösődés eme felettébb szórakoztató formáját?!


Tény, hogy ez ebben a formában nem megcsalás, de szerintem a tényleges megcsalás is fantáziálással kezdődik.


Tényleg ennyi angyal "lakik" ezen az oldalon?


2016. dec. 17. 07:32
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:

Tudom értelmezni.

Megszületik egy gondolat a fejedben, amit tettek követnek, ha nem tudsz magadnak parancsolni.

Van az a helyzet, amikor nem tudsz, mert a vágy erősebb.

2016. dec. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!