Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet felgyorsítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felgyorsítani a netes ismerkedést, ha egyszer a nők nem reagálnak normális időközökben?

Figyelt kérdés
Szerintem 1-2 hét alatt simán el lehetne jutni akár egy randiig is, de úgy látom, hogy ez csak vágyálom. Több lánnyal is leveleztem már itt is, egy részükkel odáig jutottam, hogy egy estéig voltam számukra "érdekes" (jobb esetben), váltottunk pár rövidebb üzenetet, netán még ők is érdeklődtek, aztán semmi, más részük meg annyira érdeklődő volt, hogy kb. nekem kellett volna udvari bolondként szórakoztatnom őket, mert még visszakérdezni sem voltak képesek, hogy "és neked mi a véleményed?" (utána meg csodálkoznak, hogy egyedül vannak). Akadtak persze olyanok is, akikben többet láttam, de rendszerint ők sem reagáltak megfelelő időközökben, némelyiknél egy hét is eltelik, mire hajlandó - ha hajlandó - válaszolni, mert "elfoglalt", de a nagy részük csak simán eltűnik. Így 2-3 hét alatt nem hogy képcseréig, fb-cseréig, találkozásig eljutnánk, hanem még szinte semmi komolyabbat sem tudok tőlük kérdezni, mert képtelenek időben (mondjuk 2 nap múlva) reagálni, miközben előtte meg sírtak, hogy irántuk senki nem érdeklődik, de amikor ott a lehetőség, akkor nem élnek vele. Én hiába mondanám azt, hogy a 2-3. levélben már simán kérek fb-ot, képet, skype-ot, akármit, aztán onnan már egy-két chatelés után rá lehet kérdezni, hogy akar-e találkozni, ha esélyt sem adnak arra, hogy gyorsabban haladhassunk, és ne múljon el az esetleges érdeklődésük. Hiszen 1,5-2 hét alatt az ilyesmit simán le lehetne zongorázni, ehelyett napokat kell arra is várni, hogy esetleg hajlandóak-e visszaírni (bár sokszor határozottan pozitív választ kaptam arra, hogy szeretném őket jobban megismerni), ilyen esetben meg rögtön letámadásnak veszik, ha tovább akarok lépni a személyesebb beszélgetés irányába. Szóval: hogyan lehet kikerülni ebből a csapdahelyzetből? És egyáltalán az ilyen nők miért siránkoznak, hogy nincs szerencséjük a férfiakkal, senkit nem érdekelnek, ha még nem is biztosítanak lehetőséget arra, hogy az irántuk érdeklődő fel is tudjon mutatni valamit?

2017. jan. 5. 19:24
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
#23: Te kezdted a nőgyűlölőzést, úgyhogy ezek után semmi jogod sincs tőlem kérni bármit is. A kérdéseimre sem válaszoltál, de ezt már nem is várom el, hiszen arra úgysem tudnál mit válaszolni, hogy ha a nő elzárja a további kommunikáció útját, akkor mégis hogyan köszönjek el tőle, vagy hogyan szerethetne belém akár egy év múlva is, mint a te álomvilágodban. Könnyű nagy szavakkal dobálózni, hogy az élet ilyen meg olyan, csak éppen te ezzel az "egy év múlva beléd szeretek" dologgal olyasmit állítottál, ami kivitelezhetetlen, ha a nő nem teszi lehetővé azt, hogy egyáltalán még beszélgethessetek bármikor is a jövőben. De hidd csak el nyugodtan, hogy mindig és mindenben csak és kizárólag én lehetek a hibás, hátha lesz végre egy szép éjszakád is.
2017. jan. 5. 20:47
 32/47 A kérdező kommentje:
#25: Nyilván tudom, de miért ne lehetne akár itt is beszélgetni bárkivel? Gondolom, te sosem beszélgettél még egyetlen nővel sem pl. vonaton, metrón, buszon, iskolában stb., hiszen ezek a helyek sem ismerkedésre valók. Amúgy nem hülyeségeket szoktam írni senkinek, hanem pl. ha megragad egy-egy kérdés, válasz, akkor kíváncsi vagyok, hogy az illető miért gondolja azt, amit gondol, pl. miért önbizalomhiányos, miért gondolja úgy, hogy neki sose lesz barátja stb. De ez még talán nem halálos bűn.
2017. jan. 5. 20:51
 33/47 A kérdező kommentje:
#26: Hát akkor ezek nagyon zseniális lányok, ha mondjuk már egyetlen üzenet után is tudják, hogy soha a büdös életben nem fogom érdekelni őket, és a 2. üzenetre is ezért kell akár hosszú napokat is várni.
2017. jan. 5. 20:55
 34/47 anonim ***** válasza:
45%
Mi nők furcsa lények vagyunk. Olyannal nem ismerkedek aki nem tetszik, de volt már rá példa, hogy álmaim férfiját offoltam be, mert egyszerűen megijedtem, hogy túl szép, hogy igaz legyen. :D
2017. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
45%

"pedig a kérdezőnek igaza van,hiába játszod itt a diplomás okostónit"


ezzel az érveléssel lehengeltél, carlitos.

2017. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
57%

" ezek után semmi jogod sincs tőlem kérni bármit is"

tanácsot adtam, ha kérést látsz, az azért van, mert a búvalbszottságodtól már valszeg semmit se látsz.


"A kérdéseimre sem válaszoltál"

akkor olvasd el még egyszer.


"hogyan szerethetne belém akár egy év múlva is, mint a te álomvilágodban"

nem azt állítottam, hogy egy év múlva beléd szeret egy nő. kicsit vond ki magad a középpontból. a saját tapasztalataimról számoltam be. van ilyen. nem tudhatod, hogy mindekivel előfordul-e.

2017. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Még gyorsítani akarsz? Nekem még az általad jelenleg diktált tempó is gyors lenne, és aki ennyire siet, attól én is elzárkózom.
2017. jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
"A nők sosem szeretik, ha kizárólag rájuk koncentrálsz, s róluk szól az egész napod. " - Ezzel kivételesen egyetértek, de leginkább azért, mert van életem az interneten és az ismerkedési lehetőségeken kívül is, például dolgozom, és nekem már vágták a fejemhez társkeresőn, hogy miért nem ülök nonstop az internet előtt, hát köszi, kell a francnak az ilyen függő...
2017. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
45%
26-os vagyok. Simán eldönti egy nő akár egy üzenet alapján is, hogy érdekled vagy sem, hidd el. Mi nők már csak ilyen zseniálisak vagyunk:)
2017. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:
#36: Arra pl. abszolút nem válaszoltál, hogy ha egy nő elzár minden lehetőséget a további kommunikáció elől, akkor mégis hogyan fordulhatna a te példádhoz hasonló eset, hogy akár egy év múlva is beleszerethet valakibe. Nem csak belém, hanem akárki másba. De minden bizonnyal megint én vagyok a buta és a nőgyűlölő, hogy fel merem neked ezt hozni. Egyébként tessék, pl. a 37-es számú válaszolónak még ez is gyors, tehát ennyit arról, hogy feltétlenül célravezető rögtön az első üzenetet azzal zárni, hogy "ja, egyébként randizás a célom". A búvalbaszottságot meg megint csak te képzeled be, nem búvalbaszott vagyok, hanem csak azokat nem értem, akik képtelenek normális időközönként reagálni bármire is.
2017. jan. 5. 22:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!