Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet felgyorsítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felgyorsítani a netes ismerkedést, ha egyszer a nők nem reagálnak normális időközökben?

Figyelt kérdés
Szerintem 1-2 hét alatt simán el lehetne jutni akár egy randiig is, de úgy látom, hogy ez csak vágyálom. Több lánnyal is leveleztem már itt is, egy részükkel odáig jutottam, hogy egy estéig voltam számukra "érdekes" (jobb esetben), váltottunk pár rövidebb üzenetet, netán még ők is érdeklődtek, aztán semmi, más részük meg annyira érdeklődő volt, hogy kb. nekem kellett volna udvari bolondként szórakoztatnom őket, mert még visszakérdezni sem voltak képesek, hogy "és neked mi a véleményed?" (utána meg csodálkoznak, hogy egyedül vannak). Akadtak persze olyanok is, akikben többet láttam, de rendszerint ők sem reagáltak megfelelő időközökben, némelyiknél egy hét is eltelik, mire hajlandó - ha hajlandó - válaszolni, mert "elfoglalt", de a nagy részük csak simán eltűnik. Így 2-3 hét alatt nem hogy képcseréig, fb-cseréig, találkozásig eljutnánk, hanem még szinte semmi komolyabbat sem tudok tőlük kérdezni, mert képtelenek időben (mondjuk 2 nap múlva) reagálni, miközben előtte meg sírtak, hogy irántuk senki nem érdeklődik, de amikor ott a lehetőség, akkor nem élnek vele. Én hiába mondanám azt, hogy a 2-3. levélben már simán kérek fb-ot, képet, skype-ot, akármit, aztán onnan már egy-két chatelés után rá lehet kérdezni, hogy akar-e találkozni, ha esélyt sem adnak arra, hogy gyorsabban haladhassunk, és ne múljon el az esetleges érdeklődésük. Hiszen 1,5-2 hét alatt az ilyesmit simán le lehetne zongorázni, ehelyett napokat kell arra is várni, hogy esetleg hajlandóak-e visszaírni (bár sokszor határozottan pozitív választ kaptam arra, hogy szeretném őket jobban megismerni), ilyen esetben meg rögtön letámadásnak veszik, ha tovább akarok lépni a személyesebb beszélgetés irányába. Szóval: hogyan lehet kikerülni ebből a csapdahelyzetből? És egyáltalán az ilyen nők miért siránkoznak, hogy nincs szerencséjük a férfiakkal, senkit nem érdekelnek, ha még nem is biztosítanak lehetőséget arra, hogy az irántuk érdeklődő fel is tudjon mutatni valamit?

2017. jan. 5. 19:24
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
64%

"mitértessz idegesítő alatt?nektek minden baj?"

semmit se, valakinek ez a baj, másnak meg az a baj. viszont egyértelmű, hogy ha nem akarsz beszélgetni egy idő után valakivel, akkor vagy unod, vagy bosszant.


"De ebben az esetben - nemtől függetlenül - meg lehetne írni, hogy "nincs kedvem veled beszélni többet, mert egy rakás szarnak tartalak"."

nem, nem lehetne. nem tudom, miért akarnátok más szájába szavakat adni. mikor egy férfinak nem tetszik egy nő, akkor simán lelép, nem kezd el magyarázkodni. nem is jönne ki jól. aki meg így járt, élete végéig idézgetné a gyakorin, hogy volt bőr a képén.


" A kérdező kommentje:


#13: Már megint egy hülye, aki zsigerből nőgyűlölőz."

ez nem így van, a hozzáállásodat nyugtáztam.


"még randit sem tudok kérni" dehogynem. beszéltetek egyszer, már a végén felvetheted, hogy általános érvénnyel neked ez lenne a célod. persze mindenre van kifogás.


az meg, hogy biztosan dugni akarsz, ésatöbbi, azok a saját szörnyeid a fejedben. tudom én, hogy könnyebb kombinálni meg "nyuszika, bszd meg az ásódat"-ozni. de az igazság az, hogy nem ismered ezeket a nőket. csak kitalálod, hogy valamiért biztos szarok, ha egyszer nem találkoznak veled. menj tovább.


"abszolút nem pörgős a dolog."

az élet nem sakkjátszma. emberek vagyunk. és simán volt már velem is, mással is, hogy első találkozáskor egyáltalán nem keltette fel az érdeklődésem. nem is találkoztunk egy darabig. aztán mondjuk egy év múlva már fülig szerelmes vagyok bele.


biztos vagyok benne, hogy néhányan itt forgatókönyvekre alapoznak, és azért olyan csalódottak, hogy ez mi. hát az élet.

2017. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
#21: Tudom, nektek mindenki nőgyűlölő, aki akár kicsit is kritikus. Ahogyan azt is tudom, hogy az itteni nők jelentős részének is minden baj. Ha az első levél végén írnám azt, hogy randizás a célom, akkor az lenne baj, mert "ijesztő" vagyok, hogy már első alkalommal ezzel állok elő, meg miért írjam azt már rögtön az elején, hogy randizás a célom, ha még nem is ismerjük egymást? Máskor meg pont azt mondjátok, hogy előbb barátkozni kell, ismerkedni, nem rögtön azzal kezdeni, hogy párkapcsolat kialakítása a cél. Sajnos nem kevés nő hozzászólását olvastam már itt, és nem kevés nővel beszélgettem, így tudom, hogy az itteniek jelentős része hogyan gondolkodik, sokan még hetek után sem hajlandóak pl. a képcserére, neten nem ismerkednek, mert az ördögtől való dolog, meg úgyis minden férfi csak dugni akar, meg úgyis a farkáról küld képet, ezért jobb nem is megnyitni az üzenetet stb. Ja, az élet sakkjátszma, meg egy vagy akárhány év múlva is beleszerethetsz valakibe, HA VAN ESÉLY ARRA, HOGY ÚJRA KOMMUNIKÁLJATOK. De ha már nem is válaszolnak, és nem is tudunk közelebb kerülni egymáshoz, akkor később hogyan változzon meg az álláspontjuk, okoska? És hogyan köszönjek el tőlük, ha nem randiznak velem, ha elérhetetlenné válnak, okoska? Amúgy meg a nők kezéről sem esne le az aranygyűrű, ha már a 2. levélre sem kellene egy hetet várnunk. De bocs, hogy "nőgyűlölet" az, hogy szeretném, ha időben reagálnának. Én kezdeményezek, és éppen hogy nem kifogásokat keresek, de neked úgyis hiába beszélek.
2017. jan. 5. 20:23
 23/47 anonim ***** válasza:
51%

a gyűlölködést, támadást, követelőzést senki nem nézi jó szemmel, kérdező. szerintem te sem. tegyél le erről, ha előrelépést szeretnél.


azzal, hogy különféle jelzőket raksz rám, egy percig legfeljebb, ha jobban érzed magad. valami jobbat találj ki. építőt.

2017. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
19%

a gyűlölködést, támadást, követelőzést senki nem nézi jó szemmel, kérdező. szerintem te sem. tegyél le erről, ha előrelépést szeretnél.


azzal, hogy különféle jelzőket raksz rám, egy percig legfeljebb, ha jobban érzed magad. valami jobbat találj ki. építőt.


pedig a kérdezőnek igaza van,hiába játszod itt a diplomás okostónit

2017. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
amúgy azt vágod, hogy ez nem társkereső oldal? Felteszek egy olyan kérdést, hogy xy fodrászatban járt-e már valaki, mik a vélemények - erre jönnek a privát üzenetek, hogy 'szia szingli vagy, van kedved ismerkedni? 26/F'.
2017. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell ezt túlgondolni. Ha egy nőt érdekelsz, akkor válaszolni fog. Ha nem válaszol vagy csak nagyon kényszeredetten, akkor nem érdekled és az életben nem fog veled randizni. Nem olyan bonyolult ez.
2017. jan. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
27%

amúgy azt vágod, hogy ez nem társkereső oldal? Felteszek egy olyan kérdést, hogy xy fodrászatban járt-e már valaki, mik a vélemények - erre jönnek a privát üzenetek, hogy 'szia szingli vagy, van kedved ismerkedni? 26/F'.


figyelj,sok a szerencsétlen aki már dieszorul,nekem pl elég a társkereső oldalak,igaz ottse kellek a nőknek de attól még nemfogok itt bohóckodni

2017. jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
dieszorul,-ide szorul
2017. jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
27%

Nem kell ezt túlgondolni. Ha egy nőt érdekelsz, akkor válaszolni fog. Ha nem válaszol vagy csak nagyon kényszeredetten, akkor nem érdekled és az életben nem fog veled randizni. Nem olyan bonyolult ez.


ezt vaalhol a kérdező is tuggya,csak nemakarja beismerni magának hogy nemkell senkinek

2017. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
vaalhol -valahol
2017. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!